Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Lebiediew vs Gassijew (3.12.2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
No na to wygląda, bardzo wcześnie zaczęli szczerze mówiąc.
A oni teraz anonsują walkę niejakiego Władimira Myszewa??? Czy ja źle odczytuję cyrylicę? Na boxrecu nic o tym nie ma...
Pewnie to jest taka walka, która zostaje dopisana do rozpiski, kiedy kilka wcześniejszych zakończy się przed czasem. Zdarza się tak czasami.
Mysziew - Czełochsajew to chyba walka dwóch debiutantów, bo na Boxrecu o nich głucho. Odnośnie Mysziewa znalazłem wzmiankę z jakiegoś juniorskiego turnieju amatorów. Natomiast Czełochsajew to nazwisko osetyńskie, najbardziej znany z rodziny jakiś bandzior skazany za 3 morderstwa na 18 lat więzienia.

Jakie piękne wpisy na czacie. Np. "Chochoł Juriec sosał moj oguriec." Z polskim udziałem.
Taka przerwa teraz, że raczej tej walki nie będzie Big Grin
To mi się podoba: Putin chujło! Sława Ukrainie!
Nie rozumiem tego Big Grin Rozpoczeli gale o 17 by dowalic godzinna przerwe w środku? Big Grin
Cholerka, czemu gala ruszyła tak wcześnie? Dobrze chociaż, że na danie główne zdążyłem.

(03-12-2016 07:10 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]To mi się podoba: Putin chujło! Sława Ukrainie!
Że co? Ktoś to powiedział w eterze?

(03-12-2016 07:22 PM)Arkao napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem tego Big Grin Rozpoczeli gale o 17 by dowalic godzinna przerwe w środku? Big Grin
Rosjanie ten element mają zdecydowanie niedopracowany. Pamiętam jak przed którąś walką Prowodnikowa była chyba godzinna przerwa.
Ta walka Mysziewa z Czełochsajewem to finał jakiegoś Reality Show.

(03-12-2016 07:23 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Cholerka, czemu gala ruszyła tak wcześnie? Dobrze chociaż, że na danie główne zdążyłem.

(03-12-2016 07:10 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]To mi się podoba: Putin chujło! Sława Ukrainie!
Że co? Ktoś to powiedział w eterze?

Na czacie trolle całego świata obrzucają się nawzajem łajnem.

Myszkin na razie lepszy.

2 runda dla Kaukaza.

Kaukaz silniejszy fizycznie, prowadzi 2:1 w rundach. Myszkin osłabł.
Jak ten sędzia liczył tego Myszewa :O Zanim doliczył do pięciu, to ja bym zdążył iść do kibla i zrobić herbatę...

Brawo narożnik. Poddać chłopaka sekundę przed końcem rundy...

Dziwne to Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie