Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Witalij Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
@Adammobp
A mi się wydaję, że takie wielkie wydarzenie jak pożegnalna walka takiego Mistrza jakim jest Vitali może się odbyć w Londynie, na wielkim stadionie jak Wembley. Idealny rywal? Haye ;]
Witalij będzie kontynuował swoją sportową karierę ! Poinformował na fb fanpage Boxen bei RTL
Jak podaje boxingbet.pl Vitalij Kliczko do 17 grudnia ma wydać oświadczenie o zakończeniu kariery. Zmusić go do tego ma przede wszystkim jego wiek i przemęczenie organizmu którego nie da się oszukać-stwierdził mistrz WBC
Mam wielką nadzieję, że walką z Charrem Witalij kariery nie zakończy. Rozumiem oczywiście, że dopadł go wiek, że istnieje ryzyko kontuzji w trakcie walki, ale szkoda trochę byłoby ostatnią walkę stoczyć z "Diamond Boyem".
Witalij się spotka z naszym prezydentem w Belwederze Big Grin

Witalij powinien rozumieć Komorowskiego mówiącego po polsku (sam przyznawał, że dużo rozumie, ale z mówieniem u niego gorzej).

A Komorowski to człowiek Salety Tongue
[Obrazek: bbbkv.jpg]
Za ringpolska.pl
Opcję walki Kliczko - Haye w rozmowie z serwisem worldboxingnews.net skomentował Jose Sulaiman, szef WBC. O wszystkim ma rozstrzygnąć głosowanie. Sulaiman póki co sugeruje, że pierwszeństwo powinien mieć Stiverne.

- Decyzje o obowiązkowych obronach tytułów zostaną podjęte na zjeździe WBC, do którego dojdzie w dniach 3-9 listopada w Tajlandii. Słyszałem, że Witalij chciałby walczyć z Haye'em. Naszym pretendentem jest Stiverne i sądzę, że na zjeździe jego prawa powinny zostać zachowane - mówi Sulaiman.


Przed Witalijem prawdopodobnie jeszcze tylko jedna walka. Będzie to albo Stiverne albo Haye. Nie wiemy czy Vit faktycznie jest kontuzjowany czy gra na czas. Jeśli tak to po co? Dużo tych niewiadomych. Wszystko wskazuje na to, iż z kim zmierzy się Witalij dowiemy się dopiero w listopadzie.
Żadnego Haye'a. Stiverne jest pretendentem i jeśli Vit wróci to chcąc zachować pas MUSI wyjść do B-Wara. Później niech sobie walczy z kim chce.
@Sander
Masz oczywiście rację. Też tak uważam, ale Sulaimanowi to za grosz nie wierzę. Z jednej strony chciałbym żeby doszło do walki Witalija z Davidem, z drugiej to Stiverne jest obowiązkowym pretendentem więc teoretycznie w ogóle nie powinno być tematu.....oby go nie wydymali bo pozostanie spory niesmak...
B-War'owi należy sie ta walka jak psu kość !
Walka Stiverna z Arreolą miała sie pierwotnie odbyć 10listopada ubiegłego roku.
Potem wystawiono date na zime i też wał.

Zawsze jest opcja zwakowania pasa i porachunki z Hayem. a Stiverne tak czy siak dopnie swego tylko pieniądze sie nie zgodzą. Ale za to bardzij realna mistrzowska mistrzowska szansa.

Oboje są dla starszego brata wielkim wyzwaniem aczkolwiek myślę że Haye tym większym a walka sprzeda się w świecie dużo lepiej. Nawet pokazać ją na HBO to by nie był głupi pomysł.
Żeby nie okazało się, że po zwycięstwie Haye'a nad Furym nagle Anglik jest numerem 1 w WBC i obowiązkowym pretendentemTongue Szkoda trochę Kanadyjczyka, bo tak naprawdę czeka na ruch Kliczki i znajduje się w martwym punkcie. Może okazać się, że w marcu Kliczko podejmie decyzję o zakończeniu kariery i biedny Stiverne nie będzie walczył bardzo długo. Ciężka sprawa, ale jakby WBC było normalną federacją bardzo szybko by jakiś kompromis się znalazł.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie