Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Joshua vs Molina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Concepcion nie zrobił limitu i walka jest tylko o pas dla Yafaia. Wszystko od Ortiza do końca jest bardzo ciekawe do oglądania. A ta 18.30 to naszego czasu, czy angielskiego?
Chyba tak. Mecze piłki nożnej mają prawdziwe "europejskie" godziny to myślę, że i ta walka bokserska również.
Początek na Polsat Sport Extra o 18.30
Główna jest zapowiadana przez live on sat na godzinę 22:30, 23:30 u nas.
Teraz Ortiz vs Allen. Liczę na efektowną wygraną Kubańczyka.

Właśnie sprawdziłem na boxrecu, że Allen jest cięższy o 20 funtów w stosunku do wagi jaką wniósł do Whyte'a. Słabo to wygląda. Za to Ortiz utrzymał mniej więcej tę wagę, co ostatnio.
Link do Ortiza: http://freelive365.com/live_player.php?i...0-%20Flash

Ale piekielne ciosy ma Ortiz! Myślałem, że już go skończy w tej drugiej odsłonie.
Trochę wstyd, że Ortiz wyłapuje takie cepy od Allena. Twardy jest Anglik, ale z taką obroną nie wróżę mu długiej kariery.
O ile Czakijew preferuje styl "pijanego mistrza" to Ortiz najwyraźniej preferuje styl "leniwego mistrza". 4 runda dość zaskakująca. Allen się odgryza.
Ufff przez KO. Angielskie przerwanie
Typowy sparing. Ortiz boksował w trybie wakacyjnym, trochę martwi ilość przestrzelonych kontr. Być może wiek robi już swoje i refleks staje się coraz słabszy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie