Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Cotto-Martinez
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
@RedHawk
Bez obrazy ale Ty tej swojej wiedzy i znajomości boksu to za często nie pokazujesz... A te prowokacyjne teksty są na dość przeciętnym poziomie Sad

Co do walki mimo, że jeden szanowany ekspert wróży zwycięstwo Martineza do zera to ja się trzymam swojego zdania - minimalna wygrana Cotto. Choć minimalne zwycięstwo Sergio nie będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
Dla mnie Cotto jest lepszym pięściarzem od Martineza ale obawiam się trochę różnicy wagi na korzyść Martineza.Niema mowy o tym żeby Sergio łatwo ogrywał Cotto ale boje się że Miguel może nie trzymać ciosów Martineza.
RH każdy może mieć inne zdanie i trzeba je uszanować, ja z pewnością na znawcę się nie kreuje.
@BESTIA
No ja wiem, wiem, Ty to akurat jesteś zajebisty gość, piona!
(22-02-2014 10:07 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@BESTIA
No ja wiem, wiem, Ty to akurat jesteś zajebisty gość, piona!

Ja myślałem że raczej mnie nie lubisz za dawne sprzeczki, ale widać taki zły nie jestemTongue.


Roznica warunkow na pierwszy rzut oka jest olbrzymia.
[Obrazek: 1795788_671881679541131_39357098_n.jpg]
Uuuu... :/ Zdjęcie trochę Miguela miażdży.
Trzeba wziac pod uwage, ze Martinez jeszcze zejdzie z masy... wzrost i zasieg ramion zostanie jednak ten sam.Sad

ps. W sumie to przewaga wzrostu bedzie w ringu niezauwazalna, bardziej chodzi o ten zasieg.. sile.. wage w dniu walki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie