Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Piłkarskie okienka transferowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Gogolius
Ponoć oficjalnie.
Bacary Sagna piłkarzem Manchesteru City.
Tarasiewicz trenerem Korony, Ślusarski do GKS-u, Łukasik w Lechii.
Budzilek bramkarzem Legii Big Grin
wiem ze stary news ale tak sobie przypomnialem - bedzie radosnie w polu karnym Tongue
Raczej na ławce będzie radośnie Tongue A co do Legii to doszedł młody Szwoch z Arki, Igor Lewczuk, Arek Piech i na dniach być może Maor Melikson.
(15-06-2014 02:12 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Bacary Sagna piłkarzem Manchesteru City.

Czy Zabaleta jest za słaby, czy Richards jest za slaby, czy Sagna jest tak dobry?IMHO beznadziejny transfer.
kurde strona legii siadła a chciałem poczytać u źródła o transferach ;/ podobno mają jeszcze jakiegoś napadziora ściągnąć wiecie coś więcej?
Budziłek, Szwoch, Piech, Lewczuk, Masłowski... - no Liga Mistrzów gwarantowana! Big Grin
Piech, Lewczuk, Masłowski to cenieni ligowcy którzy dawali radę w słabszych drużynach. Wolę ich niż nikomu nieznanych obcokrajowców. Doszedł Ronan, podobno zdolny chłopak z Fluminense, zobaczymy co dalej będzie z transferami. Jeśli nikt nie odejdzie, a transfery wymienionych się potwierdzą, to Legia będzie na pewno mocniejsza, szczególnie Maor Melikson to jest kozak jak na nasze realia.
Wiem, wiem, nabijam się troszkę Tongue Tak naprawdę podoba mi się to co robi Lega. Może nie da to jeszcze sukcesu w postaci awansu do LM już teraz, ale mam wrażenie, ze Legia właśnie takimi transferami ucieka reszcie.
Piech bardzo plus, Masłowski plus, no tylko Lewczuk mam wątpliwości, bo jakoś mnie nie przekonuje. Wiadomo, ze Szwoch i Budziłek to tylko uzupełnienia składu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie