Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-10-2015, 08:46 PM
Post: #3011
RE: Piłka nożna ogólnie
Eurosport mi sypie takimi ciekawostkami jak z rękawa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2015, 09:25 PM
Post: #3012
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja wyczytałem na meczykach jednak. Planuje ktoś wybrać się na mecze towarzyskie Polski?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2015, 09:37 PM
Post: #3013
RE: Piłka nożna ogólnie
(14-10-2015 09:19 AM)Martin napisał(a):  Wiemy już, że do baraży przystąpi osiem reprezentacji: Węgry, Szwecja, Bośnia i Hercegowina, Dania, Ukraina, Irlandia, Norwegia oraz Słowenia.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać po losowaniu.

Czyli to jednak Turcji się upiekło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 03:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2015 03:42 PM przez Wietnam.)
Post: #3014
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeżeli ktoś będzie miał ochotę obejrzeć w akcji Lewandowskiego i jego Bayern
to w najbliższym czasie będzie do tego bardziej wygodna i dostępna okazja,

Cztery mecze Bayernu Monachium z Robertem Lewandowskim na żywo w kanale Eurosport. Mecze z udziałem Roberta Lewandowskiego
będą dostępne dla jeszcze większej liczby kibiców. Najbliższe spotkanie, Bayern Monachium – FC Koeln , już w najbliższą sobotę 24
października 2015 roku o godz. 15:30 na żywo w Eurosporcie, a nie w Eurosporcie 2 (HD)!.

Transmisje meczów Bayernu Monachium, które transmitować będzie kanał Eurosport, odbędą się:

- 24 października (Bayern Monachium – FC Koeln, godz. 15:30),
- 30 października (Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium, godz. 20:30),
- 7 listopada (Bayern Monachium – VfB Stuttgart, godz. 15:30)
- 21 listopada (Schalke – Bayern, godz. 18:30).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 09:14 PM
Post: #3015
RE: Piłka nożna ogólnie
LOL. Lech Poznań pokonał na wyjeździe Fiorentinę 2-1. Nie wiem w jakim składzie oraz jak bardzo poważnie zaangażowali się w ten mecz Włosi ale patrząc na to, co Lech robi od początku sezonu, wynik brzmi sensacyjnie. Gratulacje!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 09:28 PM
Post: #3016
RE: Piłka nożna ogólnie
Tez się zdziwiłem i to bardzo.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 10:02 PM
Post: #3017
RE: Piłka nożna ogólnie
NIEŹLE nieźle, oby to był zwrot w poczynańiach Lecha, który nie gra źle w LE, jednak gdy przychodzi mecz Ekstraklasy są ewentualnie gorśi piłkarsko od beńiaminka,
Urban ma twardą rękę, dwa mecze z rzędu bez porażki, w dwóch meczach zrobił więcej z ekipą niż Skorża w 12,.
Dla nich priorytetem jest liga, tam muszą walczyć w każdym meczu jakby grali finał, bo każda strata punktów teraz
coraz bardziej będzie ich oddalała od strefy pucharowej,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 12:24 PM
Post: #3018
RE: Piłka nożna ogólnie
Strefy pucharowej xD

Oni matematyczno-statystycznie sa na skraju awansu do grupy mistrzowskiej a gdzie tam mowic o pucharach. Aby awansowac do czolowej osemki musieliby zdobywac srednio 2,0-2,1 pkt na mecz. Ich srednia z mistrzowskiego sezonu to 1,9Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2015, 07:09 PM
Post: #3019
RE: Piłka nożna ogólnie
Cały tydzień bez internetu nie pozwalał mi na jakąś większą dyskusję, a w futbolu sporo się działo.
Przede wszystkim Lech. Ich zwycięstwo we Florencji to chyba największa tego roku, jednak ja się jeszcze nie podniecam. Viola zagrała fatalny mecz, grając do tego na 20%. Nie szło im wybitnie, a mimo to stworzyli sobie masę okazji. Ja nie widziałem jakiegoś przełomu w grze Lecha, wolno, statycznie i bez pomysłu. Mimo wszystko ciężko na cokolwiek narzekać. Żeby wygrać na tak trudnym terenie trzeba mieć masę szczęścia i wykorzystać wszystko co się ma. A Lech to zrobił. Prawdziwy sprawdzian jutro - wynik jest dla mnie sprawą drugorzędną, ale liczę na lepszą grę. Jeśli miałbym natomiast wystawić laurki indywidualne za ten mecz, to wielkie wrażenie na mnie robią Kadar i Tetteh. Węgier pokazuje wreszcie klasę i jest najpewniejszym punktem linii defensywnej, a Aziz pokazuje kawałek serca i twardości. Podoba mi się ten chłopak i żałuję, że od Skorży dostał tak mało szansy. Tak naprawdę został skreślony po jednym gorszym meczu, a taki Dudka zawalał każdy mecz i ciągle pojawiał się na boisku.
Co do perspektyw - nie ma co się łudzić, że Lech awansuje do grupy mistrzowskiej, a z drugiej strony trudno oczekiwać, że spadnie. Więc może skupić się na pucharach? W tym momencie Puchar Polski jest to jedyny sposób, aby wejść do pucharów w przyszłym roku, więc liczę na dobrą grę i pełną uwagę w tych rozgrywkach. To samo ta Liga Europejska. Poprzez zwycięstwo we Florencji otworzyła się fajna szansa na awans do 1/16 finału. Może więc nie odpuszczać pucharów i dać sobie szansę na fajną przygodę i jednocześnie powalczyć o jak najwyższe powiększenie współczynnika. Liga jest już stracona, więc moim zdaniem skupienie się na obu pucharach byłoby teraz najlogiczniejsze. Choć oczywiście nie twierdzę, żeby Ekstraklasę odpuścić. Jednak nie oszukujmy się, średnia punktów over 2, jest trochę utopią.
Szkoda natomiast, że Legia zremisowała z Brugge, ale w pierwszej połowie zagrali na tyle fatalnie, że to i tak dobry wynik. Jednak praktycznie zamyka im szansę na awans do 1/16. Kluczowe będą dwa następne mecze. Legia musi wygrać w Belgii, a potem dwoma bramkami Midtjylland u siebie. Jednocześnie trzeba będzie liczyć, że Napoli jakoś zmobilizuje się na następny mecz u siebie z Duńczykami i zrobi swoje, mimo pewnego już awansu. A potem w ostatniej kolejce Brugge musiałoby nie przegrać w Danii... Sporo tych warunków do spełnienia.

Dziś w Serie A znów błysnął Piotr Zieliński. Gol i asysta dziś z Genoą to naprawdę solidny wyczyn. Chciałbym zobaczyc go w listopadzie w reprezentacji, bo nie mamy 10, a nie stać nas na rezygnację z gościa, który robi takie liczby w Serie A. Gość ma talent i sądzę, że Nawałka go należycie wykorzysta już na Euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2015, 09:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2015 09:46 AM przez Martin.)
Post: #3020
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
Wygraliście w LE, a już wkrótce wygracie w ekstraklasie. Nie mówię o meczu z Legią bo tam wszystko jest możliwe, ale o następnej ligowej kolejce, w której Lech zagra na wyjeździe we Wrocławiu ze Śląskiem.

WKS gra (w zasadzie tu brakuje odpowiedniego słowa) tak beznadziejnie słabo, że innej możliwości jak porażka z Poznaniakami nie ma. Będąc na meczu z Koroną i oglądając w piątek mecz w Chorzowie można się po prostu załamać. Nie wiem co się dzieje, ale jedna z opcji jest taka, że piłkarzyki grają na zwolnienie trenera. Pawłowski na mecz z Ruchem nie zabrał w ogóle Grajciara i Kokoszki. I to nie z powodu urazów...
Druga opcja jest taka, że wpadli w głęboki dołek z powodu.....gry w europejskich pucharach. Choć wiem, że brzmi to śmiesznie. Nie było kiedy przygotować się do sezonu bo gdy inne zespoły wykorzystały w pełni czas między rozgrywkami Śląsk rozgrywał już spotkania w el. LE. Zresztą jeśli spojrzeć na dyspozycję wszystkich pucharowiczów czyli Lecha, który od początku sezonu dawał d...y, Legia też zaliczyła kilka wtop, Jagiellonii - po ostatnim meczu Probierz oddał się do dyspozycji zarządu i wreszcie Śląska to może coś w tym jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości