Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wilk
Albo ..Hamburg
Walka prawdopodobnie 4 czerwca, teraz pojawila sie opcja pojedynku w Austrii. Idzie im jak po grudzie ustalanie tego wszystkiego. Nie dosc, ze nie wyrobili na kwiecien to jeszcze trzeba omijac Khanelo szerokim lukiem.
To już się robi męczące...
I tak skończy się na tym, że walka nie dojdzie do skutku, takie moje przepuszczenia...
Też mi się wydaje że mogą się dogadać a na końcu Kliczek złapie kontuzję.
- Tak naprawdę już nic nie pozostało do negocjacji w kwestii warunków walki. Nie jest dla nas zmartwieniem, czy pojedynek odbędzie się w Niemczech, Anglii czy gdziekolwiek indziej. Kłopot w tym, by znaleźć halę, która będzie miała wolny taki termin, który będzie pasował wszystkim naszym partnerom telewizyjnym - RTL, Sky Box Office i HBO - stwierdził Loeffler.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...ednia-data

Faktycznie mają "problem". Mało hal i stadionów jest w Niemczech, Anglii i w ogóle w Europie, no i terminów nie ma nigdzie do końca roku......dawno takich bzdur nie czytałem.

Jestę bokserę

Myślę, że może dojdzie jednak do tej walki, ale będzie mało emocjonująca. Raczej nie będą chcieli przegapić takiej kasy, więc zgodzą się i odstawią jakąś pokazówkę.
Kliczko super gość. Dobrze, że tak twardo trenuje pod Fury'ego: Wink



Skąd wnioski że super gość?
(21-03-2016 07:25 PM)TomaszX napisał(a): [ -> ]Skąd wnioski że super gość?

Skąd takie wnioski? To po prostu moje odczucie, co do tego gościa, którego bardzo szanuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie