Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Witalij Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Sytuacja jak z filmu w dzisiejszej wadze ciężkiej jak najbardziej pożądana Tongue

@AdamekFightPL - Charr nie jest posiadaczem pasa WBC Diamond tylko WBC International Silver. Dla wyjaśnienia. Mimo dużej rozbieżności pasów w dzisiejszym boksie, pas WBC Diamond jakąś wartość posiada.. jest to jakby interim z regularem połączony. Najczęściej o niego walczy dwóch pięściarzy z top 5 danej kategorii wagowej podczas gdy Mistrz WBC walczy już z kimś innym. WBC Diamond ma jakby zapewniać walkę o docelowy pas. Pas Charr'a czyli WBC International Silver to... nic. Nie dość, że International, czyli już nie zbyt ważny dający tylko wyższe miejsce w rankingu to jeszcze Silver czyli jakby "podpunkt do podpunktu". Z tego co wiem to WBC International posiada Mariusz Wach. Charr ma wersje Silver czyli jeszcze słabszą. Myślę, że dobrze to obrazuje "wartość" tego "pasa".
@Jerome

Hehe, w taki razie sorki za pomyłkę, ale ja nie znam się za bardzo na tych pasach Smile dla mnie liczą się tylko pasy mistrzowskie, nic więcej.
@AdamekFightPL
Rozumiem i uważam, że to dobra taktyka. Po co sobie śmiecić łeb.
Chciałbym aby często walczono o niekwestionowane Mistrzostwo, więcej unifikacji.. Wtedy mielibyśmy prawdziwych Mistrzów a nie kilku. Nie dość, że od ch*ja tych kategorii to jeszcze pełno pasów i pasków.
Witalij Kliczko podobno powiedział "Koniec" i zakończył karierę:
http://www.bokser.org/content/2012/09/24.../index.jsp

Zanim jednak zaczną się się spekulacje, czy Arreola będzie walczył ze Stivernem o wakat i czy potem z którymś z nich zmierzy się Adamek (bo takie dyskusji parę dni temu chyba na portalu się toczyły) ja proponuje się wstrzymać i poczekać na oficjalne potwierdzenie.
Kurde, jak przeczytałem tytuł tego newsa to aż mnie ciarki przeszły... Witalij Kliczko kończy karierę, niby szkoda bo chciałem żeby go w końcu ktoś pokonał, ale z drugiej strony czeka nas ciekawy okres bo będą zabijać się o wakat WBC. Może w końcu zobaczymy ciekawe walki typu Wilder Arreola itd... ale zaraz, zaraz, czy Witalij jako tak honorowy zawodnik, wielki przykład sportowca, zakończy karierę nie zamykając buzi Haye'owi ? głupio kończyć karierę wygrywając z przeciwnikiem przez kontuzję. Witalij drugi Lennox Lewis.
(24-09-2012 05:39 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Kurde, jak przeczytałem tytuł tego newsa to aż mnie ciarki przeszły... Witalij Kliczko kończy karierę, niby szkoda bo chciałem żeby go w końcu ktoś pokonał, ale z drugiej strony czeka nas ciekawy okres bo będą zabijać się o wakat WBC. Może w końcu zobaczymy ciekawe walki typu Wilder Arreola itd...
I nagle pojawi się milion bokserów wzywających Kliczkę do powrotu z emerytury, bo są gotowi, bo po prostu chcą tej walki, bo to czy tamto.
Pierwszy będzie Haye (Witalij się mnie boi, więc skończył karierę), potem Toney (Jedna z sióstr Bitchko zakończyła karierę, żeby ze mną nie walczyć), a następny pewnie Fury (Jestem gotów na walkę z Kliczko! Witalij, pokaż że jesteś mistrzem).
Już się nie mogę doczekać ;]
@Szakal
Przegra wybory to wróci...
Podobno już zdementowane, wcale nie kończy kariery. Któryś już raz ktoś źle zinterpretował jego wypowiedź.
@up
Generalnie to ja nie wierzę, że Vitali ma taki uraz do Haye'a. Brytyjczyk po prostu w specyficzny sposób zrobił otoczkę, z której obaj mogą doskonale zarobić. Gdyby Vitek naprawdę miał uraz do Haye'a to nie trzelałby sobie z nim piąteczek na konferencjach. Możecie mówić, że to wyraz szacunku ale dla mnie to bez sensu. Ktoś mnie uraził, znieważył to ręki mu nie podaję i uważam, że to jest uzasadnione a nie chamskie.
Na boxingbet jest wypowiedz Wita i powiedział że nie odchodzi. Media już trzeci raz go wysłały go na emeryturę. Na emeryturę to on pojdzie po walce z Hayem (bez względu na wynik).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie