Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-12-2015, 08:20 PM
Post: #3121
RE: Piłka nożna ogólnie
(14-12-2015 08:12 PM)kubala1122331 napisał(a):  Na mnie losowanie LE i LM nie robi już żadnego wrażenia.

Ja już też tym się przestałem emocjonować. I zawsze ta uśmiechnięta łysa pała z Włoch Big Grin.

Fenerbahce - Lokomotiv w Lidze Europy. Oj będzie ostro na trybunach !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 08:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015 08:27 PM przez Gogolius.)
Post: #3122
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczku, pomylilem sie, 60 dla Bayernu choc ogolnie wierze w swoj zespol Smile

Co do przekretow w losowaniu to mnie rozwalila ta afera z probnym losowaniem ktore bylo identyczne jak to oficjalne pare godzin pozniejo. I chyba jakis kolo kiedys dziwnie sie zachowywal przy wyciaganiu kuleczek.

Z drugiej strony rok temu Barca miala po kolei samych koksow: City, PSG, Bayern i Juve i sobie poradzila wiec sport tryumfuje Smile

Co do emocjonowania sie to chyba normalne ze jak sie komus mocniej kibicuje to sie interesuje bardziej. Na LE nawet nie spojrzalem, a jakby byl WKS albo Lech to byscie Panowie ostro patrzyli Tongue

Choc ja sie dowiedzialem z newsa, czytam "siedmiu faworytow i szlagier" mysle sobie "kurde, ale spora szans ze Juve jednym z tych faworytow" a tu taki klops.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 08:28 PM
Post: #3123
RE: Piłka nożna ogólnie
Sorry ale niby kto i po co i dla kogo miałby robić takie "układane" losowanie? Że niby jakiś klub jest faworyzowany w LM?

@Gogolius właśnie tak myślałem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 08:42 PM
Post: #3124
RE: Piłka nożna ogólnie
Raz oplaca sie zrobic szybko Gran Derbi a raz dowiezc je do finalu. Jak jakis zespol jest mega popularny to mozna mu zrobic latwiejsza droge itd.
Ja podchodze z dystansem do jakichs grubszych motywow ale jakies male sztuczki zeby Barca nie spotkala sie z Realem w 1/4 bo to za wczas to wierze. Na szczescie poziom jest na tyle wysoki ze nawet wspomagane zespoly w koncu zmierza sie z koksami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 05:45 PM
Post: #3125
RE: Piłka nożna ogólnie
(22-10-2015 10:02 PM)Wietnam napisał(a):  NIEŹLE nieźle, oby to był zwrot w poczynańiach Lecha, który nie gra źle w LE, jednak gdy przychodzi mecz Ekstraklasy są ewentualnie gorśi piłkarsko od beńiaminka,
Urban ma twardą rękę, dwa mecze z rzędu bez porażki, w dwóch meczach zrobił więcej z ekipą niż Skorża w 12,.
Dla nich priorytetem jest liga, tam muszą walczyć w każdym meczu jakby grali finał, bo każda strata punktów teraz
coraz bardziej będzie ich oddalała od strefy pucharowej,.

(23-10-2015 12:24 PM)Gogolius napisał(a):  Strefy pucharowej xD

Oni matematyczno-statystycznie sa na skraju awansu do grupy mistrzowskiej a gdzie tam mowic o pucharach. Aby awansowac do czolowej osemki musieliby zdobywac srednio 2,0-2,1 pkt na mecz. Ich srednia z mistrzowskiego sezonu to 1,9Wink



http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/5...kstraklasy

a jednak @Gogolius
Tongue
w dodatku istnieje duże prawdopodobieństwo że w następnej kolejce pokonają Piasta
Lech włącza się w walkę o puchary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 11:30 AM
Post: #3126
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie bardziej interesuje temat Euro 2016. Znowu Niemcy - to już jakaś tradycja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2015, 04:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2015 04:51 PM przez Gogolius.)
Post: #3127
RE: Piłka nożna ogólnie
Mourinho zwolniony z Chelsea. Juve i Lech wygrzebały się z dna tabel, ale Londyńczykom się to nie udało.
Informację o zwolnieniu Portugalczyko podało BBC. Ponoć za porozumieniem stron, a więc nie trzeba mu wypłacać ogromnego odszkodowania (20 albo 40 mln funtów? jakoś tak).

Spekuluje się, że zastąpi go Hiddink, ew. Juande Ramos lub Ancelotti.

Cytat:a jednak @Gogolius

Racja, nie przypuszczałem, że Lech może mieć taką serię, choć pomogła mu spłaszczona tabela. No i jednak do tych pucharów trochę im brakuje. Myślę, że mimo wszystko skończą na miejscach 5-10 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 05:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 05:52 PM przez Wietnam.)
Post: #3128
RE: Piłka nożna ogólnie
Mamy 70 minute, Real prowadzi z Rayo 8:2, kòre gra w "10" 4 gole Bale'a

10:2 dawno nie widziałem takiego wyniku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 06:26 PM
Post: #3129
RE: Piłka nożna ogólnie
A Barcelona klubowym mistrzem świata.
Barca i Real to chyba dwa największe kluby w historii piłki. Później Bayern, Milan, Ajax, MU, Juventus.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 06:55 PM
Post: #3130
RE: Piłka nożna ogólnie
poprawka Rayo w "9" grało w drugiej połowie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości