Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giennadij Gołowkin
30-07-2014, 08:44 AM
Post: #91
RE: Giennadij Gołowkin
Co do Quillina, to wątpię. Korobov to nie jest ryzykowna walka. Luźne 120-108 albo czasówka i tyle.

A co do tekstów, że Cotto obsrał zbroję no to cóż... Są rzeczy tak idiotyczne, że nie zasługują na komentarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 09:02 AM
Post: #92
RE: Giennadij Gołowkin
Mam wrazenie ze padnie na Solimana - ten w tym wieku nie bedzie kalkulowal bo za nikogo innego tyle hajsu nie dostanie, a pewnie nie zalezy mu na jakichs rekordach w liczbie obron. Quilin niby chce (tzn niby chce Oscar), HBO niby cos probuje, jakby sie cos z tego urodzilo to byloby super.

GGG ma troche pecha ze nie jest w TR - HBO nie moze przedobrzyc z iloscia ppv bo juz teraz jest ich za duzo na rynku, a wszystko co leci na HBO w ppv idzie na mega gwiazdy ktore maja zwiazek z TR. Zeby Gienek zaboksowal w ppv musialby dostac walke z kims kto jest sprawdzony w tym systemie, a najlepszy kandydat wlasnie mu odmowil.

Niemniej licze ze skoro HBO kontrakt podpisalo, to moze cos z tym zamierzaja zrobic. Moze jaka duza gala np z Donaire albo undercard pod grudniowa walke Cotto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 10:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2014 10:05 AM przez Krzych.)
Post: #93
RE: Giennadij Gołowkin
Do gadania Oscara to nie ma sensu przykładać żadnej wagi. Ostatnio ciągle gada, że wszystkiego chce, że wszystko się odbędzie. A kończy się na najbardziej żałosnej gali ostatnich lat czyli Garcia-Salka i Peterson-Santana. Quillin-Golovkin, współpraca z Arumem, walki z zawodnikami TR - to wszystko bzdury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 10:14 AM
Post: #94
RE: Giennadij Gołowkin
Hah, wlasnie pojawil sie news ze na poczatku maja Oscar chcialby zrobic mega gale z Canelo vs Cotto i GGG vs Ward. Jakby Oskarowi to wyszlo to bylby to majstersztyk promotorski, ale nie dosc ze cztery glosne nazwiska na jednej gali to cztery strony promotorskie. Tyle ze Wardowi, Cotto i GGG blizej do HBO - czy Canelo by sie dostosowal? Cotto namowic na SHO mozna, ale GGG wiaze kontrakt. Chyba ze transmisja laczona na obu stacjach. Szanse marne choc gale z czterema koksami w walkach miedzy soba kazdy chetnie by obejrzal, ostatnia taka byla rok temu we wrzesniu ale ta czworka zjada team Canelo-Floyd-Garcia-Matthysse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 10:14 AM
Post: #95
RE: Giennadij Gołowkin
(30-07-2014 08:44 AM)Krzych napisał(a):  Co do Quillina, to wątpię. Korobov to nie jest ryzykowna walka. Luźne 120-108 albo czasówka i tyle.
No nie wiem, jeśli Quillin zawalczy tak jak w dwóch ostatnich walkach to dla mnie 50/50.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 10:24 AM
Post: #96
RE: Giennadij Gołowkin
0_0 co ten Quilin pokazal ostatnio ze dajesz mu az 50/50 GGG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 10:45 AM
Post: #97
RE: Giennadij Gołowkin
Nie z GGG, z Korobovem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 11:08 AM
Post: #98
RE: Giennadij Gołowkin
Aaaa...ze offtopujecie?Tongue

a to spokoBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 09:56 AM
Post: #99
RE: Giennadij Gołowkin
Kolejna walka krola wagi sredniej zaklepana: w Stubhub Center w Kaliforni, 18 pazdziernika GGG zmierzy sie z Marco Antonio Rubio. Fajnie ze rywal znowu na wysokim poziomie. Rubio jest bardzo doswiadczony (66 walk) i ma cios (51KO). O szczeke GGG raczej jestem spokojny bo Stevens nawet go nie naruszyl, a przeciez trafil pare razy, choc ofc wszystko moze sie zdarzyc.

Jesli GGG wygra to wyrowna rekord 12-tu obron w sredniej nalezacy do Sturma i Haglera (choc licza mu tez obrony tego pasa regular, a nie wiem czy wtedy byl jakis superczempion, to juz eksperci mnie poprawia)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 03:02 PM
Post: #100
RE: Giennadij Gołowkin
Czyli, tak jak myślałem, walki z Cotto i Quillinem nie były nawet opcją... Szkoda trochę, że w takim wypadku nie będzie to Soliman, bo chociaż unifikację byśmy mieli.

Czy Rubio jest warty tych przygotowań i promocji? Cóż, pewnie finansowo Golowkin wyjdzie na swoje, a zawsze lepsza obrona z zawodnikiem z szerokiej czołówki, niż nieaktywność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości