Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
27-08-2014, 06:15 PM
Post: #61
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Floyd walczył z tyloma uznanymi zawodnikami, że zarzucanie mu braku jaj jest śmieszne.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 08:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2014 08:13 PM przez Krzych.)
Post: #62
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
To już nawet nie jest śmieszne, to jest szczyt głupoty, ignorancji i ograniczenia umysłowego.

A tak swoją droga to walka skończonego Mundine z "Nikt nie wie kim jestem" Rabczenko jest podobno eliminatorem do walki o pas WBC z FloydemBig Grin Po co oni robią takie eliminatory ja się pytam? Po to żeby blokować kariery i o wiele lepsze walki takim zawodnikom jak Hopkins, narzucając im walki z jakimiś Muratami i Mouhamedimi? Rozumiem, że obowiązkowa obrona, ale powinna ona być chyba z najlepszym możliwym pretendentem. A skoro to jest walka z kimś słabym, to po cholerę to komu, jak dobrowolna obrona jest trudniejsza? Obowiązkowe obrony powinny być najtrudniejsze jak tylko się da, powinny eliminować pseudo mistrzów nabijających obrony na pseduo pretendentach, o prawo walki jako obowiązkowy pretendent powinno walczyć dwóch jak najlepszych zawodników, a nie to co się dzisiaj wyświetla, że walczy jeden dobry zawodnik i jeden nie wiadomo skąd albo skończony emeryt, albo co gorsza dwóch słabych zawodników. I po co to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 08:25 PM
Post: #63
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
A ja uważam podobnie jak Metzger, że Floyd nie ma jaj. Ten gość ma umiejętności, ale przysłowiowych jaj nie ma, to widać po jego zachowaniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 09:18 PM
Post: #64
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Po następnej walce z Maidaną to może dosłownie nie mieć jaj jak sędzia nie będzie kompetentny.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 10:01 PM
Post: #65
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
@Krzych
Floyd dostał zgodę WBC na bronienie obu pasów (półśrednia i junior średnia) naraz, więc w razie, gdy nie będzie pasować mu pretendent, może po prostu jeden z nich zwakować.

Ogólnie, jestem za eliminatorami, ale jeśli mają w nich walczyć tacy zawodnicy, jak Mundine (bezpośrednio po porażce ze średniakiem), to już gruba przesada. Na szczęście, jeśli wierzyć boxrecowi, panowie powalczą jedynie o srebrny pasek (czyli wysoką pozycję w rankingu, ale bez praw pretendenta).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 07:20 AM
Post: #66
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
@Maynard

No to, że Floyd nie musi walczyć z obowiązkowymi pretendentami to ja dobrze wiem, ale chodzi o sam fakt takiego eliminatora. To jest kpina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 07:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2014 07:29 AM przez Gogolius.)
Post: #67
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Jerome, jakzes tam w moim poscie znalazl motywy dopingu to ja nie wiem.
Zeby bylo jasniej: Floyd powiedzial przed walka ze zmienil kucharza, je teraz bardziej naturalnie, duzo sokow owocowych, warzywek itd.

I ja sie tylko zastanawiam czy to faktycznie jest kucharz (osoba gotujaca) czy to dietetyk (ktos kto uklada jadlospis i mowi mu co ma jesc), a Floyd myli te pojecia. Nic wiecej.

Co do dopingu, nie wiem na ile te hasla "wszyscy koksuja" sa prawdziwe, z drugiej strony Floyd tam chyba jakies przygody z dopingiem mial i to parokrotne, a jedyny pewniak w boksie to Donaire, wiec pewnie ma cos za uszami ale dla mnie Floyd to zblizony do idealu tytan pracy, trenoholik wrecz i mysle ze zdecydowana wiekszosc jego osiagniec to efekt pracy.

@Krzychu, dobrze wiesz skad sie biora takie kwiatki w rankingach. Haaaajssss.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2014, 12:43 PM
Post: #68
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Kto by pomyślał, że Alex Ariza będzie w drużynie Mayweathera Smile

Ciekawe co z tej współpracy wyniknie bo jak wiemy Ariza był w sztabie i Maidany i Pacquiao.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 10:00 AM
Post: #69
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
All access 1:

https://www.youtube.com/watch?v=IM57JIKelk0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 12:52 PM
Post: #70
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Jakoś mnie ta walka nie jara. Oczywiście ją obejrzę, ale nie wierze w żadną sensację. Tym razem Floyd włączy nogi i ogra Maidane jeszcze wyraźniej niż podczas pierwszej walki.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości