Na WFie w podstawówce musiałbym z pięć kółek dookoła boiska grzać za coś takiego, chociaż zwykle byłem niećwiczący Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 12:01 PM
Post: #5102
Co do Ligi Mistrzów, to dzisiaj chyba ciekawszy będzie meczyk BVB - Monaco. Tam będzie pewnie sporo bramek, a przy ostatnio słabej dyspozycji BVB, spodziewam się, że Francuzi mogą powalczyć o korzystny wynik. W drugim meczu pewnie Barca wrzuci Juventusowi ze trzy bramki do przerwy i pozamiata sprawę.
11-04-2017, 12:10 PM
Post: #5103
Idź sobie : <
11-04-2017, 01:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2017 02:35 PM przez Wietnam.)
Post: #5104
Juve z Barcą absolutny hit. To będą dwa wyrównane spotkania
ponieważ Stara Dama nie jest tak rozmemłana egoistycznie
i nerwowo jak Książęta z Paryża które po pierwszym spotkaniu
z taką ekipą jak Barcelona, wbiły sobie do głowy że mają już 100 % awans. Zakładając się w restauracji co nagrały kamery
jakim wynikiem awansują w dwumeczu. Kompletnie zapominając jakie indywidualnośći występują na camp

P.S- Bayern vs Real jutro na kanale ZDF od godz 20.30

Tydzień później ten kanał pokaże rewanż Monaco vs BvB .
Post: #5105
Eksplozja obok autobusu wiozącego piłkarzy Borussii Dortmund na dzisiejszy mecz z Monaco, w Dotmundzie.

Marc Bartra w szpitalu. Mecz pod znakiem zapytania

Mecz BvB -Monaco odwołany,nowa data spotkania, jutro o godz 18.45.
11-04-2017, 08:24 PM
Post: #5106
P.S Juve prowadzi już 2-0 z Barceloną po 30 minutach
Dybala x 2
11-04-2017, 09:04 PM
Post: #5107
Fatalna jest ta Barcelona. Coś tam dzieje się nie tak. Nie wypada.
Post: #5108
Juve 3:0 , Chiellini.

(11-04-2017 09:04 PM)kubala1122331 napisał(a):  Fatalna jest ta Barcelona. Coś tam dzieje się nie tak. Nie wypada.

Zauważyłem w ostatnim meczu z Malagą który przegrali, zero motywacji z ich strony, jakby grali z przymusu.

Marćiniak sędziuje w Paryżu, Barca dostaje 0:4.

Marćiniak sędziuje w Turynie,Barca dostaje 0:3.
11-04-2017, 09:47 PM
Post: #5109
Pierwsze co to po meczu napisałęm do kumpla, wieloletniego fana Barcy czy nie będzie powtórki z PSG. Nie zanosi się. Juve zorganizowane jak zawsze, Barca oddała pierwszą połowę, potem trochę szczęścia z ich akcjami, ale z drugiej strony odgwizdany spalony, którego nie było. Przewaga spora, wynik fantastyczny... ale to ciągle Barca Wink
12-04-2017, 07:55 PM
Post: #5110
Glik lepszy od Piszczka. I to w Dortmundzie. Brawo!