Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
07-08-2013, 12:13 PM
Post: #111
RE: Cop
@Pakman
Nic mordo, po prostu napisałem jakieś zdanie od rzeczy a zrobiła się z tego nie wiadomo jaka sensacja, ale miałem cholerny ubaw z waszym postów na ten temat Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 12:25 PM
Post: #112
RE: Cop
Jeśli ktoś ma pytania odnośnie copa to zapraszam - odpowiem na wszystkie, najlepiej mailowo (leszek.dudek@bokser.org). Nie chronimy go w żaden sposób, został zbanowany dożywotnio i choć wypisywał do mnie, że nie rozumie tej decyzji i dla dobra Bokser.org powinien wrócić, jasno mu odpowiedziałem, że nie ma takiej możliwości. Nic nie wiem o Uli poza tym, że jest ze Stanów i prosiła nas o pomoc przy rejestracji. Jedno jest pewne - wszystkich na forum obowiązują takie same prawa i jeśli Ula będzie łamać regulamin, zostanie usunięta tak samo jak cop.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 01:09 PM
Post: #113
RE: Cop
Moim zdaniem Ula nawet jeśli nie jest copem ( w co wątpię ), powinna zostać zbanowana. Nazywanie innych użytkowników kmiotkami czy plebsem nie kwalifikuje się na bana ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 01:44 PM
Post: #114
RE: Cop
A Ula to zrobiła? Jeśli tak, usunę ją od razu. To byłby wystarczający dowód, że jest copem i wchodzi tylko po to, żeby robić syf i prowokować ludzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 02:25 PM
Post: #115
RE: Cop
Autor komentarza: ula1990
Data: 06-08-2013 19:38:11
@rumburak
Odpier*ol sie prowincjonalny cwoku...(masz na dodatek LOL...)
Powielasz plotki, nie zastanawiajac sie nawet nad konsekwencjami wlasnej glupoty. Jak juz zaznaczylam, kazdy kto pisze z tej strony oceanu i nie uzywa polskich znakow, a stara sie pisac poprawnie w jezyku ojczystym, jest natychmiast copem. Mnie to absolutnie nie przeszkadza, ale wprowadza niepotrzebna konsternacja na forum.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 02:37 PM
Post: #116
RE: Cop
@Pakman
Przestań... to ten użytkownik pierwszy się spiął do Uli. Nawet jeżeli to cop to redakcja nie ma powodu żeby go banować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 02:45 PM
Post: #117
RE: Cop
@AFPL

Jeśli to jest cop, to za samo tworzenie multikont powinien pójść ban z miejsca. Poza tym jedynym celem tego usera jest zwrócenie na siiebie uwagi. Prowakacyjne powitania, pisanie o wyprawach do Japonii, Chin albo na księżyc, wysuwanie jakiś dziwnych teorii mających na celu wywołanie awantury (Arreola w momencie walki z Adamkiem był nr 3 HW na świecie) i na końcu pytanie w stylu: co o tym sądzicie ? Koleś jest mega denerwujący i w dodatku obraża nie tylko innych userów, ale również nasz kraj, dodatkowo nachalnie promuje PPV.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2013, 03:16 PM
Post: #118
RE: Cop
Jeśli ktoś nie widzi że Ula to cop to sorry..
Kobieta zza oceanu zakłada konto na bokser.org chwilę po tym jak usunęli copa, pisze w takim samym stylu jak on i to ma być kuźwa zbieg okoliczności??

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 06:17 AM
Post: #119
RE: Cop
ula na głównej robi swoje.
Już dzieli forum na cytuję 'głupszą' i 'inteligentną' część. Drobnych wyzwisk jak idiota, palant, głupek również nie brakuje. Spam pod każdym wątkiem okrutny.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 10:08 AM
Post: #120
RE: Cop
@Dudas

Z jednej strony dementujecie, jakoby cop był podstawiony przez redakcję, a z drugiej strony robicie wszystko aby ludzie tak właśnie myśleli. Ja też kiedyś byłem zwolennikiem tej teorii, ale ostatnio staram sobie to inaczej tłumaczyć Tongue Po prostu jeśli natychmiast po zbanowaniu niku F2F zgłasza sie do was nijaka Ula ze Stanów Zjednoczonych z prośbą o rejestrację to nie wydaje się to podejrzane ? Ja między innymi z powodu copa przestałem się udzielać na głównej, bo wartościowe wpisy ginęły w natłoku copowskiego spamu. Chciałbym wrócić, ale działalność Ulosława po prostu to uniemożliwia.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości