Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
W sumie to trochę przekichane, że walka Parkera z Ruizem była rano, a "kawałek" dalej w Australii gale są już w środku nocy niczym w u es ej Wink
Parker był kierowany do lokalnej publiki, Pacquiao ma wykręcić dobre wyniki na ESPN.
Dla mnie to bardzo dobra godzina, nie lubię oglądać gal w niedziele przed południem, bez sensu. Niedziela to czas wolny
słońce grzeje, jasno . A tak nad rankiem się wstanie na Pacmana, później juz cała niedzielka wolna.
Bez streamòw, internetòw. Wink
Niby walka, w której jest zdecydowany faworyt, ale cień nadziei na wielką niespodziankę istnieje. Szansy dla Horna upatruję w ewentualności, że Manny go zlekceważy i nie doceni. Filipino, mimo iż od lat występuje w zbyt wysokiej dla siebie kategorii, to chyba prawie zawsze dominował nad swymi przeciwnikami siłą fizyczną. Przyzwyczaił się do tego, że rywale przed nim uciekają, a on ich ściga po ringu. Tymczasem teraz będzie miał naprzeciwko siebie przeciwnika dużego, silnego i zdecydowanie ofensywnego (slugger/swarmer). Horn jest technicznie i motorycznie ograniczony, ale bić się umie i lubi. Pobił w bójce Randalla Baileya, a to o czymś świadczy. Jeżeli Manny wda się z nim w wymianę z bliska (zwłaszcza przy linach, gdzie Australijczyk jest bardzo niebezpieczny), to może się to dla niego źle skończyć. Myślę jednak, że Pacman wykorzysta swą szybkość i pracę nóg, obskakując Horna i ładując mu bezkarnie krótkie serie z doskoku, tak jak Adamek czynił to z Haumono.
Krótko ,zrobi Manny z Hornem to samo co zrobił z równie wyższym od siebie i lubiącym się bić Jessie Vargasem.
A Vargasa uważam za lepszego zawodnika niż Horn.
Pacquiao zawsze błyszczał na tle ofensywnych rywali, nawet jeśli przewyższali go siłą fizyczną, że tylko przypomnę jatkę na Margarito, Hattonie, czy Diazie. Horn wpisuje się w ten schemat; jest silny i bojowy, ale też prosty, schematyczny i dziurawy. Pacquiao potrafi bardzo dobrze walczyć z kontry, zadać kilka ciosów w serii i zniknąć z poza zasięgu pięści przeciwnika. Myślę, że i tym razem postawi na taką taktykę, choć niekoniecznie będzie celować w nokaut. Od czasu, gdy Marquez zrobił go na zimno, Manny walczy bardzo asekuracyjnie i woli nie podejmować nadmiernego ryzyka, stąd w kilku ostatnich jego występach nie dążył do nokautu, tak jak miało to miejsce dawniej.

Mam nadzieję, że Horn pójdzie na wyniszczenie, bo wtedy możemy zobaczyć całkiem interesującą bitkę, w której Pacquiao będzie zmuszony do podjęcia wymian. Jeśli Australijczyk postawi na szukanie jednego ciosu, tak przegra 12:0 po dosyć monotonnym spektaklu.
@Wietnam
Vargas to klasowy bokser, ale fizycznie raczej słabiak. Jego współczynnik nokautów to 34%. Horn ma współczynnik 65% i jest zupełnie innym typem boksera.
@redd
Margarito, Hatton i Diaz to już prehistoria. Z nimi walczył Pacquiao prime time, a obecny Manny już od dawna jest past prime. Z całym szacunkiem dla jego dokonań.
@Hugo widzę że propsujesz Horna, i dobrze chociaż mam odmienne zdanie co do jego potencjału,to mam jednak
nadzieję że twoje prognozy się sprawdzą i nie będzie to jednostronne widowisko tylko niezła młucka momentami
oczywiście z ostatecznym zwycięstwem Pacquiao, co jak co takiego przeciwnika trzeba ładnie pokonać.

Australijska policja doradziła Manny'emu Pacquiao (59-6-2, 38 KO), aby nie
pokazywał się publicznie do czasu walki, którą stoczy w niedzielę na stadionie w
Brisbane z Jeffem Hornem (16-0-1, 11 KO).

Z powodu ostrzeżenia władz Filipińczyk odwołał już udział w jednym wydarzeniu
promującym pojedynek. Dean Lonergan z promującej niedzielną galę grupy Duco
Events podkreśla, że pięściarzowi wprawdzie nic konkretnego nie zagraża, ale w
dobie napiętej sytuacji na świecie lepiej zachować ostrożność.

- Przez cały tydzień słyszymy obawy ze strony policji w Queensland - powiedział.
W 2016 roku ówczesny prezydent Filipin Benigno Aquino III twierdził, że islamska
grupa terrorystyczna Abu Sajjafa planuje porwać, a być może zabić słynnego
pięściarza. Wizyta Pacquiao w Australii budzi ogromne zainteresowanie, dlatego
postanowiono, że najlepiej będzie, jeśli 38-latek nie będzie się wychylać i pozostanie
w najbliższych dniach w bezpiecznym miejscu.

W starciu z Hornem "Pac Man" będzie bronić pasa WBO w wadze półśredniej.
Transmisja z gali w Brisbane w nocy z soboty na niedzielę od 3:00 w Polsacie
Sport.
Jest forma (otwarty trening dla mediów) będą iskry, Horn trochę się pokula po
ringu jak Algieri.





Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie