Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
"Bilety na miejsca w górnej kondygnacji kosztować będą od 50 do 80 euro, a w niższych kondygnacjach od 100 do 150 euro. Ekskluzywne miejscówki dla VIP-ów ulokowane w pobliżu ringu kosztować będą 250, 400 oraz 650 euro."
Pomorzektos? Dokladnie gdansk Smile
No i świetnie Smile

jacynko

Witam wszystkich tutaj obecnych. Ja jestem z Pomorza (Malbork) i zdecydowałem się na samolocik. Wizzairem tam i tu wylot piątek powrót poniedziałek 73 zł, z powrotem w niedzielę 43 zł. Na szczęście mam możliwość darmowego noclegu. Mam nadzieję, że wszystko się uda.
Dla mnie też najkorzystniej teoretycznie byłby przelot samolotem (Olsztyn), ale dochodza noclegi.
Tez ogladalam ofery wizzair i bilety sa calkiem niedrogie. Jutro podobno w sprzedaz wchodza bilety na walke narazie ogarnac musimy to reszta to maly pikus Smile
Niedrogie są, to prawda, ale 9 wylot i 12 powrót, więc wyszłoby cholernie turystycznie Smile
Źle przeczytałem post. Już nic Big Grin
Witam,
Bardzo pilnie potrzebuje informacji gdzie odbędzie się konferencja prasowa klitschko vs Wach w Polsce ? Czy Warszawa czy Kraków no i gdzie miałaby ona być ?
Tez ogarnelam ten sam terminSmile najwazniejsze zdobyc bilety a potem srodki transportu to juz maly problem zreszta hamburg to nie koniec swiata Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie