Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Conor McGregor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sędzia upomniał Conora, bo tak głośno krzyczał z pod klatki. Big Grin
Przeżyjmy to jeszcze raz!!!


@Wirtutti

Masz fajną sygnaturę.

Gdyby McGregor zobaczył tą sygnaturę swojego fana.
Ciekawe co by powiedział.
@RSC-2

Byłby ze mnie dumny, że ma tak wiernego fana, który jest z nim zawsze, nawet w ciężkich momentach kariery.
@Wirtutti

Napisałem to w formie żartu.

Przecież nie uważam Cię za takiego jak masz obecnie chwilowo w sygnaturze.
"Ponownie emerytowany Floyd Mayweather Junior (50-0, 27 KO) zaczyna emitować filmiki z sali treningowej, tymczasem jego sierpniowy przeciwnik Conor McGregor (0-1) domaga się rewanżu za porażkę przed czasem w dziesiątej rundzie. Co to może oznaczać? Według dziennikarza stacji HBO Jima Lampleya "Money" i "Notorious" będą próbowali sprzedać naiwnym kibicom ten sam towar po raz drugi.

- Dlaczego Floyd miałby się wycofać po tym jak zrobił taki doskonały przekręt? Pozwolił wygrać McGregorowi trzy rundy, tak aby cała społeczność MMA miała się czego trzymać przed rewanżem. Myślę, że jest wystarczająco wielu frajerów, którzy pozwolą Floydowi zarobić kolejnych 150 milionów - uważa Lampley.

- Tak, video z sali treningowej to już budowanie rewanżu. Czy słowo ryzyko kojarzy się wam z Floydem Mayweatherem? Nie, ryzyka nie ma też w rewanżu z McGregorem. Założymy się, że chodzi o kolejnych 150 milionów? Ten zakład nie miałby nawet sensu. Po co wypuszczałby video ze swojego treningu? Po co pozwolił McGregorowi wygrać trzy rundy? Czemu to trwało dziesięć rund? To wszystko ustawka - powiedział znany dziennikarz.

Źródło: bscene"


Jeśli rewanż się odbędzie to tylko w MMA, co jest zbyt mało realne moim zdaniem.
"We broke the record. The thing ended up doing 6.7 million pay-per-view buys globally,"

Dana White twierdzi, że walka Conora z Floydem sprzedała 6.7 milionów PPV globalnie, jak jest na prawdę być może się nie dowiemy.https://twitter.com/FloCombat/status/923174480175808512
Lampley potrzebował aż walki ,aby zorientować się ,że do przekręt?

Mógł zadzwonić do mnie i wtedy wiedziałby to już kilka miesięcy temu.
(12-06-2017 09:06 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Jestem na 99.99% pewny ,że walka jest ustawiona.

Nie wiem tylko w jaki sposób ,ale zapewne tak aby rewanż dał jeszcze większy zysk.


(15-02-2017 02:55 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Wszystko trzeba dograć ,aby "profesjonalnie" zarobić kasę na naiwnych kibicach.

Kilku cwaniaczków zrobi to w białych rękawiczkach ,a bezmyślna gawiedź zapłaci PPV i uratuje Mayweathera przed szybszym bankructwem..

Podobnie tym co zorganizują walkę McWeathera z MayGregorem , dobrze ją sprzedadzą i zarobią krocie na tych, którzy zechcą obejrzeć ten wątpliwy cyrk.
Ale nie można zabronić nikomu oglądania tego co lubi, tak samo jak nie można nikomu zabronić jedzenia produktu seropodobnego zamiast sera, picia podpiwka zamiast piwa czy uprawiania seksu z gumową babą.
@rsc
Reput+1
xd
Dana White w swoim stylu o potencjalnej walce Conor vs Paulie:

"Ludzie chcą zobaczyć Conora w MMA, to jest to czego oni chcą. Walka z Floydem to była zajebista jednorazowa okazja. MMA to sport do którego on (Conor) należy, w którym się wyróżnia i w którym jest mistrzem świata. Tam powinien być.

Czemu Paulie wstał i opuścił sparringi po dwóch sesjach? Ponieważ to była właściwa decyzja, stałaby mu się krzywda zebrałby łomot, który doskwierałby mu przez resztę jego życia, a jemu to kurwa nie potrzebne. To nie jest tak, że oni mu płacili ogromne pieniądze czy miał walkę do której się musiał przygotować.

Paulie opuścił obóz, i musiał to zrobić ponieważ Conor by go mocno uszkodził. To nie jest brak szacunku, to fakt. Byłem tam. Widziałem cały jebany sparing. Koleś musiał wracać do domu, opuścić Las Vegas."
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie