Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
08-08-2013, 10:51 AM
Post: #121
RE: Cop
Nie zdziwiło nas, że zgłosił się ktoś ze Stanów, bo to ma miejsce dosłownie co kilka dni. Na forum jest mnóstwo osób ze Stanów i z Wielkiej Brytanii, są też ludzie z Kanady i różnych innych miejsc. Jest też sporo kobiet, co pokazuje chociażby fanpage na FB. Ja nie widzę żadnego problemu. Jeśli ta cała Ula zrobi coś karalnego, wyrzucę ją i tyle. Mogę wam tylko powiedzieć, że cop ostatnio prosi mnie o powrót, bo to ma rzekomo pomóc całemu Bokser.org. Jeżeli zarejestrował się pod innymi nickami i jeszcze próbuje wymusić powrót copa, jest to już poważna choroba albo zwyczajnie te wszystkie teorie wokół jego osoby są mocno przesadzone. Istnieje jeszcze jedna możliwość, ale musiałby być geniuszem zła.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 10:57 AM
Post: #122
RE: Cop
(08-08-2013 10:51 AM)Dudas napisał(a):  Istnieje jeszcze jedna możliwość, ale musiałby być geniuszem zła.

Jaka ? Jestem ciekaw Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 11:08 AM
Post: #123
RE: Cop
United Kingdom 2.7%
United States 1.6%
Germany 0.8%

TO procent zagranicznych uesrów na Bokser.org
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 01:25 PM
Post: #124
RE: Cop
(08-08-2013 10:57 AM)Pakman napisał(a):  
(08-08-2013 10:51 AM)Dudas napisał(a):  Istnieje jeszcze jedna możliwość, ale musiałby być geniuszem zła.

Jaka ? Jestem ciekaw Big Grin

Być może stworzenie Uli i jednoczesna prośba o przywrócenie copa ze świadomością, że zostanie ona natychmiast odrzucona, to świadomy plan zwodzący czujność redakcji Bokser.org, ale to już byłby szczyt... Nie wyobrażam sobie, jak można mieć tak splugawiony i spaczony umysł trolla, więc póki co odrzucam tę możliwość.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 02:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 02:42 PM przez Umkwatata.)
Post: #125
RE: Cop
Sprytnie to sobie chlopak (a może hybryda chlopaka z dziewczyna) obmyślił/a - 2 (albo i 3) pieczenie na jednym ogniu - powienien zostać strategiem wojennym, takiej sposobu na podejscie i oszukanie wroga nawet Napoleon Bonaparte by nie wymyslil.

Nie wiem w jaki celu Moderatorzy/Admini tutejszego forum chca sie bawic z tym uzytkownikiem, ale na forum na ktorym Ja jestem Modem, za jakiekolwiek podejrzenia o multikonto w celu dalszego SPAMowania z automatu jest banicja, nie mowiac juz o wyzywaniu od "prowincjonalnych [beep]" ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 09:07 AM przez Sander.)
Post: #126
RE: Cop
To co ta Ula robi na głównej to jest kabaret. Pomijając ciągłe nazywanie innych głupkami to ona KAŻDY koment innego usera cytuje i odnosi się do niego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 06:27 PM
Post: #127
RE: Cop
Jeśli wychwycicie temat, w którym grubo przegina - proszę o wiadomość z linkiem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 09:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 09:52 AM przez BESTIA.)
Post: #128
RE: Cop
(10-08-2013 09:07 AM)Sander napisał(a):  To co ta Ula robi na głównej to jest kabaret. Pomijając ciągłe nazywanie innych głupkami to ona KAŻDY koment innego usera cytuje i odnosi się do niego.


To co robią inni to jest przegięcie.

Autor komentarza: StonkaKartoflana
ula1990 - "iz nawet dziewczyna jak ja moze mu teraz skopac glupi ruski leb"

Stary capie jak ci kundel odgryzł jaja to jesteś eunuchem a nie dziewczyną zapamiętaj to sobie.


neQ pisał na forum, że na stronie głównej będą wybierani moderatorzy z userów mam nadzieję że to prawda i trochę mniej głupoty będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 06:56 PM
Post: #129
Bug RE: Cop
Hahaha! Cop z podkulonym ogonem wrócił na konkurencyjny portal, z którym jakiś czas temu oficjalnie się pożegnał z powodu małej aktywności Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 07:05 PM
Post: #130
RE: Cop
Tam to są eksperci. Jeden twierdzi, że Pulew waży 8 kg za dużo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości