Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Piłkarskie okienka transferowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Krychowiak zagra w FC Sevilli!
Evra z ManU do Juve za 1,2mln euro + bonusy.

Bardzo dobra wiadomosc bo takiego gracza w Juve brakowalo zarowno w 3-5-2 na boku pomocy a przede wszystkim podczas gry z czworka obroncow.
Gogolius
Evra na mundialu jeszcze grał dobrze, lidze jednak niezbyt mu szła gra.Nie jest najmłodszy, zobaczymy jak mu pójdzie w Juve, na jeden sezon w sam raz.
To jest paradoks, że w sumie jest jednym z najlepszych na swojej pozycji do wyjęcia + mega tani + na gwałt ktoś taki Juve potrzebny, dla mnie najlepszy transfer w tym mercato.

Mógłbyś się wypowiedzieć nt. Moraty Big Grin
Allegri w Milanie grał czwórką obrońców. Także Evra się nada. Raczej pewny plac, bo Chielliniego szkoda na boku, powinien obstawić środek defensywy z Bonuccim.

Zakładając, że nikogo istotnego Juve nie sprzeda, skład ten prezentuje się nawet lepiej, niż w zeszłym sezonie, wygranym przecież z rekordową przewagą nad resztą ligowej stawki. Zabrakło tylko (raczej: aż!) mocnego akcentu w LM, co z tak szeroką i wyrównaną kadrą wydaje się niewykluczone. Najważniejsze są 2 kwestię - duch zespołu po odejściu Conte i forma weteranów (obok Pirlo i Buffona, zaliczę do nich jeszcze Teveza i właśnie Evrę).

Mój brat, z którym zawsze zawzięcie dyskutuję na temat piłki (jest trenerem juniorów i sędzią na poziomie 3 ligi) twierdzi, że Morata wypali we włoskiej lidze i, że świetnym wzmocnieniem będzie Berardi. Zobaczymy. Ja w europejskie sukcesy włoskich klubów w najbliższym sezonie nie wierzę (chyba, że np. Napoli, lub Roma poszaleje w LE po odpadnięciu z LM). Natomiast kolejne scudetto dla Juve jest spokojnie w zasięgu ręki, pomimo bardzo ciekawych wzmocnień Romy (Iturbe, Keita, Emanuelson).
Morata to dobry gracz, w Realu mają go za drewno(kibice).Czasami gdy wchodził na ostatnie minuty można było odnieść takie wrażenie, ale w młodzieżowej reprezentacji gdy dostawał więcej czasu zawsze pokazywał się z dobrej strony.

Jaki według was był najlepszy transfer dotychczas, choćby top 3 podajcie ?
IMHO.
Najlepsze:1.Sanchez, 2.Kroos, 3.Rakitić
Niezbyt udane:1.Suarez, 2.Fabregas, 3.Nieoficjalnie sprzedaż Di Marii a kupno Jamesa przez Real.
Na pewno jednymi z ciekawszych ruchów były transfery Alexisa do Arsenalu, Vidicia do Interu, Rodrigueza i Kroosa do Realu (Kolumbiano chyba przechodzi tak?), Suarez do Barcelony - to z tych "światowych".

Jeśli chodzi o nieco mniejsze kluby to Roma wygląda bardzo obiecująco, mają kilku młodych chłopaków o ogromnym potencjale jak choćby ten Turek z Fenerbahce kórego nazwiska teraz nie pamiętam.

W Anglii WBA solidnie się wzmocniło, Bafetimbi Gomis zamienił Lyon na Swansea - powinien się sprawdzić.

Jeśli chodzi o Polaków to Krychowiak w Sevilli to jest coś! Do tego powrót Klicha do Wolfsburga, Fabiański w Swansea no i Lewy w Bayernie.
Najlepsze transfery:
1. Krychowiak 2. Mandzukić 3. Iturbe/Adamczyk

Najgorsze transfery:
1. Fabregas 2. Suarez 3. Rodriguez
Co Wy z tym Suarezem/Rodriguezem?! Jakies argumenty przemawiajace za slaboscia tych transferow?

Na chwile obecna najgorszy transfer to Morata: kontuzja w pierwszym dniu w klubie i 50 dni przerwy. Byl juz taki jeden niedawno co przyszedl do Juve i kontuzja wywalila go z okresu przygotowawczego i formy z Udinese nie odnalazl do dzis - Isla.

Co do Evry to chłop byl drugi po Zabalecie w liczbie odbiorow w calej Premier League wiec calkiem niezle jak na granie w zespole Moyesa ; )
Gogolius
Cytat:Co Wy z tym Suarezem/Rodriguezem?! Jakies argumenty przemawiajace za slaboscia tych transferow?

Suarez
Oczywiście to kapitalny zawodnik. Oczywiście pierwszym kryterium jest cena, nie trawię kupowanie zawodników po takiej cenie... Ale mniejsza nawet o nią, bo Urugwajczyk to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy świata. Dla mnie jest to powielanie zawodnika na pozycję. Zarówno Neymar, Messi jak i teraz Luis najlepiej czują się na skrzydle. Więc albo jeden usiądzie na ławce, albo trener wykombinuje coś, żeby któryś nie grał na swojej pozycji. Mówi się, że jako OP ma grać Leo, ale kto wie jak się tam będzie czuł. Nie lepiej i mniej ryzykownie byłoby np. kupienie na OP Kroosa czy Schweinsteigera, Reusa bądź Goetze? Może to nie ta para kaloszy co Suarez, ale za to wiemy, że jako OP się na 100% sprawdzi, nie musimy szukać panicznie miejsca na boisku dla wszystkich gwiazd, a do tego płacimy z 60 mln mniej. Taki Hummels jest idzie do ManU za 20 mln euro. Nie lepiej byłoby kupić najlepszego środkowego obrońcę na świecie i mieć jeszcze ponad 60 mln na zawodnika? Barca ma obronę niemal w gruzach po odejściu Puyola i za takiego Hummelsa powinni dać każdą kasę.
Ale jasnym jest, że jeśli wszystko zagra, tych wątpliwości nie będzie, póki co są i to bardzo duże...

Rodriguez
Wiadomo - cena. 80 mln za Jamesa to moim zdaniem zwyczajnie za drogo. ja rozumiem, że przyszedł z Porto do Monaco za 45 mln, że rozegrał świetne mistrzostwa świata i znakomity sezon w lidze francuskiej, ale dla mnie to... za mało. Dlaczego? Bo to tylko jeden sezon. Taki Bale, Ronaldo, Neymar, czy nawet Suarez ile rozegrali takich sezonów? 3-4? Udowodnili, że potrafią grać na magicznym poziomie więcej niż 30 spotkań. Ja nie mówię, że Rodriguez im nie dorówna, bo bardzo cenię i lubię chłopaka, ale póki co zabłysnął i pokazał talent, ale go nie udowodnił. Kolejna sprawa. Na miejsce Jamesa pozbyto się di Marię, moim zdaniem kreatora gry Realu Madryt. Wg mnie nie było by tryumfu z LM bez niego. Może trochę w cieniu wielkich gwiazd, ale robił kawał roboty. Powiedzmy, że suma transferów za przyjście Jamesa i odejście Angela by się równoważyła, wtedy mógłbym to zaakceptować, ale jeśli Real planuje dołożyć do tego kilkadziesiąt milionów euro, to moim zdaniem przesada.
Ale jak w przypadku Suareza. Jeśli wszystko współgra, nie będę miał żadnych argumentów przeciw.

Cytat:Na chwile obecna najgorszy transfer to Morata: kontuzja w pierwszym dniu w klubie i 50 dni przerwy

No to prawda, ale jeszcze o 11.44 nie było o tym wiadomo. W sumie trochę szkoda mi Moraty, ale może się okaże, że po kontuzji wróci jeszcze silniejszy?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie