Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Lebiediew vs Gassijew (3.12.2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Ale zły jestem, że się spóźniłem. Cholera! Mam tylko nadzieję, że gdzieś ta walka w sieci później będzie... Najlepiej cała gala.
Jeszcze sporo walk przed nami @Wilku Smile Ale faktycznie dziwnie szybko dalki Czakijewa z Własowem, sam bym o mały włos przegapił.
teraz rosyjski mlot. to nie powinno trwać długo Wink
Czachkijew fatalny... Facet od kilku walk jest na równi pochyłej. Z Własowem zabrakło mu już nawet szybkości, balansu i kombinacji, które zawsze miał przyzwoite. Rachim to już bokser skończony nawet na średnim poziomie. Na mojej karcie nie dałem mu nawet rundy.

Własow zaboksował b. fajnie, ale na minus można zapisać mu zbytnie czajenie się na jeden cios w środkowych rundach, gdzie niepotrzebnie oddawał inicjatywę rywalowi i o mały włos nie przejechał się na tym. Jednak momentami pokazywał fajny boks. Możliwe, że to obecny numer 3 w rosyjskiej Cruiser, bo Kudriaszow ostatnio pokazuje się średnio - słabo; zobaczymy co dziś pokaże z Silgado.
Jeśli Silgado wytrwa pierwsze 1-2 rundy to znów możemy zobaczyć długie męczarnie Kudriaszowa

Jednak bez większych emocji. Co za młot w łapie Big Grin
No nie zobaczyliśmy Big Grin
Kudriaszow, jak za dawnych lat. Powrót potwora ringów.
Silgado dziś to kiepski journeyman. Łatwa robota dla Kudriaszowa, ale ta walka nic nam o jego obecnej formie nie powiedziała.
(03-12-2016 06:17 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Jeszcze sporo walk przed nami @Wilku Smile Ale faktycznie dziwnie szybko dalki Czakijewa z Własowem, sam bym o mały włos przegapił.

Ja pierdzielę, Kudriaszowa też nie zobaczyłem bo na chwilkę z psem wyszedłem. A te dwie walki - oprócz dania głównego - najbardziej mnie interesowały. W ogóle myślałem, że najwcześniej to koło 19 się to wszystko zacznie.
Tak wiele tych walk nie zostało. Patrze na BoxRec i widze tylko dwa głowne dania wieczoru oraz Kodzoev vs Sousa.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie