Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
06-09-2013, 07:07 PM
Post: #21
RE: Ciekawostki sportowe
Nie interesuje to nas Big Grin
W ogóle poza Skowrońską Dolatą to niewiele damska siatka mnie interesuje Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:10 PM
Post: #22
RE: Ciekawostki sportowe
Wiem, tak tylko wspomniałemTongue Tak tylko chciałem przyczaić, czy by o siatkówce nie dało rady z kimś na tym forum popisać. Bo nie powiem, lubię na to popatrzeć.
Siatkówka damska to trochę dziwna gra, wolę panówBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:13 PM
Post: #23
RE: Ciekawostki sportowe
Bartman, Igła, Winiarski moi ulubieni siatkarze. No i Asseco Resovia ulubiony klub.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:18 PM
Post: #24
RE: Ciekawostki sportowe
Sander
A propos jeszcze siatkówki żeńskiej to jak cię interesuje ta druga strona, to obejrzyj kiedyś mecz Turczynek. Nie pożałujeszSmile

Mój ulubiony to akurat... Politechnika Warszawska. Kiedyś byłem na kilku meczach, daawno temu, ale mam senytyment do tego klubu. Pamiętam jak przeżywałem finałowy mecz Challenge Cup z AZSem CzęstochowaTongue
A moi ulubieni siatkarze to tacy którzy się fajnie nazywają. I tak np. Fabian Drzyzga, Miłosz Zniszczoł, Grzegorz Bociek...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:22 PM
Post: #25
RE: Ciekawostki sportowe
Byłem też na Politechnice raz. Z ZAKSĄ w 2010 bodajże. Wolę siatkówkę w tv.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2013, 05:38 PM
Post: #26
RE: Ciekawostki sportowe
Żeby oglądać polskich sportowców trzeba być hardkoremTongue
Człowiek włącza telewizor, z nadzieją klika na PSN, patrzy wynik koszykarzy, i nie wierzy... 2-17.
Odpala internet sprawdza wczorajszy wynik Polek na ME - 2-3 w plecy.
Itd. itd.

I jak tu kibicować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 04:07 PM
Post: #27
RE: Ciekawostki sportowe
Co do koszykarzy,to z Hiszpanami wszyscy tak dostają.Sądziłem,że Polacy wygrają w grupie ze dwa mecze,a tutaj taka lipa...siatkarze też przed chwilą dostali od ruskich...

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2013 04:54 PM przez kubala1122331.)
Post: #28
RE: Ciekawostki sportowe
Nie, nie wszyscy. Można przegrać z Hiszpanami, ok, bo to najlepszy zespół na świecie obok USA. Ale nie przegrywać do połowy 13-49 (?!), i tylko zawdzięczać Iberyjczykom, że odpuścii w ostatniej kwarcie, bo przegralibyśmy najwyżej w historii. Taka Słowenia, teoretycznie nie dużo silniejsza od nas, Hiszpanów pokonała, Chorwacja powalczyła i dopiero w ostatniej kwarcie zostali zmiażdżeni, z kolei Czesi przegrali 21 punktami, a Ci Czesi w rankingu FIBA zajmują 61 miejsce, za Uzbekistanem i Wyspami Zielonego Przylądka. To jest kompromitacja, cały turniej to kompromitacja. Bauermann skompromitował naszą koszykówkę i nie ma żadnego tłumaczenia. Czas tego pana tak, jak szybko nadszedł, tak szybko minął.
Siatkarze grają coraz lepiej. Szkoda, że przegraliśmy z Rosjanami, bo zamiast wygrać cały memoriał i w świetnych humorach przygotowywać się do ME, polegliśmy. Anastasiemu chyba się powoli grunt pod nogami wali. No bo jak inaczej odebrać niepowoływanie Igły i Bartmana? Chyba tylko po to, by w razie klęski na turnieju wrześniowym mieć wytłumaczenie, że wprowadzał nowych, niedoświadczonych, młodych zawodników. My w zeszłym roku graliśmy ponad stan. Wszyscy mieli kapitalną formę i tak sobie myślę, że to właśnie teraz gramy na swoim normalnym poziomie.
Warto też wspomnieć o naszych siatkarkach, które wczoraj mnie zszokowały. Naprawdę, pokonać Bułgarię 3-1 w takim składzie jaki mamy to wielki sukces. Dziś pewnie 3 krótkie sety z Serbkami, ale baraż mamy zapewniony, a to był ten cel minimum. Chyba dość realny, biorać pod uwagę obecną siłę polskich siatkarek, składu personalnego i atmosfery. Nasza przygoda zapewne zakończy się na barażach, na ćwierćfinał raczej jesteśmy bez szans. Ale i tak występ będzie można uznać za w miarę udany.

Mój błąd. Jednak wygraliśmy Memoriał Huberta Wagnera. Jednak liczą się sety, a nie jak zazwyczaj bezpośrednie mecze. Sorry, za błąd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 09:50 PM
Post: #29
RE: Ciekawostki sportowe
Tak już kończąc "polski" Eurobasket, warto zauważyć, że pokonaliśmy w ostatnim meczu silną Słowenię, gospodarza mistrzostw. Zagraliśmy wreszcie dobry mecz, tylko, kuźwa, czemu tak późno??!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 10:28 PM
Post: #30
Bug RE: Ciekawostki sportowe
Najwięcej zysków z PPV wygenerowali:
1. Oscar de la Hoya - 610.6 mln. $ za 18 walk (12,6 mln PPV);
2. Mike Tyson - 545 mln $ za 12 walk (12,4 mln PPV);
3. Evander Holyfield - 543 mln $ za 14 walk (12,6 mln PPV).

Najbardziej dochodowa pojedyncza walka - de la Hoya - Mayweather Jr - 120 mln $ za 2,15 mln PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości