Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
01-02-2013, 02:45 PM
Post: #121
RE: Gołota vs Saleta
(31-01-2013 05:35 PM)Pakman napisał(a):  Targetem są ludzie -25.

A gdzie tam, tacy se na streamie znajdą, bo im groszy paru szkoda (tak jak mi).

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-02-2013, 03:43 PM
Post: #122
RE: Gołota vs Saleta
Też myślę że młodzi fani raczej polecą na streamach,ja co prawda już parę lat temu wyskoczyłem po za ramy tego targetu a mimo to też znajdę coś w necie,nie to żebym nie miał 40 pln,po prostu po co płacić za coś co mogę mieć praktycznie za darmo bądź 3-4 złote.Płacę za neta to staram się go w pełni wykorzystywać.Telewizje wykorzystują mnie to ja im dopłacać za nic nie będę.Po cholerę mi 140 kilka programów jak ja oglądam niespełna 30,reszta to zwykły spam,ale muszę mieć najdroższy abonament by mieć te kanały co chcę.Jakby wprowadzili coś takiego jak opłata za kanał to bym se wykupił 25 czy 30 kanałów i wtedy nie miałbym żalu że muszę dopłacić za PPV.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2013, 09:00 PM
Post: #123
RE: Gołota vs Saleta
(30-01-2013 09:12 PM)Pakman napisał(a):  Opcja z smsem jest cały czas dostępna. Jeśli kiedyś go wysyłałeś to wyślij dokładnie takiego samego jeszcze raz.

A moglby mi ktos podac wzor?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2013, 07:20 PM
Post: #124
RE: Gołota vs Saleta
Witam

Saleta ruszy od razu do ataku - potem padnie Saleta na dechy w II rundzie - chyba,że zaboli go ręka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2013, 07:35 PM
Post: #125
RE: Gołota vs Saleta
Andrzej dziś Błachowicza na sparingach lał, że hoho. Pokazywali w wydarzeniach na Polsacie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2013, 08:17 PM
Post: #126
RE: Gołota vs Saleta
@Adammobp
Widziałem, laniem tego bym nie nazwał wręcz przeciwnie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2013, 08:17 PM
Post: #127
RE: Gołota vs Saleta
Nie ma sie co tym podniecać. Zawodnicy MMA mają fatalny boks.
Wystarczy obejrzeć sparing Mastera z Khalidovem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2013, 08:34 PM
Post: #128
RE: Gołota vs Saleta
@RoyJonesJr
Gwarantuje Ci, że mimo iż zawodnicy MMA nie mają zbyt dobrego boksu to Janek całkiem dobrze radził sobie z Gołotą. A to, że pokazali akurat akcję gdzie Janek przyjmuje kilka ciosów... zwykła promocja. Co do Mastera i Mameda to to chyba normalne, że zawodnik MMA nie ma boksu na takim poziomie jak bokser, który trenuje tylko tą dyscyplinę przez kilkanaście lat, w dodatku jest mistrzem Europy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2013, 09:51 PM
Post: #129
RE: Gołota vs Saleta
(05-02-2013 08:17 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Adammobp
Widziałem, laniem tego bym nie nazwał wręcz przeciwnie...

Wręcz przeciwnie? No na tym materiale to nie było widać, by Błachowicz lał Gołotę. I w tym materiale Gołota wręcz takimi akcjami szedł, jakich w walce z Adamkiem nie pokazał.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-02-2013, 09:57 PM
Post: #130
RE: Gołota vs Saleta
A ja się zastanawiam jak by wyglądało starcie Gołoty (tego w prime) z Arreolą (jakimkolwiek)...
Przypomniałem dziś sobie starcie Buritosa z Vitkiem. Baty zebrał niemiłosierne a jednak 2 ostatnie rundy nawet przechodził do przodu nie tracąc woli zwycięstwa. Czy Gołota poradziłby sobie z pressingiem jakim obrzucony został obecny Mistrz WBC? Jak sądzicie?

Aha i daj ktoś linka to tej "walki" Andrew z Błachowiczem, nie widziałem...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości