Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Piotrowski

Autokarem jedziemy z Warszawy.Szczegóły będziemy dogadywać na gg konferencji.Najtańszy nocleg mozna znaleźć za jakieś 15-20 euro.
Rowniez bardzo chetnie wybiore sie na ta walke Smile mialam leciec z gdanska do hamburga jednak jesli bylby zorganizowany taki wyjazd jestem bardzo za. Prosze o wszytskie informacje na forum( nie posiadam gg) pzdr
Informacje ustalone na konferencji zostaną tu przekazane.
Niestety z powodu małej ilości osób na konferencji,nie ustaliliśmy absolutnie nic.Wobec tego konferencja zostanie powtórzona jutro o godzinie 21.Chętnych zapraszam pod numery gg: 15762833 lub 5858885.
Pojawcie się zainteresowani, bo nie chcemy podejmować za wszystkich decyzji dotyczącej np. ceny kupionych biletów, czy będziemy zostawać na noc itp.
Moze lepiej nich kazdy tu napisze czy jest chetny czy nie bo niestety nie kazdy ma dostep do gg.
Ja jestem bardzo zainteresowany. Chciałbym móc oglądnąć tę walkę na żywo. Również nie mam dostępu do gg i chciałbym nieco więcej informacji uzyskać tutaj.
A może by tak zebrać się na jakimś czacie? Chociażby ten bokser.org i sprawa braku gg u niektórych osób zostaje rozwiązana
Jestem za propunujcie godzine i niech kazdy sie dostosuje.
Niech zostanie ta godzina jaka jest, z tego co tu widzę to będzie to 21. Jak reszta się zgadza to do juteraSmile Jak myślicie, czy redakcja boksera mogłaby umieścić info o takim wyjeździe na głównej? Oglądalność tam sporo większa niż forum i zawsze to parę głów więcej.

Właśnie dostałem maila od redakcji, że jutro się tym zajmą.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie