Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Joshua-Miller /1 czerwiec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Narożnik przerwał , ale Algieri też co nieco oberwał .

Ja oglądam na niemieckim DAZN
Walka Algieriego z Coyle'em przyjemna w odbiorze, ale na niezbyt wysokim poziomie. Zasłużona wygrana Algieriego przed czasem, ale większych perspektyw w przyszłości dla niego nie widzę. To drugoligowiec w obecnej WW.
Teraz Buatsi z Peribanem. Daje im 5 rundy, Buatsi
przez KO w 5 , chociaż Buatsi może być nieźle
usztywniony dziś.
Też mi się tak wydaje. Chce być chyba bardziej agresywny, efektowny, przez co traci swoje największe atuty.
Narazie mało efektywny Buatsi na tle tak usztywnionego
Peribana. Nie ponawia akcji

(01-06-2019 11:41 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Też mi się tak wydaje. Chce być chyba bardziej agresywny, efektowny, przez co traci swoje największe atuty.

Tak jest, chcę się pokazać i w efekcie te akcję są
bardzo wolne i czytelne. Jedna kombinacja na tle
Meksykanina. Narazie brak zdecydowania

Koniec, ale nie był to perfekcyjny występ Joshuy Buatsiego.
Było solidnie, choć Periban chyba mocno zardzewiały po tak długiej przerwie. Teraz Kelly - Robinson. Jestem bardzo ciekawy. Kelly mnie nie przekonuje, a Robinson jest naprawdę solidnym rywalem. Spodziewam się szachów, jednak wygranej Brytyjczyka, ale niewykluczone, że Robinson będzie miał mocne akcenty.
Narazie spokojnie. Ja liczę na pokaz Katie, dobrą
walkę Smitha z twardym doświadczenym Hassan N'Dam,
i szybką demolkę AJ,a na Ruize który będzie chciał się
pokazać w USA. I przed piątą spać Big Grin
Nie perfekcyjny, ale skuteczny, chociaż sędzia przerwał trochę za wcześnie. Buatsi to bokser z zadatkami na mistrza świata.
Przewiduje tu pełen dystans , ale Williams zdecydowanie
UD. Ładna Arena, fajny event. Kibice po zwycięstwie
Liverpoolu zrobią atmosferę !

I koniec przyspieszenie Williamsa mega .

No i teraz mamy czekanie.....
Kelly dalej pajacuje, ale jest w tym na razie piekielnie skuteczny. Ciekawe, czy Robinson coś zaatakuje, czy Kelly przeskacze sobie całe 30 minut.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie