Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Conor McGregor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
[Obrazek: 51b52bc384d6.jpg]
"Kiedy przed walką Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem, Irlandczyk zaprosił na sparingi Paula Malignaggiego to nie było mowy o sparingach zadaniowych, a doszło do dwunastorundowego pojedynku. McGregor zamieścił zdjęcia i video z momentu jak Malignaggi wędruje na deski, co rozwścieczyło emerytowanego boksera, który twierdzi, że radził sobie świetnie z "Notoriousem", a wszelkie materiały są montowane tendencyjnie. Jeden z niewielu świadków ich konfrontacji sędzia Joe Cortez twierdzi, że starcie było tak ciekawe i wyrównane, że adwersarze powinni spotkać się w ringu, żeby wyjaśnić kto jest lepszy.

- Naprawdę dążyłbym do tego, żeby ta walka się odbyła, bo wielu ludzi chce się dowiedzieć co się wydarzyło na sparingu, a działo się dużo. Fani MMA i boksu pytają mnie o to, a ja po tym co widziałem mówię, że walka powinna się odbyć. To była bardzo zacięta, wyrównana rywalizacja. Jestem pewny, że byłby to świetny pojedynek. Lepszy niż Mayweather vs McGregor - powiedział Cortez.

- Rozmawiałem z Pauliem. Powiedziałem mu, że aby zamknąć wielu usta, powinien stoczyć walkę z McGregorem. Zwłaszcza po tym, że Conor pokazał, że naprawdę ma talent. Powinni zorganizować walkę Malignaggiego z McGregorem. To byłoby interesujące i ludzie zapłaciliby za to - dodał arbiter.

Źródło: bscene" boxing.pl


Ta walka przy dobrej promocji może sprzedać więcej PPV niż GGG - Canelo, więc pewnie ją zobaczymy, być może po walce Conora w UFC.
[Obrazek: sport-preview-conor-mcgregor-and-tony-fe...amp;crop=1]


Conor wraca do MMA na walkę unifikacyjną z Tony Fergusonem. Zapowiada się mega wojna, polecam każdemu fanowi sportów walki.

Tony to jeden z największych twardzieli, nieustanna presja, świetne kardio i jiu jitsu. Obecnie ma rekordowe 10 wygranych z rzędu w najlepiej obsadzonej wadze w UFC.



Ale Lee dobrze zaczął walkę z Fergusonem nie
@Tar? Pompa mu śiadła, Fergi to wykorzystał
i trójkąta poćisnął.

Mega walka się zapowiada, nie chciałem już trzeciego
ubijania Diaza, czekam na konfy Conor vs Ferguson
jak reks na szynke.
Tony praktycznie zawsze poświęca pierwszą rundę, to nie jest dobra strategia na Conora, który jest bardzo niebezpieczny od pierwszego gongu. Ale póki co jego szczęka nie została skruszona, nigdy nie przegrał przez nokaut a walczył z naprawdę groźnymi rywalami.

Albo McGregor go jako pierwszy znokautuje albo Tony go zajedzie w drugiej fazie walki.
Jeżeli Cucuy przetrwa pierwszą rundę ,to będzie
już dobrze, Conora cardio na granicy końca drugiej
rundy i trzecia to już śiada zwykle o 50/60 %.

Ferguson lubi w tych fazach pojedynku ostro iść
do przodu, dlatego te pierwsze rundy dość spokojne.

Będzie się działo Tony ma twardą szczękę i lubi
się ponapierdalać, i parter lepszy niż Conora.
Paul Malignaggi zdradził, że istnieje szansa, iż dojdzie do
jego potyczki na zasadach bokserskich z mistrzem UFC
Conorem McGregorem .

Pięściarz z Nowego Jorku przeszedł na emeryturę po
marcowej porażce w ósmej rundzie z Samem Eggingtonem,
ale podkreśla, że wróci na ring na jedną walkę - właśnie z
McGregorem.

Wiem, że Al Haymon rozmawia z Daną White'em. Jeśli chcą
tej walki, to ją zrobią. Jak Haymon czegoś chce, to to
realizuje. A jeżeli do tego pojedynku nie dojdzie, to tylko
dlatego, że McGregor być może nie ma jaj, co nie byłoby wcale
wielkim zaskoczeniem. Nie ma w tej chwili dla niego żadnej
większej walki, coś takiego jak potyczka z Mayweatherem już
się nie powtórzy - oznajmił.

Malignaggi przez pewien czas był sparingpartnerem McGregora
przed sierpniową batalią z Mayweatherem. Panowie rozstali
się jednak w złych stosunkach. Amerykanin miał Irlandczykowi
za złe, że jego ludzie opublikowali w sieci filmy i zdjęcia
sugerujące, że debiutujący w boksie McGregor miał na
sparingach przewagę nad doświadczonym pięściarzem.
Będzie wielki powrót Wirtutti na tym forum.
Prędzej czy później Conor wróci do boksu na walkę z Pauliem, ale teraz ma na sobie presję fanów którzy wolą walki z Fergusonem i Diazem.
[Obrazek: mcgregor-horn.jpg]
Sztab Horna zainteresowany walką z Conorem, w sumie to jest większe wyzwanie niż walka z Corcoranem. Big Grin




"There are a number of other massive fights out there for Jeff. There's been some murmurings and rumblings that perhaps we could get Conor McGregor down here.

"I would put the challenge out to Conor McGregor — tell me how much you want and we'll see if we can make it work."


http://www.boxingscene.com/team-horn-att...xt--121465
Biedny Conor... Teraz każdy bokser który chociaż trochę mieści się w McGregorowej kategorii będzie usiłował skusić go na walkę, bo robota łatwa a potencjalna kasa gigantyczna. Mimo to nie sądzę, żeby Irlandczyk zdecydował się na starcie z Hornem. Co innego znacznie mniejszy, wracający z emerytury Floyd o defensywnym stylu walki a co innego młody, czynny zawodnik, w dodatku o gabarytach zbliżonych do Conora. Marketingowo też wygląda to tak sobie, bo o Hornie mało kto słyszał. Dlatego osobiście uważam, że jeśli McGregor w ogóle ma jeszcze walczyć na ringu, to na początek weźmie tego "Maliniakiego", pod co i tak zostały już położone fundamenty. Przy nieznacznej pomocy sędziów (Adalaide Byrd może powrócić w wielkim styluSmile ) taką walkę jest w stanie nawet wygrać, co z kolei powinno odpowiednio naoliwić maszynkę do robienia pieniędzy pod jakąś kolejną szopkę. Nie wiem, na przykład ze ściągniętym z emerytury i wyciągniętym z filipińskiego parlamentu PacmanemSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie