Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Niech bedzie i tak jednak mysle ze ten post poswiecony jest kwesti wach kliczko a nie szpilka szpilka. Jesli bedzie cos ustalone na czacie napiszcie tutaj.
Dobra oto co udało się nam wstępnie ustalić.

1.Bilety-kupujemy te w przedziale cenowym 50-75 euro(słyszałem o cenie 80 więc też styknie)
2.Miejsca zamaiwamy w jednym rzędzie,obok siebie,bo nie ma sensu,żeby być rozproszonym po całej hali.Wtedy żadnego dopingu nie będzie
3.Zdecydowaliśmy,że lecimy tanimi liniami WizzAir z Gdańska,zaś wszyscy spotykamy się na stacji PKP Gdańsk Główny 9 listopada,a stamtąd udajemy się na lotnisko skąd lecimy do Hamburga.
4.Kwestia noclegu nie została ustalona.
WWA w środę o 12 w Sheratonie.

a jeszcze jedno , nie wiesz czasem czy bedzie to konferencja zamkniętra czy mozna tam wejsc normalnie ?

Dzieki, bardzo mi pomogłes . Wink
Dobra moje pytanie do ludzi chetnych opcje nr 2 (musi byc 5 os lub wielokrotnosc):
pociagiem(czy tam autobusem) do hamburga, bilet ok 5,5 Euro na 24h, w tym wliczony caly transport na terenie miasta.
Wyjazd ze Szczecina- to oszczedna opcja. KTOS CHETNY ?
A wracałby ktoś w niedzielę samolotem z hamburga do gda? Edit: Trochę lipna opcja z tym powrotem w niedzielę z Hamburga, bo aż 205 zł sobie życzą Sad
I tak żebyśmy pojechali ''w kupie", większość musiała by dojechać np. do Warszawy (autokar)
Samolot z Gdańska na ten moment kosztuje 125 zł w piatek, 215 zł w niedziele powrotny lub 125 zł w poniedziałek...
A jeszcze 3 tygodnie temu sprawdzałem w WIZZAIR i koszt do Hamburga ok. 70 zł + powrotny 130 zł w niedzielę
Mi wypluwa 55 zł piątek. Z GDA.
Rozmawiajmy tutaj tylko o samym wyjeździe i sprawach z nim związanych a nie o żadnych odbiegających sprawach, szpilkach i innych duperelach. Ostrzegam, że każdy inny odbiegający temat od tematu komentarz będzie usuwany bez podania żadnego powodu jeśli stwierdzę, że nie nawiązuje do tematu.
Tomcur, jakimi liniami? Chyba jedyne z możliwymi do przyjęcia kosztami to WizzAIR (RYANAIR nie lata do Hamburga)
Ja się sugeruje stroną linii lotniczych: wizzair.com i stamtąd są ceny na 9-11 listopad z dnia dzisiejszego. Oczywiście im bliżej terminu tym bilety drożeją.

Jako pracownik linii lotniczych (nie tych akurat), muszę sprostowaćSmile Bilety drożeją w momencie, kiedy klienci wykupują tańsze. Kończy się jedna "klasa", zaczyna druga (droższa). Gdyby nikt nie kupił pierwszych, zapewniam, że nie zdrożeją, a wręcz odwrotnie.
Sorry za offtop, nie banujcie, proszę.
Maynard
https://rezerwacje.latamy.pl/dane-pasazerow.php ogarnialiscie ta sama linie?
Z jakiej strony bedziecie zamawiac bilety na walke?
Wlasnie udostepnili bilety na walke na stronie eventim.de
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie