Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Juan Manuel "Dinamita" Marquez
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Team JMM odrzucił propozycję walki za 15 mln $ z niejakim Zolanim Marali, który może nawet do Top20 nie wchodzi. OCB?
Muszą szykować już coś większego bo innej opcji nie widzę.

Marali to żadne wyzwanie, łatwa kasa.
(15-01-2013 11:59 AM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Muszą szykować już coś większego bo innej opcji nie widzę.
Kto inny mu da więcej niż 15 mln bucksów? Za piątą walkę z Pacmanem? No way.

(15-01-2013 11:59 AM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Marali to żadne wyzwanie, łatwa kasa.
A jakie są przed nim wyzwania po pokonaniu Pacmana? Osiągnął wszystko co mógł (na Floyda nie znajdzie argumentów), a teraz ma okazję dorzucić do emerytury trochę milionów.
A może po prostu Marquez nie wyjdzie już do ringu i niebawem oficjalnie zakończy karierę? Teraz przez jakiś czas kibice będą się zastanawiać dlaczego "Dinamita" odrzucił takie pieniądze, a za jakiś czas może usłyszmy "Jestem całkowicie spełnionym bokserem, kończę karierę"? Innych opcji za bardzo nie widzę, bo z kim Meksykanin zarobiłby więcej?
Nie zarobiłby więcej on, ale promotor na organizacji gali z lepszym przeciwnikiem Smile
(15-01-2013 12:37 PM)Szakal napisał(a): [ -> ]A może po prostu Marquez nie wyjdzie już do ringu i niebawem oficjalnie zakończy karierę?
To mi się wydaje jedynym sensownym wytłumaczeniem. O ile odrzucenie 15 mln $ w ogóle może być sensowne.

Choć jest jeszcze możliwość, że potajemnie negocjują warunki, ale nie chcą przedwcześnie się tym chwalić.
Jak mnie wkurw** ten Marquez. Jeśli nie broni pasa w jr. półśredniej, to dlaczego go nie może zwakować? To samo było w lekkiej, nie rozumiem gościa, przez to też Rios i Alvarado walczą o tymczasowy.
Ja tam sram na jego pasy,ważne że to niesamowity bokser,tyle co on to mało kto stoczył wojen,prawdziwy fighter.Wychodził do wszystkich liczących się w swoim czasie,dał tyle wspaniałych walk że przymykam oczy na to co robi z pasami.
No to jest norma Big Grin
Tak samo jak nikt nie patrzył czy Manny posiada jakiś pas lub nie. podobnie jest z floydem.
Ale Marquez mógłby go zwakować bo są młodzi ambitni i łakomi na pas mistrzowski.
Tak,tylko że dziś to pasy mają znikomą wymowę.Ja już przestałem przywiązywać wagę do tego kto jakie pasy posiada.
Niech może każde Morze ma swój pasek,to raptem 71 bez Kaspijskiego i Martwego.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie