Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giennadij Gołowkin
20-08-2014, 03:54 PM
Post: #101
RE: Giennadij Gołowkin
Walka z Rubio dupy nie urywa, ale tak jak pisze @Maynard lepsza taka walka niż żadna. Po wygranej z Rubio (bo innego rezultatu nie biorę pod uwagę) GGG pojawi się w ringu w przyszłym roku i mam nadzieje, że będą to kolejne nazwiska z topu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 04:11 PM
Post: #102
RE: Giennadij Gołowkin
Trochę off top, ale zapytam, może ktoś się orientuje :
Dlaczego Rubio z twarzy jest taki stary, nie miał przypalonej tej twarzy przypadkiem czy coś podobnego? Pytam poważnie, facet lekko po 30stce, a z twarzy dałbym mu zdecydowanie więcej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 04:32 PM
Post: #103
RE: Giennadij Gołowkin
Też mnie to zawsze zastanawiało. Wygląda na 50 lat. Jak czytam wywiady z nim to myślę już odruchowo "to on jeszcze żyje?", a ma przecież trochę ponad 30 lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2014 07:01 PM przez Gogolius.)
Post: #104
RE: Giennadij Gołowkin
Soliman chyba tez tam ma kogo innego na najblizsza walke, a reszta mistrzow nawet w teorii nie byla brana. GGG to chyba najaktywniejszy mistrz we wspolczesnym boksie, boksuje co trzy miesiace a skoro nie moga mu dograc hitu to dla mnie Rubio to rywal swietny.

Teraz pytanie czy puszcza to w ppv? Jezeli undercard bedzie dobry to chyba najwyzsza pora.

Angielska wiki milczy o twarzy Rubio wiec pewnie tak juz ma. Ew. jego przydomek nie wzial sie znikad i trucizna plynie mu w zylach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 07:34 PM
Post: #105
RE: Giennadij Gołowkin
Rubio cierpi podobno na bielactwo :/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bielactwo_nabyte

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 08:52 PM
Post: #106
RE: Giennadij Gołowkin
Bielactwo to straszna choroba, w szczególności jeżeli dotyczy osób o ciemnym kolorze skóry. Mocno oddziałuje na samoocenę oraz pewność siebie chorego. Szacun dla Rubio, bo brzydko mówiąc wygląda jak krowa, a nadal występuje publicznie i nie wstydzi się swojego wyglądu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 09:47 PM
Post: #107
Bug RE: Giennadij Gołowkin
(20-08-2014 08:52 PM)KrychuTMT napisał(a):  wygląda jak krowa
U białych to jeszcze pół biedy. Gorzej mają Murzyni.
[Obrazek: Chantelle-Brown-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 09:55 AM
Post: #108
RE: Giennadij Gołowkin
Jak na bielactwo to Rubio nie wyglada tak zle, w porownaniu ze skrajnymi przypadkami jak chocby ta kobieta powyzej.

Skoro Rubio ma pas WBC silver to federacja ta wymyslila ze walka z GGG bedzie eliminatorem do pasa WBC, ktory ma Cotto.

Tak wiec zwyciestwem Golovkin zblizy sie do wymarzonej walki z Cotto. W teorii. W praktyce bowiem Cotto musi pas utrzymac a w maju walczy z Alvarezem i nie jest to pewne, a nawet jak wygra to moze zwakowac trofeum/WBC mu je zabierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 12:10 PM
Post: #109
RE: Giennadij Gołowkin
Antonio ma chyba pas w wersji interim. Jednak nie rozumiem dlaczego ta walka ma status eliminacyjnej, skoro pasek Rubio nie jest w stawce walki ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 12:24 PM
Post: #110
RE: Giennadij Gołowkin
To WBC tez ma interimy jak WBA?
Mysle ze takie rzeczy jak brak paska w stawce to nie problem dla WBC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości