Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
No wielkiej różnicy między 52 EUR a 82 EUR, jeśli chodzi o miejsca nie ma, jeśli to 16 tysięcznik ^^

Mówię szczególnie o sektorze O13, praktycznie bez różnicy a 30 EUR taniej, tylko się spieszyć trzeba Smile
Powiedz mi czy bilety nie mozna zamowic na innej stronie tylko eventim.de? Bo nie mam mozliwosci zaplacenia karta kredytowa a opcji przelewu mi nie wyszukuje:/
Paypal w takim razie ? Ja niestety widzę tylko eventim.de póki co :/
Pomorzektos? Rowniez piszesz sie na te bilety po 50 80 euro? Czy jest ktos kto ma zamiar kupic bilety w innych sektorach?
Ja ABSOLUTNIE widzę się w sektorze Q13 (ew. Q8 lub Q5), a to z tej przyczyny że za 52 EUR są to miejsca baaardzo zbliżone do tych po 82, więc chyba warto zapłacić 30 mniej po prostu siadając 3 metry nie dalej ringu, ale 3 metry dalej od środka (osi) tej areny. Nie wiem jak to widzicie, ale wydaje się bardzo rozsądne.
Akurat chodzilo mi o bilety po 100 euro gdyz sa blizej.
Cofam, cofam, ogarnąłem co powiedziałaś Smile

Cóż, ja jak mówiłem preferuję te za 50 EUR, jako że przy Wachu nie widzę (nie bijcie) jakiejś super długiej i ciekawej walki, niestety. Po drugie 16 tysięczna hala gwarantuje niejako dobry widok nawet z "samej góry", to nie Allianz Arena czy chociażby Wrocławski Wink

PS.
I tak, jestem Szkotem strasznym, wiem Tongue
Nie powiedzialam ze pisze sie na bilety po 50 80 lecz pytam czy jest ktos kto pisze sie na bilety po 100 by byc blizej bo na rozkladzie sali patrzylam ze ta roznica jest dosc duza.
Mysle ze chocby kazdy z nas siedzial oddzielnie jakos uda nam sie razem potem spoktac bo dla mnie samej najwazniejszy jest dojazd i powrot z kims choc fajnie bylo by gdybysmy siedzieli razem Smile
Można by zawsze usiąść jakoś w jednym "promieniu", też się można znaleźć Smile Od czego są telefony zresztą.
Dokladnie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie