Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Lebiediew vs Gassijew (3.12.2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Gassijew wyraźnie wyższy od Lebiediewa. Mam nadzieję, że to będzie w końcu ciekawa walka. Póki, co na walkach Specnaza się jeszcze nigdy nie zawiodłem.
Będzie ciekawa, Lebedev da pokaz i wygra.
Kubala, nie zmieniasz typu?
Według mnie wygra Gassiev,ma bardzo mocny cios,szczelny blok i idzie ostro do przodu,zajedzie Lebedeva lub ustrzeli pojedynczą bombą.
Rybiński chce nas wyruchać i zrobić coś w stylu Peterson vs Matthysse z tą różnicą że tam Amerykanin był mistrzem a nie było pasa w stawce,natomiast tu Lebedev ma dwa a w stawce ma być tylko jeden.
Czyli muszą się bardzo obawiać Gassiejwa.
Nie zmieniam. Gassijew jest moim minimalnym faworytem i powinien to minimalnie wygrać. Nie odpowiadam za ewentualny wałek na korzyść Lebiedieva, ale uczciwie powinien wygrać Murat.
Wszystko fajnie, ale gdzie się da obejrzeć galę, bo na razie nie ma jej zapowiedzianej na żadnym streamie. Nawet na rosyjskim Livetv.
No i Lebiediew dopiął swego. Nie straci pasa WBA jeżeli przegra z Gassijewem. Dla mnie WBA idzie do odstrzału.
No to lekkie żarty są. Ja rozumiem jeszcze Lebiediewa i jego promotorów, którzy zdają sobie sprawę z możliwości przegranej i szukają sobie furtki, aby po ewentualnej wtopie wciąż liczyć się w świecie boksu zawodowego. Nie rozumiem natomiast organizacji WBA. Cóż to za prestiż mieć mistrza, który przegrał swoją ostatnią walkę? A może udałoby się zrobić tak, że jakiś gość zdobywa pas mistrzowski i ma go do końca życia, ani razu nie stając w jego obronie (promotorzy płacą organizacji by ta nie była stratna). Brzmi śmiesznie, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

Streamy pewnie się pojawią w dniu walki. Nie wierzę, aby nikt nigdzie nie transmitował walki o pas dwóch rosyjskich zawodników. To nie RPA Wink
Transmisja na kanale Боец ТВ. Stream na razie działa tutaj:
http://vsetv.net/boec.html

Dziś na tym kanale także Szafikow-Commey.
Predzej pas polsatu dolaczy do najwazniejszych trofeów w boksie niz wba odzyska godnosc.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie