Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Beka z rankingów i federacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
No w sumie. W rankingu jest pomiędzy Szpilką, Joshuą (!) Big Grin

Intryguje mnie też ten cały "FECARBOX". Słyszałem o wielu wynalazkach WBC, ale to chyba jakaś edycja limitowana.
Nie wiem czy ktoś z was śledzi niemiecką prasę o boksie,ja śledzę i w rankingach panuje niezła farsa.
W HW na 6 miejscu jest Pianeta,w cruiser na 6 jest Venter,podczas gdy jego pogromca Kalenga jest 9,w półśredniej na 9 jest sam ...Dejan Zaveck,który zakończył karierę.To wszystko to i tak nic przy rankingu półciężkiej gdzie w dziesiątce są tacy zawodnicy jak 10.Dominic Bosel,9.Tony Averlant i 8.Robin Krasniqi.Niższe wagi są w miare uporządkowane.Tak więc,sami widzicie że patologiczne rankingi są wszędzie Big Grin
Mógłbyś podać co to konkretnie za ranking, Melvin? U nas jest dosyć dużo ciekawych stron o boksie, a za granicą to jakaś bieda. Np. sprawdziłem włoską stronę eurosportu i ostatnie trzy informacje są o walkach Pacquiao-Algieri, Kliczko-Pulew i Mayweather-Maidana. Poza tym nic przez całe trzy miesiące. Francuskie strony? Coś skrobnęli o Mormecku, a wcześniejsze informacje? O Mayweather-Maidana... Ogólnie jesteśmy w internecie dosyć aktywną społecznością. U nas stworzono drugą najbogatszą bazę filmów po IMDB, czyli filmweb, u nas stworzono alternatywę dla reddita (wykop), dobre strony sportowe, itp. Jak zdarza mi się sprawdzić jakieś strony nawet z dosyć zamożnych krajów to się załamuję.
To ranking magazynu Box Sport, wejdź na stronkę http://www.box-sport.de
Shumenov drugi w cruiser, a nigdy jeszcze tam nie walczył.
Wg jego ukochanej WBA?
Oczywiście, a gdzie indziej Smile
Matematyczny system boxrec też produkuje pełno absurdów.

HW: 7 miejsce- Antonio Tarver, 10 miejsce- Christian Hammer
CW: 7 miejsce- Ovill McKenzie
SMW: 2 miejsce- Julio Cesar Chavez Junior
LMW: 11 miejsce-Sascha Yengoyan
LWW: 11 miejsce-Keita Obara

A rankingów federacji to nie ma co nawet komentować.
WBA to moi ulubiency. W ciężkiej na 6 Kaufman,na 7 Briggs, a na 9 De Mori. W jr. ciężkiej do walki o pas nie wiadomo za co może się już szykować Szumenow.
WBO też niezłe numery wyczynia. Ich pierwsza trójka w cruiser to magia. Głowacki, Meroro i Seferi Smile Ta federacja bardzo lubi Węgrów. W dziesiątce superśredniej znajduje się Balazs Kelemen, a w średnej Lajos Mark Nagy. A w najlepiej obsadzonej wadze świata (półsrednia) na 10 miejscu.... Szymański, który czterech ostatnich walk nie toczył nawet w jej limicie.
Odnośnie rankingów, to jedna sprawa.
Czemu przecietni bokserzy nie bronią tych pasków typu WBA Fedebol czy WBO Youth
Przecież obroni się taki pasek 6-8 razy i ma się pozycję na podium. Paski szczególnie afrykanskie jak WBA Africa czy z Ameryki Południowej broni się z naprawdę ... ciotami. Tragedia w ogóle nie realizuje nikt tego
Mnie też to dziwi,bokserzy Wasyla swego czasu posiadali po kilka takich pasków w kilku kategoriach: WBC Youth,WBC Baltic,lecz wtedy nic nie wychodziło z tych pozycji rankingowych.Dopiero w ostatnim czasie gdy Wojaki odpuścili sobie walki o takie pasy to zaczeli dostaać naprawdę dobre walki,abstrachując od wyniku.Wydaje mi się że takim pasem który najwięcej daje to jest jednak WBC Silver.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie