Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(27-08-2012 08:16 PM)wladimir napisał(a): [ -> ]Witam,
Bardzo pilnie potrzebuje informacji gdzie odbędzie się konferencja prasowa klitschko vs Wach w Polsce ? Czy Warszawa czy Kraków no i gdzie miałaby ona być ?

WWA w środę o 12 w Sheratonie.
Co do biletów na walkę mam nadzieję że wejściówki się w kilka godzin nie rozejdą, chociaż przyznaję że na galę w Niemczech wybrałbym się po raz pierwszy i standardów nie znam Smile
Ja rowniez bylabym tam pierwszy raz a na tej walce zalezy mi szczegolnie Smile
Cóż, jeśli chodzi o mnie po prostu chciałbym na żywo zobaczyć obu braci - taki sobie punkt z listy życzeń, a okazja (polski przeciwnik) może się nie powtórzyć Smile
Jestem tego samego zdania. Wiec chlopcy pelna mobilizacja i 10 widzimy sie na walce Smile
Jest szansa, że może Gołota wróci na ring i wyczyści wagę ciężką, bo to co teraz się w niej dzieje to porażka. Big Grin
(27-08-2012 08:30 PM)Tomcur napisał(a): [ -> ]Jest szansa, że może Gołota wróci na ring i wyczyści wagę ciężką, bo to co teraz się w niej dzieje to porażka. Big Grin

Czekajcie na Szpilę, czekajcie na Szpilę !!!1one1
Moze narazie bez spekulacji zyjmy tym co jest choc osobiscie uwazam ze szpilka ma potencjal Smile

Lucky

Ktoś z okolic Rybnika wybiera się na walkę ? Bo mam kilku chętnych i zastanwaim się jaki środek transportu będzie najlepszy.
A ja uważam,ze to pompowany balon mediów Polsatu i Wasilewskiego.Nie ma nic co mogłoby dawać jakiekolwiek rokowania.Brak psychiki,wyrwy w obronie,brak ciosu(tak,tak kogo on tak naprawdę wywrócił? Jakiegoś wystraszonego Marbrę i gościa spod budki z piwem? Beck-jemu nie chciało się walczyć,przyjechał po wypłatę i po 3 rundach poddał sie w narożniku,Basile zdziwiony że dotrwał do 4 rundy postanowił się poddać i uklęknął,wcześniej też kilka ciosów doszło do szczęki tego balonika,Saulsberry grubas z KFC posłał balona da deski,niestety kondycję miał na 1 rundę i w 2 sobie przyklęknął i nie wstał,bo mu sie nie chciało,wreszcie dziadek McCline,emeryt,który połamał mu szczęke dając twardą walkę).Dziękuje.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie