Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
08-05-2013, 04:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 04:40 PM przez BESTIA.)
Post: #101
RE: Cop
Hugo
Pisałeś świetne teksty każdy to przyzna ale w tej sprawie nie masz racji.To że cop przesadził na stronie głównej to nie znaczy że nie może pisać na forum .Może zmienisz zdanie co do zmiany serwisu.
Choć wiadomo że Cop i BMH to dwie inne osoby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 05:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 05:39 PM przez BMH.)
Post: #102
RE: Cop
(08-05-2013 04:39 PM)BESTIA napisał(a):  Choć wiadomo że Cop i BMH to dwie inne osoby.

Rozumiem, ze to juz oficjalnie potwierdzone przez ludzi z strony glownej?

Licze, ze juz teraz dyskusje beda przebiegac w normalnej atmosferze, bez pajacowania, chorych wymyslow, i robienia syfu.


Aha dobra na mail przyszla mi wiadomosc od kogos z redakcji... sprawa wyjasniona.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2013, 11:20 AM
Post: #103
RE: Cop
Haha, widzę, że niektórzy już popadają w schizofrenię Big Grin Cop jest zbyt mało inteligentny, żeby zmienić styl pisania, przestać używać podobnych charakterystycznych zwrotów, itd, itp. Nie wiem jak można wpaść na pomysł, że BMH to cop, ja copa wyczuwam na kilometr i o ile to F2F to czopisko jak w mordę strzelił, to BMH absolutnie nie jest nawet w okolicy tej przychodni psychiatrycznej pod nazwą "cop" Smile

Nie uprawiajcie chłopaki jakiejś dziecinady, bo zarówno Hugo jak i BMH macie dużą wiedzę i dobrze poczytać Wasze opinie czy punktację walk. Jak chcecie to Wam zaraz tych punkcików pododaję, a co! Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 07:59 PM
Post: #104
RE: Cop
HHAHHAHAAHAHAH Nie mogę ! Na głównej chodzą słuchy, że cop powrócił, lecz zmienił płeć i pisze teraz jako ula1990 Big Grin Jeśli to prawda, to jedna z większych kompromitacji forów sportowych w ogóle.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 08:16 PM
Post: #105
RE: Cop
Twierdzili tam też, że cop to teraz F2F czy coś takiego Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 08:16 PM
Post: #106
RE: Cop
Ja jestem copem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 08:18 PM
Post: #107
RE: Cop
@AFPL

Ja też !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2013, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2013 10:20 PM przez ManagerSilnego.)
Post: #108
RE: Cop
Żenada, wielka żenada. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości, że cop jest opłacony i chroniony przez adminów tejże witryny przed permanentnym banem, ponieważ prowokuje sztuczną dyskusję, nabija newsy, zainteresowanie i klikalność. Oto dzisiejszy przykład jego działalności (teraz pisze jako ula1990):

Autor komentarza: ula1990
Data: 05-08-2013 22:47:25
ozi1231
cop to takich intelektualnych eunuchow jak ty, zjadal na sniadanie zanim nawet wystukal pierwsza literke. Ja osobiscie nic do ciebie nie mam, gdyz cie nie znam, a twoje bezsensowne teorie o tym, ze jestem copem sa tylko bzdetami, ktore powielaja inni idioci. Moim skromnym zdaniem: odpier*ol sie cwoku i zacznij pisac o boksie... oczywiscie jezeli masz cokolwiek do napisania?



To wstyd i hańba, że Furman i reszta przyzwala na stosowanie takich praktyk. Gospodarze pozwalają na to, aby gość był obrażany w ich własnym domu. Oczywiście liczne apele innych userów pozostały bez echa, cop trolluje i obraża dalej, tyle że pod innymi nickami. Dla mnie sięgnęliście dna, krytykujecie stronę Wasyla za cenzurę (też się zgadzam że przegina), ale sami robicie jeszcze większy chlew dla podniesienia popularności witryny... Cieszę się, że nie piszę już komentów na głównej i nie uczestniczę w tym burdelu. A user ozi1231 powinien zrobić screena i potwierdzić go notarialnie, a potem wytoczyć proces za zniesławienie. Adios.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 09:04 AM
Post: #109
RE: Cop
@ManagerOślinionego
Jeżeli ktoś tu sięgnął dna to ty. W żadnym wypadku bokser.org nie chroni copa, nie może zbanować użytkownika o innym nicku bo stwierdziłeś, że to cop, jakieś dowody? styl pisania rzeczywiście podobny, ale nie taki sam. Czy to wystarczający dowód żeby od tak zbanować użytkownika ula? zastanów się chłopie ze trzy razy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 09:21 AM
Post: #110
RE: Cop
O widzę, że kolega już wydobrzał. Ty, mordo co to wczoraj było ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości