Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Witalij Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Austin Gołoty z jedną ręką nie potrafił skończyćWink
Bo jednak skali talentu Gołoty i Austina nie ma co porównywać... Gdyby nie ta kontuzja, to Andrzej by mu naklepał, choć Austin na tym etapie kariery był mniej wypalony od Gołoty.
Też mi szkoda tej porażki... Austin był do ogrania.
Tak na prawdę to według mnie rekord Andrzeja powinien wyglądać tak:
47-2, 37KO
a nie:
41-8-1, 33KO
ponieważ:
Bowe powinien być dwukrotnie znokautowany, Grant również w max 3 rundzie, z Byrdem powinien wygrać na punkty, z Ruizem to samo, Austina myślę, że mógłby również znokautować a walka z Adamkiem nie powinna się odbyć. Uznałem tylko porażki z Lewisem i Brewsterem. Obaj mieli przed sobą Andrzeja w wysokiej formie i wygrali bez żadnej wątpliwości słusznie. To byłby piękny rekord na koniec kariery. I teraz pożegnalna, jubileuszowa, 50 walka na pożegnanie oczywiście wygrana przez KO ale nie na przeciwniku znanym tylko w jego domu. Np. taki Aguilera. Piękny scenariusz. Ahhh... Andrzej...

EDIT: Walka z Nagym miałaby miejsce po walcę z Austinem. Np. zamiast Adamka.
@Jerome
IdealnieSmile
@Jerome

Aguilera pokonałby Gołotę ;P
@AdamekFightPL
Andrew by go rozszarpał jak pies poduszkę. Zobacz sobie walkę Gołoty z Mollo i powiedz mi to samo.
No w czasach walki z Mollo to Andrew by wygrał ale obecnie lub po 2010r to na pewno nie
Oczywiście, że chodzi mi o czasy chociażby walki z Austinem. Dopiszę wyżej...
@Jerome

Chodziło mi o to, że obecnie Aguilera pokonałby Gołotę gdyby doszło do takiej walki...

Panowie, to jest temat o Kliczce, Adamku, Gołocie, czy jeszcze kimś innym, bo już dawno się pogubiłem?Smile

Pozdrawiam, Maynard
(19-04-2012 02:47 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Jerome

Chodziło mi o to, że obecnie Aguilera pokonałby Gołotę gdyby doszło do takiej walki...

Panowie, to jest temat o Kliczce, Adamku, Gołocie, czy jeszcze kimś innym, bo już dawno się pogubiłem?Smile

Pozdrawiam, Maynard
Jest o Kliczce i muszę powiedzieć, że dzisiejszy Gołota raczej by z Kliczką nie wygrał.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie