Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Moneya ?
17-09-2013, 03:40 PM
Post: #51
RE: Kto dla Moneya ?
A Floyd jest past prime ? po ostatniej walce należy chyba przestać o tym mówić.
Prezentował się świetnie , szczególnie szybkościowo na tle rywala 13lat młodszego !

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 03:46 PM
Post: #52
RE: Kto dla Moneya ?
W walce z Canelo widzieliśmy najlepszego Floyda od lat , on jest niesamowity . W takiej formie nawet Golovkin zostałby zniszczony gdyby zdecydował się na limit 154 .( w moim subiektywnym odczuciu )

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 04:13 PM
Post: #53
RE: Kto dla Moneya ?
Obojętnie kto to będzie, ważne żeby podjął walkę. Alvarez nie podjął jej wcale. Guerrero podjął, ale spasował po 2 rundach. Ortiz się wygłupił. Tylko Cotto walczył tak, jak trzeba i zmusił Floyda do najwyższego wysiłku. To kpina i hańba, że po latach ludzie będą czytać statystyki i wyjdzie im, że to Canelo dał wyrównaną walkę, a Cotto przegrał na gładko, kiedy w rzeczywistości było dokładnie odwrotnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 05:25 PM
Post: #54
RE: Kto dla Moneya ?
Jeśli chodzi o potencjalną walkę Pacman'a, z Floydem, to oczywiście szanuje każdą opinię, ale osobiście nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż bardzo wysoka wygrana punkowa Money'a i to niezależnie, czy Pacquiao byłby prime czy też w swojej obecnej formie. Nie od dziś przecież wiadomo jak słabo Manny radził sobie z bokserami kontrującymi, takimi jak Marquez. Moim zdaniem Juanma pokonał Filipińczyka cztery razy, choć przyznam, iż w pierwszych dwóch walkach, wynik mógł pójść w obie strony. Przy ewentualnym Pacquiao vs Mayweather, ten drugi z łatwością radziłby sobie ze słabą obroną rywala, popisując się przy tym swoją genialną defensywą. Dodatkowo Floyd, nie jest kimś kogo szczęka budzi jakieś wątpliwości, więc i nokaut byłby mało prawdopodobny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 05:38 PM
Post: #55
RE: Kto dla Moneya ?
@Roy
Past prime to może za dużo powiedziane tak jak w przypadku Pacquiao, ale obaj nie są już młodzieniaszkami i na pewno nie są już w swoim prime.

Tak sobie myślałem o ew. walce z Golowkinem... niektórzy mówią, że Gennady jest dużo większy od niego... guzik prawda, Floyd tylko sprawia wrażenie mniejszego, pamiętajcie czarne wyszczupla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 06:21 PM
Post: #56
RE: Kto dla Moneya ?
50 procent liczących się bokserów jest niby past prime i co to ma za znaczenie? Taki Floyd czy Wladimir są podobno past prime bo grubo po 30tce. W przypadku wielu pięściarzy past prime nie znaczy dużego spadku możliwości. Termin ten jest często mylący.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 06:56 PM
Post: #57
RE: Kto dla Moneya ?
@Sander
Władimir jest obecnie w swoim prime. Floyd już niestety po. Waga, w której obaj walczą ogrywa znaczącą rolę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 08:05 PM
Post: #58
RE: Kto dla Moneya ?
Też sądziłem, że Floyd od dawna jest past prime i tak się pomyliłem, że aż mi głupio. Był zdecydowanie lepszy, niż w walkach z Cotto, czy Guerrero. Na boxingscene czytałem, że był najlepszy od czasów walki z Hattonem w 2007. Z drugiej strony Canelo wręcz ułatwiał mu rozwinięcie skrzydeł swoją głupią taktyką. Mimo wszystko sądzę, że Floyd jest do pokonania, tylko musiałby się znaleźć ktoś, kto byłby od niego dużo silniejszy fizycznie, przyzwoity technicznie i szybkościowy, a do tego dysponujący bardzo dobrą kondycją. Teoretycznie Canelo spełniał te warunki, a w praktyce dał się zdeklasować.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2013, 10:45 PM
Post: #59
RE: Kto dla Moneya ?
Ale po czym Wy możecie stwierdzić, że ktos jest past prime...
Wkurza mnie to, serio. Wy lepiej wiecie czy dany bokser czuje się na siłach czy nie...
No bo skoro taki Floyd mówi, że czuje się zarąbiście i jakby miał 20 lat i że dawno nei był w takiej formie to znaczy, że tak jest, chyba miał kiedyś 20 lat i wiedział jak się wtedy czuł. Widzi, że jest tak samo szybki i sprytny więc wiek nie gra tutaj jakiejś dużej roli. Według mnie Floyd jest w życiowej formie. To samo Władimir a nawet Pacquiao jest w znakomitej formie a ostatnia przegrana to zbieg okolicnzości bo bił się swietnie. Walka Mannego i Floyda byłaby równie zajebista teraz co pare lat temu. Nie widzę żadnej różnicy, wciąż zajebisie sie napierdzielają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-09-2013, 01:12 PM
Post: #60
RE: Kto dla Moneya ?
http://www.bokser.org/content/2013/09/18.../index.jsp

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości