Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-08-2016, 08:21 PM
Post: #4091
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja wczoraj przy piwku oglądałem Legię i o żadnej dominacji nie było mowy. Kopanina cholerna, ale Legia mogła spokojnie coś strzelić, gdyby nie "Partolinho" Kucharczyk. Wink Bramkarz Trencina mijał się z co drugim dośrodkowaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 08:40 PM
Post: #4092
RE: Piłka nożna ogólnie
1-1 - Zagłębie zapłaciło frycowe z Sonderjyske. Myślę, że za rok będzie lepiej. Być może też pierwszy mecz zlekceważyli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 10:30 AM
Post: #4093
RE: Piłka nożna ogólnie
Kolejny rekord transferowy. Milik poszedł do SSC Napoli za 32 miliony Euro. Chora kasa jak dla mnie za tak przeciętnego gracza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 10:49 AM
Post: #4094
RE: Piłka nożna ogólnie
Zagłębia faktycznie szkoda. Ich dwumecz z SonderjyskE nieco mi przypominał Legia - Trenczyn. Lubinianie, jak Słowacy, kontrola w środku pola, wszystko fajnie do pola karnego i problemy przy decydującym zagraniu. Szkoda, była szansa na awans, ale ja i tak jestem z tego zespołu dumny. Gdyby nasz każdy pucharowicz odpadał w takim stylu, nie byłoby tragedii. Brawo Stokowiec i ekipa!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 02:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2016 02:31 PM przez Wietnam.)
Post: #4095
RE: Piłka nożna ogólnie
FC Dundalk rywalem Legii !
zdanie "Teraz albo nigdy" jest epokowe w tej chwili.

Z kolei jak Legia będzie w takiej formie jaką teraz prezentuje, to uważam jednak że
to będzie mecz 50:50, w końcu z nikąd się w tej 4 rundzie mistrzowie
Irlandii nie wzięli.
Pokonali Bate, ktòre ostatnio Grało w Lidze mistrzów można rzecz
nawet regularnie Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 03:22 PM
Post: #4096
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja pierdziele, albo Dundalk w Lidze Mistrzow albo polska druzyna, wierzyc sie nie chce xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 04:38 PM
Post: #4097
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jednak uważam, że faworytem będzie Legia. Dundalk w drugiej rundzie awansował tylko dzięki bramce na wyjeździe z islandzkim Hafnarfjoerdur, a potem co prawda pokonało BATE, które jednak w niczym nie przypomina tego BATE sprzed lat. Rok temu w eliminacjach odpadli Białorusini z mistrzem Albanii, bodaj Skenderbeu. Dla mnie 80/20 Legia, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, aby nie było awansu, choć oczywiście nie ma co mistrzów Irlandii lekceważyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 05:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2016 05:49 PM przez Wietnam.)
Post: #4098
RE: Piłka nożna ogólnie
Oba spotkania Legia - Dundalk będą transmitowane w tvp 1.

Tutaj trochę informacji na temat rywala Legii http://www.transfermarkt.pl/dundalk-fc/s...erein/6066
wartość rynkowa, jakim ustawieniem grają, statystyki ostatnich spotkań.

Ogólnie polecam stronę Transfermarkt.pl
Ulubiona stronka którą się pośiłkuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 08:46 PM
Post: #4099
RE: Piłka nożna ogólnie
Dosłownie, jakby los całował Legię w dupę. Normalnie wierzyć się nie chce. Big Grin Łączna wartość tego zespołu to 900 tysięcy euro. Choć trzeba przyznać, że po drodze wyeliminowali faworyzowane BATE Borysów oraz dość szczęśliwie islandzki FH Hafnarfjördur.

Podobnie, jak Wietnam polecam http://www.transfermarkt.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2016, 09:14 PM
Post: #4100
RE: Piłka nożna ogólnie
Panie Janie Urbanie, miej pan trochę honoru i wypierdalaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości