Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Piłkarskie okienka transferowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Tez bym sie przychylil do opinii ze PD jest lepsza. Osobiscie PL uwazam za ciekawsza bo jest wiecej zespolow walczacych o czolowke. W Hiszpanii od lat jest ta sama nudna rozgrywka ktora ostatnio urozmaicilo Atletico. Ale jednak to europejskie puchary sa wyznacznikiem jakosci: wsrod najlepszych mielismy hiszpanski final i jedna angielska w 1/2 (Do tego Barca odpadla w walce z innym hiszpanskim zespolem) a na zapleczu mielismy trzy druzyny hiszpanskie w polfinalach. Oba puchary wygrali przedstawiciele ligi hiszpanskiej wiec na chwile obecna nie ma o czym gadac choc dobrze ze angielska sie wzmacnia i szczerze zycze jej przedstawicielom powrotu do lat 2000-2008.
Bo na Serie A to sie dluuuugo nie zanosi zeby wrocila do dawnej chwaly.


Co do Arsenalu to ta sama spiewka jest co rok od lat paru(nastu) i co rok to samo: mlody sklad nie wytrzymuje trudow ligi angielskiej, a w pucharach maja pecha w losowaniu i trafiaja od razu na barce i bajerny. Mysle ze teraz bedzie podobnie: wzmocnili sie ale konkurencja slabsza nie jest niz przed rokiem.

Myandard, Llorente jest powaznie zmartwiony Twoja wypowiedzia odnosnie srodkowego napastnika Juve Smile Jak juz kogos tam brakuje to kogos kto potrafilby mu dosrodkowac pilke na glowe + zastepca Pirlo zawsze mile widziany.

Suarez w Barcelonie za 88 milionow euro. No to maja atak z kosmosu Wink
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,163091...arzem.html
Suarez w Barcelonie, świetny transfer, nie wiem jedynie czy dograją się z Messim.Henry,Ibra,Eto musieli odejść bo mnieli mniejsze lub większe konflikty z MEssim..
Neymar-Messi-Suárez vs Bale-Benzema-Cristiano
Piotr Celeban wraca do Śląska! Smile
Keylor Navas w Realu za 10mln.
Hmm... Czyli co Iker odchodzi? Czy chce być numerem 3? Smile
Navas ma podobny styl i warunki do Ikea, lepiej aby odszedł Iker, ale tyle lat spędzonych w jednym klubie i odchodzić teraz.Agent Diego powiedział, że Lopez nigdzie się nie rusza.
Khedira blisko Arsenalu - WOW!
Ładnie się Arsenal zbroi.
Co do transferów. Demba Ba w Besiktasie, a ponoć blisko Lechii jest Piotrek Zieliński. No i nowym trenejro Juventusu, Massimiliano Allegri - ciekawe jak na to zapatruje się Gogolius Smile
Ja czytałem, że Lopez ma możliwość przejścia do Napoli, ale jak się nie chce nigdzie ruszać to co w tym dziwnego.


Co do Juventusu to ja dopiero powoli wychodzę z szoku, Conte miał co roku utarczki z zarządem (wiadomo, chciał dobrych transferów, a pieniędzy nie ma), ale tego się nikt nie spodziewał. W czerwcu ogłosił, że wypełni kontrakt do czerwca 2015. A tu odchodzi w drugim dniu zgrupowania, w połowie okienka transferowego.

Cokolwiek by o Conte nie mówić złego (mała rotacja składem, przywiązanie do dziwnych zawodników, sprowadzanie dziwnych zamienników, niechęć do zmian, kurczowe trzymanie się jednej taktyki) to jednak odwalił kapitalną robotę, trzy sezony, trzy mistrzostwa w Serie A, ćwierćfinał LM (choć teraz trochę rozczarowali), rozpalenie iskry w Pirlo, sprowadzenie Pogby, ujarzmienie Teveza, niesamowity motywator -> no kluczowa postać.

Problem z Allegrim jest jeden - to on kazał Pirlo zmiatać z Milanu i na chwilę obecną nie widzę współpracy między nimi. Ogółem kibice rozpaczają bo Allegri z Milanem notował ostatnio słabiutkie wyniki, inna rzecz, że skład miał z roku na rok co raz słabszy spowodowany kijowymi transferami (nie do końca z jego winy) i szpitalu w kadrze.

Niemniej pod kątem trenerki jest to duuuuży krok w tył bo Conte dla Juve był tym kim Guardiola dla Barcy (chodzi mi o samo znaczenie, nie sukcesy).

Beznadziejnie będzie jak w Teveza wstąpią demony, Pogba i/lub Vidal zostaną sprzedani, Pirlo odejdzie i będzie powrót do Juve sprzed 3 lat gdzie zajmował 7. miejsce w lidze.

No ale pożyjemy zobaczymy...
(16-07-2014 07:19 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Khedira blisko Arsenalu - WOW!

Agent Khediry zdementował "plotki" o negocjacjach z Chelsea i Arsenalem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie