Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Floyd walczył z tyloma uznanymi zawodnikami, że zarzucanie mu braku jaj jest śmieszne.
To już nawet nie jest śmieszne, to jest szczyt głupoty, ignorancji i ograniczenia umysłowego.

A tak swoją droga to walka skończonego Mundine z "Nikt nie wie kim jestem" Rabczenko jest podobno eliminatorem do walki o pas WBC z FloydemBig Grin Po co oni robią takie eliminatory ja się pytam? Po to żeby blokować kariery i o wiele lepsze walki takim zawodnikom jak Hopkins, narzucając im walki z jakimiś Muratami i Mouhamedimi? Rozumiem, że obowiązkowa obrona, ale powinna ona być chyba z najlepszym możliwym pretendentem. A skoro to jest walka z kimś słabym, to po cholerę to komu, jak dobrowolna obrona jest trudniejsza? Obowiązkowe obrony powinny być najtrudniejsze jak tylko się da, powinny eliminować pseudo mistrzów nabijających obrony na pseduo pretendentach, o prawo walki jako obowiązkowy pretendent powinno walczyć dwóch jak najlepszych zawodników, a nie to co się dzisiaj wyświetla, że walczy jeden dobry zawodnik i jeden nie wiadomo skąd albo skończony emeryt, albo co gorsza dwóch słabych zawodników. I po co to?
A ja uważam podobnie jak Metzger, że Floyd nie ma jaj. Ten gość ma umiejętności, ale przysłowiowych jaj nie ma, to widać po jego zachowaniach.
Po następnej walce z Maidaną to może dosłownie nie mieć jaj jak sędzia nie będzie kompetentny.
@Krzych
Floyd dostał zgodę WBC na bronienie obu pasów (półśrednia i junior średnia) naraz, więc w razie, gdy nie będzie pasować mu pretendent, może po prostu jeden z nich zwakować.

Ogólnie, jestem za eliminatorami, ale jeśli mają w nich walczyć tacy zawodnicy, jak Mundine (bezpośrednio po porażce ze średniakiem), to już gruba przesada. Na szczęście, jeśli wierzyć boxrecowi, panowie powalczą jedynie o srebrny pasek (czyli wysoką pozycję w rankingu, ale bez praw pretendenta).
@Maynard

No to, że Floyd nie musi walczyć z obowiązkowymi pretendentami to ja dobrze wiem, ale chodzi o sam fakt takiego eliminatora. To jest kpina.
Jerome, jakzes tam w moim poscie znalazl motywy dopingu to ja nie wiem.
Zeby bylo jasniej: Floyd powiedzial przed walka ze zmienil kucharza, je teraz bardziej naturalnie, duzo sokow owocowych, warzywek itd.

I ja sie tylko zastanawiam czy to faktycznie jest kucharz (osoba gotujaca) czy to dietetyk (ktos kto uklada jadlospis i mowi mu co ma jesc), a Floyd myli te pojecia. Nic wiecej.

Co do dopingu, nie wiem na ile te hasla "wszyscy koksuja" sa prawdziwe, z drugiej strony Floyd tam chyba jakies przygody z dopingiem mial i to parokrotne, a jedyny pewniak w boksie to Donaire, wiec pewnie ma cos za uszami ale dla mnie Floyd to zblizony do idealu tytan pracy, trenoholik wrecz i mysle ze zdecydowana wiekszosc jego osiagniec to efekt pracy.

@Krzychu, dobrze wiesz skad sie biora takie kwiatki w rankingach. Haaaajssss.
Kto by pomyślał, że Alex Ariza będzie w drużynie Mayweathera Smile

Ciekawe co z tej współpracy wyniknie bo jak wiemy Ariza był w sztabie i Maidany i Pacquiao.
Jakoś mnie ta walka nie jara. Oczywiście ją obejrzę, ale nie wierze w żadną sensację. Tym razem Floyd włączy nogi i ogra Maidane jeszcze wyraźniej niż podczas pierwszej walki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie