Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Dobrych kilka miesięcy to racja, tylko że każde pół roku to dla Władka uciekający
czas, nie jest najmłodszy listopad to rzeczywiście za szybko ale myślę że
pod koniec grudnia mogłaby się ta walka odbyć, .
Październik, Listopad oraz połowa grudnia na promocje , i jazda.
To mówicie, że waga ciężka ruszy do przodu po zwycięstwie Fury'ego nad Kliczką? Tongue
Trochę ruszyła. Dzięki temu zwycięstwu przekłuciu uległy dwa balony w postaci Martina i Brezaele, do paska dorwał się perspektywiczny i miły w oglądaniu Joshua, przez co duże walki i tonie tylko w kategorii ciężkiej zaczęły odbywać się w normalnych godzinach. Do tego obnażony został sam Fury, którego wielu obserwatorów, włącznie ze mną, uważało za jakiegoś mistrza marketingu i wojny psychologicznej. Tymczasem okazało się, że to zwykły nieobliczalny błazen, który skok na pasy zaplanował tak, jak się planuje skok na sklep monopolowy. Zdezorientować obsługę i ochronę, ukraść tyle ile się da, zwiać i zaszyć się z łupem a potem go sprzedać albo przepić. Skok wyszedł, łup, zgodnie z planem, jest przepijany i sprzedawany w postaci reklamowych kontraktów, złodziej siedzi w norze i wylezie z niej dopiero wtedy, kiedy skończy się kasa a on wytrzeźwieje. Wystarczy tylko, żeby federacje zabrały mu te paski i będzie dobrze. Może do walki o tytuł w końcu dorwie się Ortiz a na pasy rzucą się też inni modzi w stylu Millera czy nawet polskiego Izu. Więc nie jest aż tak źle Smile
Gdyby odebrano Tysonowi te pasy to pewnie szybko ponowną szansę dostałby Artur Szpilka i właśnie Izu.
Wilczek a Briggs ? Smile wszyscy zapominają o Lets go Champ, a po zabraniu pasów Furemu
on będzie z przodu siedział w autobusie WBA obok Ortiza, Kliczko i Haye'a. Wink
No tak, kolejka nie będzie krótka. Wink
Kliczko zarezerwował arenę w Hamburgu na 10 grudnia.
Kliczko powinien wziąć młodego Fury'ego, obić go, czym zmusiłby Tysona do walki, żeby pomścić młodszego kuzyna Big Grin
Dobra koncepcja. Big Grin
Zła kondycja psychiczna była powodem wycofania się Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) z zaplanowanego na 29 października rewanżu z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) - zdradził w rozmowie z IFL TV trener i wuj czempiona WBA i WBO wagi ciężkiej Peter Fury.
Według Fury'ego Seniora znany z barwnej osobowości i emocjonalnych wystąpień publicznych olbrzym z Wilmslow nie poradził sobie z obraźliwymi komentarzami kibiców i oskarżeniami o doping pod jego adresem.

- On powtarzał wiele razy: "po co to wszystko, skoro nie jestem doceniany za to, czego dokonałem?" To wszystko wywołało w nim wiele negatywnych emocji - powiedział szkoleniowiec brytyjskiego mistrza. - Tyson mówił mi, że traci zainteresowanie boksem. Zaczęły się problemy, przychodził na salę treningową, ale myślami był gdzie indziej. Te ostatnie ataki na niego i oskarżenia przelały czarę goryczy. Stwierdził, że jeśli taki jest boks, to on nie chce tego robić.

Zapytany o prognozy co do dalszej kariery swojego podopiecznego Peter Fury odparł: - To raczej nie jest nic poważnego, co będzie trwało długo, on po prostu potrzebuje trochę czasu, zdjęcia z niego presji, trochę pomocy medycznej i myślę, że wróci.

Październikowy termin rewanżu z Kliczką był już drugim skasowanym z winy Fury'ego. Za pierwszym razem Wyspiarz zgłosił kontuzję kostki. Nie jest wykluczone, że na skutek braku stoczonej walki w obronie tytułu od ponad roku Tyson Fury straci niebawem swoje mistrzowskie pasy. Oficjalny komunikat w sprawie stanu zdrowia Brytyjczyka ma być wydany we wtorek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie