Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Waga ciężka - USA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
@Sander
Arreola zrobił miazgę z Mitchella... dla mnie ten gość skończył się już po pierwszej walce z Banksem... druga natomiast pokazała, że Mitchell na tle rywala lepszego niż jakiś pierwszy lepszy ogór wygląda mega kiepsko, jego boks jest nudny... ani razu Banks nie był w opałach. Dziwię się, że po tym co pokazał w rewanżowym starciu z Banksem HBO chce go dalej pokazywać... wolałbym jednak zobaczyć go w walce z Adamkiem, przynajmniej walka byłaby dłuższa.
Czy ja wiem. W drugiej walce Mitchell boksował mega zachowawczo. Na Arreolę miałby wyjść ofensywnie nastawiony. Tak mówią w jego teamie. Walki z Banksem sporo mu dadzą. Arreola to ringowy cierpietnik. Przyjął dużo na głowę, zdrowia już trochę w ringu zostawił. Ale byłby faworytem bo Mitchell to ciągle zawodnik nieukształtowany..
@Sander
Ofensywnie nastawiony? toć to pewna śmierć dla Mitchella... Arreola by go załatwił w ciągu 2-3 rund, jak zwykłego buma....
(18-07-2013 03:26 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Arreola vs Mitchell na horyzoncie.
Przegrany by się już nie liczył w najbliższym czasie a wakat po Vitku zbliża się nieuchronnie.

To, że zbliża się wakat po Vitku to jasne. Sander ale jaki to ma związek z amerykańskimi pięściarzami?
Dobre pytanie. Gdyby Witalij odszedł o wakat powalczyłby Stiverne drugą lub trzecią pozycją w WBC ( kto jest drugi albo trzeci w WBC? ) . Arreola dopiero co walczył w eliminatorze WBC więc na razie jego nazwisko odpada. Mitchell dopiero co w słabym stylu zrewanżował się kontuzjowanemu Banksowi za bolesną przegraną.
Taki, że zwycięzca tej walki mógłby się liczyć.
Mam na myśli zwakowanie pasa po wygranej Vita nad Stivernem bo do tej walki zapewne dojdzie.
Travis Walker po wesołym pojedynku poległ w Australii z niepokonanym Lucasem Brownem. Biorąc pod uwagę fakt że Walker to średniak do tego zaniedbany - 116 kg - to kariery kangurowi nie wróże. Dałbym go Szpilce..
Walker w formie takiej jak w walce z Adamkiem (106kg) pozamiatałby tym Brownem... a Szpilka Brown całkiem dobra walka, ale nie sądzę aby Lucas zaryzykował.
Walker w tej walce wyglądał jakby miał wszystko w dupie(czytaj przyjechał po wypłatę),ale i tak posadzi Browne ale nie zmienia faktu to że wyglądał tragicznie oraz był w beznadziejnej formie
(25-07-2013 03:10 PM)YuuriBoxing napisał(a): [ -> ]Walker w tej walce wyglądał jakby miał wszystko w dupie(czytaj przyjechał po wypłatę)

Bo on tak ostatnio ma. Walka z Góralem to jego jedyna od dłuższego czasu dobra walka, którą i tak skończył na deskach.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie