Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
07-05-2013, 04:06 PM
Post: #91
RE: Cop
Cop pojawił się na forum jako BMH. Przeanalizujcie styl, argumenty używane w w dyskusji (brak logiki w połączeniu z demagogią), skłonność do cytowania, a dojdziecie do tego samego wniosku. Nowe wcielenie to nie Amerykanin zafascynowany polskim boksem, lecz były polski bokser o wzroście 196 cm (chyba waga ciężka, Lol). Ale to ten sam mitoman.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2013 10:21 PM przez BMH.)
Post: #92
RE: Cop
(07-05-2013 04:06 PM)Hugo napisał(a):  Cop pojawił się na forum jako BMH. Przeanalizujcie styl, argumenty używane w w dyskusji (brak logiki w połączeniu z demagogią), skłonność do cytowania, a dojdziecie do tego samego wniosku. Nowe wcielenie to nie Amerykanin zafascynowany polskim boksem, lecz były polski bokser o wzroście 196 cm (chyba waga ciężka, Lol). Ale to ten sam mitoman.

Poczekamy, az ktos ogarniety/kto moze sprawdzic moje ip wyprowadzi cie z bledu, i zdusi w zarodku, te marne, i nieudolne proby trollowania, i wymyslania bzdur... ja bylem bokserem? Bzdura, czytanie ze zrozumnieniem sie klania.
Zrobiles na forum kariere niczym Nikodem Dyzma, wyzwiksa w strone sportwocow, klamanie na moj temat... piszesz komenty w tonie znawcy, a jak pada kilka niewygodnych pytan, to rzucasz gownem jak stajenny, bo braknie argumantow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 10:40 PM
Post: #93
Bug RE: Cop
BMH, czemu nie używasz polskich znaków?

Co sądzisz o copie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 10:45 PM
Post: #94
RE: Cop
Cop jest wszędzieBig Grin nie macie co robić tylko snuć dziwne teorie copowskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 11:24 PM
Post: #95
RE: Cop
(07-05-2013 10:40 PM)Metzger napisał(a):  BMH, czemu nie używasz polskich znaków?

To jakis stanowi problem dla Ciebie? Gdybym pisal newsy, felietony, to zadbalbym o to bylo wszystko jak nalezy, a tak to mi sie najnorlaniej nie chce... chyba moge?
(07-05-2013 10:40 PM)Metzger napisał(a):  Co sądzisz o copie?
Juz pisalem w tym teamcie na temat copa.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 06:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 06:44 AM przez Hugo.)
Post: #96
RE: Cop
@BMH vel cop

To ty zioniesz nienawiścią, jak diabeł pokropiony święconą wodą i ty obrzuciłeś mnie stekiem wyzwisk. Dyskusja jest dla ludzi, którzy chcą wymienić poglądy i dojść do wspólnego consensu. Z tobą żaden consensus nie jest możliwy bo cierpisz na manię. Ty zawsze musisz rację i nigdy nie przyznasz się do błędu. Do tego jesteś grafomanem, którego pisanina po prostu nudzi i odrzuca.
Poznajcie prawdziwą naturę BMH. Ten typ systematycznie po cichu przyznaje mi negatywy. Nigdy nie obchodziła mnie ilość punktów, ale zauważyłem, że po każdej dyskusji z nim mam mniej. Sprawdziłem wreszcie i wyszło szydło z worka. Jakie to małe, podłe i judaszowskie. Jak on sam. I jak cop, który też na głównym bokserze miał swój ranking. Jednych przesuwał w górę, drugich w dół. Mitoman, maniak i uzurpator.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 07:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 07:40 AM przez BMH.)
Post: #97
RE: Cop
Potrafisz z rana poprawic humor... masz tylko jeden zasadniczy problem... wszystkie posty sa, kazdy kto ma choc odrobine oleju w glowie moze wejsc i przeczytac od czego wczoraj zaczela sie dyskusja, i na czym sie skonczyla... kto nie dal rady prowadzic normalej polemiki, i kto sprowadzil rozmowe do rynsztoka wymyslajac glupoty, ze jestem cop, ze bylem bokserem, ze jestem kurduplem-to byl ten sam poziom co porwonywanie Jackiewicza do dupy z uszami. Wczoraj mogles wysc z twarza i skonczyc bo pisales jakies bzdury powolujac sie na wysokie zarobki Adamka z walkce z Kliczko-mimo ze ten byl obowiazkowym pretendendem-, czy Haye ktory przeciez byl mistrzem... zamiast odniesc sie do meritum, lub zaprzestac tego usilnego wmawiania tych swoich banalow, to wolales zaatakowac autora postow, ktory na kazdy twoj pozbawiony sensu wpis, czy argument, mial racjonalna odpowiedz.

Jak pisalem.. koniec koncow, potwierdzi sie, ze na stronce glownej od dawna jestem pod nickiem Kojotowski, i wyjdziesz na pospolitego trolla.

Co do minusow to dalem ci trzy, i kazdy byl uzasadniony(chodzilo o wyzwiska, i zanizanie poziomu):
-za pisanie o naszym reprezentancie ze jest "dupa z uszami".. epitetey w strone bokserow, to jest jest ZENADA!!
-za to ze mnie oczerniales i "obrzucales gownem", zrobiles smietnik z merytorycznej dyskusji
-za to, ze przenisoles ten smietnik tu, i w dalszym ciagu kontynuowałes trolling, klamiac zarowno o moim nicku, jak i wmawianu innym, ze bylem bokserem

To jest wlasnie trollowanie... skupianie sie na autorze postow, a nie na samymi poscie... najogolniej wnikaniu w zycie prywatne. A jeszcze pisanie dzis, ze ja "obrzucilem cie stekiem wyzwisk"...Big Grin jakos nie przypominam sobie, zebym musil dowartosciewac sie na kims takim, kto na kazdy argument o Wowie, powoluje sie na Floyda... jak pisalem, tylko czekalem az pekniesz, i sie pograzysz.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 09:19 AM
Post: #98
Bug RE: Cop
(07-05-2013 11:24 PM)BMH napisał(a):  To jakis stanowi problem dla Ciebie?
Absolutnie żaden. Po prostu to jest jeden z czynników, które sprawiają, że Twój styl jest wyjątkowo podobny do stylu copa, lol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 03:58 PM
Post: #99
RE: Cop
FYI: Powróciliśmy do rejestracji na SMS, w związku z czym, nikt z USA się w serwisie na razie nie zaloguje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 04:01 PM
Post: #100
RE: Cop
Straciliście okazję, żeby pozbyć się copa, zanim zdążył narobić dużo smrodu, to męczcie się z nim teraz sami. Beze mnie, bo mnie obecność copa na forum napawa równym obrzydzeniem, jak przebywanie w jednym pomieszczeniu ze śmierdzielem. Żegnam.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości