Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
13-02-2013, 11:14 AM
Post: #141
RE: Gołota vs Saleta
@redd
W takim sensie, że wygrywał te walki. Do czasu przerwania walki prowadził na pkt z Bowem w 1 i 2 walce. Z Ruizem moim zdaniem też nie znacznie wygrał. Oczywiście to tylko moja opinia nie musisz się z nią zgadzać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 11:19 AM
Post: #142
RE: Gołota vs Saleta
No i właśnie przez takie walki Andrzej jest kim jest. Jakby Andrzej zdobył pas, to byśmy dziś o nim mówili inaczej. Ze sportowego punktu widzenia - lepiej. Ale to już nie byłby ten sam legendarny Andrzej Gołota, który miał zdobyć pas w ciężkiej, a zawsze coś albo ktoś był na przeszkodzie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 04:16 PM
Post: #143
RE: Gołota vs Saleta
Przegrał , ale wygrał?
Gdzieś to już słyszałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 05:57 PM
Post: #144
RE: Gołota vs Saleta
@RSC-2
Raczej wygrywał, ale przegrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2013 08:45 PM przez RSC-2.)
Post: #145
RE: Gołota vs Saleta
Adammobp porównał Saletę i Gołotę do Chopina , i do Bekhama.

A mnie się wydaje że bardziej pasuje porównanie do Janka muzykanta i do Rasiaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 09:19 PM
Post: #146
RE: Gołota vs Saleta
Nie dokonałem takiego porównania, nic tu nie przekręcaj. O pewnych rzeczach pisałem, ale nie porównywałem tego.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 05:42 PM
Post: #147
RE: Gołota vs Saleta
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1...=1&theater Morda mi sie cieszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 05:53 PM
Post: #148
RE: Gołota vs Saleta
Pamiętam jak kilka ,lub kilkanaście lat temu Kostyra będąc komentatorem Polsatu wyśmiewał się z pasków do spodni z tytułem mistrza świata rozdawanych przez The Ring i innych śmiesznych organizatorów gal bokserskich.
Zażartował sobie nawet ,że tytuł Mistrza Świata Telewizji Polsat miałby większy prestiż niż te paski.
No i stało się.
Co prawda na tym polsatowskim pasku nie ma „Word Champion” ale kierunek ten sam.
Za kilka lat kto wie?
Dziś Kostyra już nie zabiera głosu w tym temacie i nie krytykuje pasków do spodni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 06:08 PM
Post: #149
RE: Gołota vs Saleta
(16-02-2013 05:42 PM)CCConeser napisał(a):  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1...=1&theater Morda mi sie cieszy.

Podobno Adamek ma go bronić w walce Saletą albo Gołotą.
Podobno Wład tez chce walczyć eliminator o ten pas, dlatego nie ma czasu teraz na Sasze.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 06:36 PM
Post: #150
RE: Gołota vs Saleta
(16-02-2013 05:53 PM)RSC-2 napisał(a):  Pamiętam jak kilka ,lub kilkanaście lat temu Kostyra będąc komentatorem Polsatu wyśmiewał się z pasków do spodni z tytułem mistrza świata rozdawanych przez The Ring i innych śmiesznych organizatorów gal bokserskich.

Dziś Kostyra już nie zabiera głosu w tym temacie i nie krytykuje pasków do spodni.
Z pasa The Ring się śmiał? Oj nie sądzę, z innych tak, ale raczej nie z The Ring. Tym bardziej, że ten The Ring dla kibica więcej znaczy niż pozostałe.

Mało słucham Kostyry, nie wiem czy dziś nie krytykuje jak dawniej. Ale pamiętam, że w walce Powietkin vs Czagajew o pas WBA Regular, to mówił, że strach komuś w knajpie w łeb dać, bo już ogłaszają mistrzem świata.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości