Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Jacobs - Sulęcki (28.04.18)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
WALKA JACOBS-SULĘCKI NA ŻYWO W TVP SPORT

Kolejna gala po Joshua -Parker wykupiona przez
Tvp. Sulęcki jes zawodnikiem Wasyla w więc to
było bardziej wiadome. Świetnie gale w tvp to
większa dostępność boksu dla ludzi którzy nie
mają dostępu do platform cyfrowych, główne
walki będą zawsze na otwartej antenie.
(21-02-2018 07:37 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Mogli bardziej wyeksponować te budynki w tle w kolorze skóry bokserów. Było kiedyś takie słynne zdjęcie Kena Nortona i Duane Bobicka na tle dwóch drapaczy chmur: białego i czarnego.

Problem w tym, że to nad głową Jacobsa raczej nie jest budynkiem. xd
To jest nowy budynek, dopiero powstaję, dźwig stoi
jak Byk.
Sulęcki - Jacobs oficjalnie eliminatorem WBA.

Promujący byłego mistrza świata wagi średniej Daniela Jacobsa (33-2, 29 KO) Eddie Hearn oficjalnie
potwierdził, że zaplanowany na 28 kwietnia pojedynek jego podopiecznego z Maciejem Sulęckim
(26-0, 10 KO) wyłoni obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji WBA.

- To wspaniała wiadomość dla Jacobsa i Sulęckiego, to dla obu ogromna szansa - powiedział szef
brytyjskiej grupy Matchroom Boxing. - Podpisując kontrakt z Dannym, celowaliśmy w walkę ze
zwycięzcą starcia Canelo vs GGG, ale czasem polityka w boksie jest przeciw tobie.

- Czasem trzeba wziąć sprawy we własne ręce i zadbać o swojej przeznaczenie. Teraz już wiemy, że
wygrana 28 kwietnia zaprowadzi nas do ziemi obiecanej. Danny Jacobs jest najlepszym średnim na
świecie i teraz będziemy mogli to udowodnić - dodał opiekun rywala Sulęckiego.

Aktualnie tytuł czempiona World Boxing Association należy do Gienadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO),
który na ring powrócić ma 5 maja, być może bojem z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), o ile
Meksykaninowi uda się oczyścić z zarzutów o doping.
Dla formalności, Striczu oficjalnie w otwartej telewizji
TVP 1 , wszczyscy chyba ten kanał mają, strema nie
będzie trzeba szukać.

http://sport.tvp.pl/36754593/amerykanski...aka-w-tvp1
Jak dla mnie Maciej może sprawić sensacje. Szanse oceniam 50 na 50 z lekkim skazani dla striczu. Wydaje mi się że sulęcki jest po prostu nie wygodny dla Jacobsa.Atutem Maćka bdz szybkość, fizycznie też powinien świetnie wyglądać, o wiele lepiej niż z Culcayem. Jednak średnia jest dla niego lepsza waga. Jacobs napewno będzie szukał nokauty i to może go zgubić. Mój typ striczu na pkt
W sumie to ciekawe jak Striczu trzyma cios. Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądało jak heroiczne boje Wawrzyka czy Kołodzieja w Rosji.
(20-04-2018 07:21 AM)Wit napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądało jak heroiczne boje Wawrzyka czy Kołodzieja w Rosji.

Wydaje mi się, że to będzie wyglądało bardziej jak pojedynek Janika z Afolabim. Nie będzie to łatwa walka dla Jacobsa natomiast dla Sulęckiego wiadomo walka życia.
Faworytem do zwycięstwa jest na pewno Amerykanin jednak jeśli Striczu zrobi formę i nie da się złapać na jakąś bombę Jacobsa to sprawa wyniku jest otwarta.
(20-04-2018 07:21 AM)Wit napisał(a): [ -> ]W sumie to ciekawe jak Striczu trzyma cios. Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądało jak heroiczne boje Wawrzyka czy Kołodzieja w Rosji.
Wawrzyk a w szczególności Kołodziej to przeciętniacy hodowani na bumach. Być może Wawrzyk to coś w rodzaju "zaplecza zaplecza", ale Kołodziej był typowym bumobijem, z rekordem nabitym wyłącznie w celu jego sprzedania któremuś z mistrzów. Tuż po transakcji obił jeszcze Letra i dał sobie spokój. O Wawrzyku też jakoś cicho, po batach z rąk Saszki zrobił wprawdzie udany rajd po dziadkach i bumach, ale wpadka na koksie wyraźnie podcięła skrzydła zarówno jemu, jak i jego promotorom Smile

Sulęcki to mimo wszystko inna klasa zawodnika. Centeno, Culcay czy nawet schyłkowy Proksa byli zawodnicy, do których klasy nigdy nie zbliżyli się przeciwnicy Kołodzieja czy Wawrzyka. Oczywiście nie daję mu w tej walce zbyt dużych szans, ale na pewno nie narobi jakiegoś obciachu. Jeśli nie da się trafić czymś przypadkowym, to przegra po zaciętej walce.
Sercem za Sulęckim, ale po krótkim wahaniu zaznaczyłem Jacobsa przed czasem. Siła ciosu + mierna obrona Sulęckiego, którego w każdym momencie pojedynku może ponieść gorąca głowa to chyba zabójcze combo.
Mam nadzieję, że Maciek zaboksuje rozważnie i przechytrzy Jacobsa, ale na papierze faworytem i to dużym Amerykanin.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie