Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Waga ciężka - USA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tony Thompson vs Kubrat Pulev? Wszystko na to wskazuje a walka będzie pewnie eliminatorem z ramienia IBF.
Pulev wreszcie ma rywala a Thompson błyskawicznie ma szansę na kolejną wypłatę od Wlada.
Mam nieoficjalne info, że na wieść o kolejnym długim obozie męża pani Thompson jest załamana i martwi się o własną sprawność fizyczną a to nie jest stara kobieta Big Grin
pewnie jest załamaną ilość przeglądania ofert walk dla swojego męża Big Grin
walka Pulev vs Thompson już zaklepana
Fajnie opisuje Krzysiek Zimnoch ewentualnego rywala Adamka Bryanta Jenningsa. Chłopak umie mówić o boksie. Tekst z bokser.org :

- Na pewno zaletą Jenningsa jest
to, że ma bardzo długie ręce.
Wykorzystuje je również w
defensywie i szczelnie się zakrywa
tymi przedramionami. Rzadko
kiedy również robi krok do tyłu.
Sparując ze mną nieustannie
mnie spychał. Z drugiej strony
jego ciosy są widoczne i
niespecjalnie szybkie. Nie
zaskoczył mnie ani razu.
Przyzwyczaja się też do pewnych
kombinacji i jeśli trzy-cztery razy
uderzałem jakąś akcją, a później
po zwodzie markując to samo
biłem w inne miejsce, to
wchodziło pomiędzy jego obronę.
@Sander
Jeżeli rzeczywiście tak jest to Adamek nie miał by trudnej przeprawy z Jenningsem. Te długie łapy mogłyby utrudniać Jenningsowi walkę, chyba, że próbował by walczyć z Adamkiem na dystans na co pewnie Tomek by się przygotował i jakoś przedostawał się do półdystansu. Ogólnie od początku twierdzę, że Jennings wcale szybki nie jest... oczywiście na tle takich zawodników jak Liachowicz czy Tupou jasne, ale w ew. walce Tomka z Bryant'em mimo wszystko to Góral miałby przewagę w szybkości... i to nie małą.
Fragment tego sparingu :
http://www.youtube.com/watch?v=08BpjIWP6R4

Edytowałem post ponieważ link nie działał.BESTIATongue
Wczoraj i dziś studiowałem styl, klasę i wyceniałem poziom Bryanta Jenningsa. Oto kilka moich spostrzeżeń :
Jennings w ringu jest bardzo cierpliwy. Nie podpala się, realizuje założenia taktyczne z dużym spokojem. Bardzo długie ręce niestety nie idą w parze z nadzwyczajnym jabem - ot przeciętny lewy prosty jak na dzisiejszą hw.
Gdy uderza lewym prostym zazwyczaj od razu robi dwa-trzy kroki w tył przez co ciężko go trafić z kontry. Na osobną uwagę zasługuje garda - szczelna i pieczołowicie ustawiana. Podczas wymian, zwarć ręce błyskawicznie wracają na szczękę. Obrona na naprawdę dobrym poziomie. Bryant lubi wymiany przy linach gdzie dobrze balansuje i strzela seriami zza podwójnej gardy. Krótki Lewy prosty - prawy prosty - prawy sierp - ładnie mu to wychodzi. Standardowej akcji lewy prosty - prawy sierp również nie brakuje. Podoba mi się również jego operowanie sierpami w serii lewy-prawy co przy długich rękach fajnie się prezentuje. Siła ciosu na średnim poziomie. Ani puncher ani waciak, ale potrafi wstrząsnąć rywalem pojedyńczym ciosem. Kondycja na niezłym poziomie. O szklankę absolutnie go nie posądzam. Praca nóg bez fajerwerków ale rusza się dużo nie jest statyczny. Balansować tułowiem lubi i potrafi. Sporo ciosów inkasuje na dół, wymusza to na rywalach szczelną gardą. Dość szybkie ręce, nogi nieco mniej dynamiczne.
Czekam na większe walki z jego udziałem.
(07-08-2013 07:27 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Edytowałam post ponieważ link nie działał.BESTIATongue

EDYTOWAŁAM?!
@Sander
Twoja analiza jest ciekawa. Tyle, że prawdziwą wartość Jenningsa poznamy dopiero wówczas gdy zmierzy się z kimś sensownym. Takiego rywala jeszcze nie miał. Ja nie wróżę mu wielkiej kariery, max to TOP10 HW.
AdamekFightPL
Teraz pasuje?Literówka po prostu.Tongue
@BESTIA
Literówka mówisz? sprawdzimy...
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie