• 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
03-08-2016, 07:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2016 08:03 PM przez Wietnam.)
Post: #4081
RE: Piłka nożna ogólnie
Barcelona - Leicester 3:0 do przerwy,w meczu towarzyskim i na tym kompletnie się nie skończy
składy obu zespołów w pół podstawowe,Leicester gra pierwszym. Barca się bawi jak z dzieckiem.
Kapustka na ławce, może wejść po przerwie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 08:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2016 08:59 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #4082
Fajnie by było, jakby wszedł chociaż na parę minut. Wink

A w meczu Olympiakosu z Ber Szewa na razie bezbramkowy remis. Podobnie i na stadionie Legii. Celtic i Salzburg tak samo. A więc w meczach drużyn, które nas najbardziej interesują na razie nikt nie strzelił gola. Ale jest jeszcze sporo czasu, a więc pewnie worek z bramkami się rozkręci.

Olympiakos przegrał z Ber Szewa! Jeżeli Legia przejdzie Słowaków to będzie rozstawiona. Na razie chyba średnio im idzie ale wynik, póki co daje im awans.

Leicester ostatecznie przegrał 2-4 z Barceloną. Z ławki wszedł Wasilewski, Kapustka nie zagrał ani minutki.
03-08-2016, 09:14 PM
Post: #4083
Stop! Kapustka jednak zagrał z Barceloną! Wszedł na boisko w 63 minucie. Wink
03-08-2016, 10:20 PM
Post: #4084
No i Legia awansowała. Meczu nie oglądałem ale skończyło się 0-0. Ktoś widział, co i jak?
Post: #4085
Mecz podobno Legia zagrała dziś słabiutki , idzie to nawet wyczytać po komentarzach na ich stronie ,
no cóż ale jest rozstawiona i zagra" teoretycznie" ze słabszym rywalem, w ostatniej 4 rundzie.

Dinamo Zagrzeb, Łudogorec Razgrad, FC Kopenhaga, Hapoel Beer Szewa, irlandzki Dundal.
jedna z tych ekip będzie ich rywalem.

Jak nie teraz to już nigdy, jeżeli chodzi o Legie.
03-08-2016, 11:00 PM
Post: #4086
Będą jajca, jak awansują i zrobią to w najgorszej formie w historii eliminacji do Ligi Mistrzów. Big Grin Ale może Legia formę złapie właśnie na tę IV rundę? Było by super, jakby w końcu padł wynik 3 a może nawet 4-0 z jakimś Dundalem. Tongue
04-08-2016, 07:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2016 07:10 AM przez kubala1122331.)
Post: #4087
Wietnam
Ja też nie śledzę ligi słowackiej, ale 90minut.pl to dobre źródło, żeby o niej raz do roku poczytać Big Grin

Legia wczoraj fatalnie, jeszcze gorzej niż przed tygodniem. O ile w zeszłym tygodniu można było zwalać winę sztuczną murawę, wyjazd oraz to, że w zasadzie mecz był wyrównany, to tutaj dominacja Trenczyna była maksymalna. Po 5 minutach mogli prowadzić już 2-0, ale zabrakło im skuteczności. Słowacy trochę odpuścili po 60 minucie jak opadli z sił, ale i tak ich bramkarz ani razu nie musiał się nawet rzucać, a Legia miała farta, że Yanga uparł się, iż będzie celował prosto w Malarza. Mnie się Legia zupełnie nie podobała wczoraj, była dużo słabsza, Trenczyn ją totalnie zdominował i 0-0 to naprawdę kapitalny rezultat przy takiej grze.

Najważniejsze, że jest awans. Nie ma co narzekać. Można było jak Trenczyn, zdominować rywala, stworzyć sobie w dwumeczu jakieś 15 sytuacji więcej, wszytkie zmarnować i odpaść Wink Są puchary, będzie co na jesieni oglądać. Czy LM? Z taką grą, jaką Legioniści zaprezentowali wczoraj śmiem twierdzić, że tylko Dundalk byłby przeszkodą do pokonania. Jak już jednak ustaliliśmy, piłka to nie łyżwiarstwo figurowe. Byłoby ironią losu, jakby tak słaby polski zespół awansował do LM. Ale nawet tutaj trzeba podkreślić, że Legia sama sobie zapracowała na rozstawienie w tej rundzie i trafienie na teoretycznie słabszego przeciwnika. Nikt, ot tak, im tego nie dał. Są dwa tygodnie przerwy, być może Legia pokaże wysoką formą, a wtedy każdy rywal jest w zasięgu (choć dla mnie osobiście Dinamo Zagrzeb, Ludogorec Razgrad i FC Kopenhaga i tak będą faworytami).
04-08-2016, 01:36 PM
Post: #4088
Ludogorec Razgrad to najtrudniejszy rywal, Bułgarzy strzelają dużo bramek w tych eliminacjach,
pamiętamy ich niezłe występy w lidze mistrzów dwa lata temu, zajęli ostatnie miejsce w grupie,
ale uzbierali 4 punkty i wstydu swoim kibicom nie przynieśli, a w grupie mieli Real i Liverpool oraz
Basel, u siebie zremisowali z Liverpoolem 2:2 i wygrali ze Szwajcarami 1:0.
Troszkę kłopotòw sprawili także Realowi w jednym z meczów.
04-08-2016, 05:12 PM
Post: #4089
Trzymam kciuki za Dundalk Big Grin

W Fifie więszość meczów rozgrywam z kuzynem, gdzie 90% naszych spotkań to zespoły ekstremalnie słabe, czwarta liga angielska, szwedzka, irlandzka itd. - Dundalk zanotowało kiedyś niezłą passę i pałam sympatią do tego klubu ; )
Post: #4090
Obojętnie już z kim zagrają, myślę że zepną tyłki i dadzą z tego zespołu wszystko,