Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adonis Stevenson
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Po wczorajszym wieczorze ( a właściwie dzisiejszym ranku ) Adonis Stevenson zasłużył na swój oddzielny temat na forum. Stevenson w niespełna 70 sekund znokautował faworyta tego pojedynku mistrza świata WBC kategorii półciężkiej Chada Dawsona. Te zwycięstwo da Stevensonowi szansę na wielkie walki, tylko pytanie kto będzie chciał się z nim zmierzyć? może walka z Andre Wardem?. Niektórzy mówią też, że walka została za wcześnie przerwana bo przecież Dawson wstał i wyglądał na gotowego do walki. Ja jednak uważam inaczej. Sędzia w takiej sytuacji zachował się tak jak należy, puszczenie do walki zranionego Dawsona mogłoby spowodować, że Dawsona po kilku kolejnych mocniejszych ciosach Stevensona znosiliby z ringu...
Właściwie specjalnie nie dziwi mnie wynik tej potyczki. Dawson zdaje się być przereklamowany zwycięstwami nad weteranami, później już różnie mu szło.
Z takim puncherem jak Adonis Chad nigdy nie walczył, dziwi za to że walka tak szybko się skończyła. Dobrze, że sędzia przerwał walkę, inaczej Dawson zostałby bardzo ciężko znokautowany.

Zbyt wielu fenomenalnych opcji Stevenson w LHW mieć nie będzie, chociaż walki z Hopkinsem, czy z Pascalem byłby hitami. Jeżeli Adonis pozostanie w gazie i będzie wygrywał pojedynki w takim stylu jak dziś, to na pewno Ward weźmie go na celownik.
Dawson chyba powoli staje się coraz słabszy. Niby młody, a już 2 porażki z rzędu. Stevenson to z kolei zupełne przeciwieństwo Bad Chada. 36 lat na karku i dopiero wchodzi w swój prime ! Jaka szkoda, że w super średniej nie walczył z czołówką. Chętnie zobaczyłbym teraz walkę Stevensona z innym puncherem. Z Kowaliewem lub Fonfarą.
@Pakman
Fonfara jest według Ciebie puncherem?

@redd
Ani Pascal ani Hopkins nie wyjdą z tym gościem do ringu... zobaczysz, że teraz wszyscy będą go unikać jak ognia, zupełnie jak Golowkina czy Matthysse.
Jezeli nie rewanz z Dawsonem, to spodziewam sie walki z Pascalem.
A niech sobie unikają... Facet ma pas i jest mistrzem i niech ten stan trwa sto lat. Nikogo już prosić o szansę nie musi.
@Sander
Nie musi, ale jeżeli chce osiągnąć coś na prawdę wielkiego w boksie i zarobić duże pieniądze to jedna wygrana nad Dawsonem nic mu nie da Smile
@AFPL
Klasycznym puncherem nie jest, ale przyłożyć potrafi. Szanse z Adonisem miałby oczywiście niewielkie, ale walka mogłaby być ciekawa.
Bardzo się cieszę, że nudny Dawson stracił ten pas. Adonis był długo unikany przez ścisłą czołówkę w super średniej, wreszcie udało mu się wywalczyć poważny pas kategorię wyżej. Potężna siła fizyczna czyni pięściarzem niezwykle ekscytującym, pomimo pewnych braków w obronie i najwyżej średniej szybkości.

Chciałbym zobaczyć go w pojedynku z solidnym i twardszym od Dawsona Tonym Bellew (obowiązkowy pretendent WBC). A potem z dynamicznym Pascalem (taka haitańska "wojna domowa").
[Obrazek: hopkinsstevenson.preview.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie