Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
12-12-2015, 07:52 PM
Post: #3111
RE: Piłka nożna ogólnie
(12-12-2015 07:28 PM)Metzger napisał(a):  Mamy szansę na trzecie miejsce w grupie Smile

Uważam, że mamy szansę na drugie miejsce w grupie.

Irlandia Płn. i Ukraina to nie są ekipy, które wyraźnie są od Polski lepsze. Powiem więcej: to ekipy, które na dziś są spokojnie w naszym zasięgu więc będziemy się bić o drugie miejsce właśnie. Wszystko zależy od nas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 08:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2015 08:39 PM przez Wietnam.)
Post: #3112
RE: Piłka nożna ogólnie
O szansach będziemy dyskutować przed meczami

Pamiętajcie że przed Euro 2012,była Łatwa grupa ,tez mieliśmy w składzie Lewego, Kube w Formie życiowej, Piszczka,
niezłych farbowanych lisów Perquisa i Polańskiego , Wasyla zapore Anderlechtu, tylko
Dyzma" bez zmian" wszystko źle poukładał

Przed Euro 2008 , super ekipę taktyka Leo, grupa Niemców których mieliśmy ograć, ,no i dwie ekipy wtedy podobno
gorsze od nas Chorwacje i Austrię, która wprawdzie była gospodarzem lecz była też średnią ekipą inaczej niż
teraz , gdzie wymienia się ich jako czarnego konia, ale to już jest temat Austrii, na inną dyskusje.

Wszystkie grupy Euro 2016 są praktycznie wyrównane, w niektórych grupach każdy zespół ma szansę nawet na pierwsze miejsce, , turniej rządzi się swoimi prawami, będzie się liczyć tzw , FORMA DNIA, forma zawodników, dyspozycja rywali

Nasza grupa nie jest może grupą śmierci, ale nie jest też łatwa, bądźmy dobrej myśli
myślę że Nawałka i sztab zrobią wszystko aby nie powtórzyć błędów z przeszłości,
We Francji będzie możliwa nawet taka sytuacja że możemy wygrać jeden mecz ten pierwszy
z Irlandią dość wysoko, przegramy dwa następne po 0:1 lub 1:2 whatever i jest taka sytuacja
że wychodzimy z trzeciego miejsca!
Mam nadzieje że nasza ekipa oszczędzi nam jednak tych nerwów i zapewni sobie spokojny
awans z dwóch pierwszych miejsc.

@Martin , Ukraina zawsze może być bardzo groźna, kapitalne skrzydła
Konoplyanka o którego walczy Barca, czy Yarmolenko.
Kapitalni zawodnicy, gorzej u nich z obroną , ktora u nas na podobnym
poziomie, i nie mają też typowego egzekutora takiego jakim jest Lewandowski,
Będzie super mecz z nimi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 08:56 PM
Post: #3113
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja uważam inaczej. Jeżeli Niemcy czegoś ze sobą nie zrobią a nam nie przytrafi się jakaś katastrofa to my jak najbardziej mamy szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. W tej chwili są trzy bardzo wyrównane drużyny plus jedna bardzo, bardzo nie wygodna. Będzie się działo! Każdy scenariusz jak najbardziej możliwy. Nawet taki, że Niemcy nie wychodzą dalej a my z Irlandią Północną tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 03:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2015 03:25 PM przez Wit.)
Post: #3114
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja nie nastawiam się tak optymistycznie jak Wy. Wolę się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować, a Polacy już nie raz po prostu dawali dupy na wielkich imprezach. Grupa solidna, wolałbym coś innego, bo z tymi państwami niemal co chwile mamy do czynienia, ale jest jak jest. Big Grin

Najciekawiej dla mnie wyglądają dwie ostatnie grupy, reszta to lekka padaka, jeśli chodzi o poziom. Tongue

E: Grupy D i E miałem na myśli. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 06:08 PM
Post: #3115
RE: Piłka nożna ogólnie
Grupy D i E zdecydowanie najmocniejsze, szkoda mi ich. Trzymam kciuki za Włochów, żeby wyszli z grupy bo jak to się stanie to potem pójdzie łatwiej. Grupa F najprostsza Wink

Co do naszej, to myślę że spokojnie każda drużyna może celować w 1/8 bo skoro wychodzą trzy zespoły to tam każdy może się zdarzyć. Jestem delikatnym optymistą, drugie miejsce w teorii, ale przy dobrym układzie możemy nawet wygrać grupę/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 02:37 PM
Post: #3116
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś odbyło się losowanie Ligi Mistrzów:

Gent - Wolfsburg -> już sama obecność Gent jest zaskakująca, Wolfsburg powinien sobie poradzić. 40/60

Roma - Real -> różnica poziomu, Roma jest niezła, co raz lepsza, ale Real nawet jak zalicza wpadki w Primera Division to jednak ma klasę. Barca rozbiła Romę w jednym z meczów i Real też na to stać. 30/70

PSG - Chelsea -> w teorii bardzo mocna para, ale w praktyce mamy do czynienia z rozpędzonym PSG (miażdży w lidze) vs Chelsea w kryzysie. Londyńczycy mogą jakoś kuntatorsko to wygrać, ale raczej Paryżanie sobie poradzą. 65/35

Barcelona - Arsenal -> bardzo ciekawa para, ale to już bodajże czwarty raz w ostatnich 7-8 latach jak Arsenal wpada na Barcę, co ciekawe często wygrywał pierwszy mecz, ale koniec zawsze taki sam. Szans im nie odbieram, ale to jednak Barca. Z drugiej stronie, jeżeli kiedyś ograć Barcę to tuż po zimowej przerwie. 70/30

PSV - Atletico - wesoła klepanka kontra żelazna defensywa. Serce za PSV, podoba mi się jak grają, ale Atletico to Atletico. Bez szału, ale pewnie wygrają 1:0, 1:1 Smile 40/60

Benfica - Zenit - bardzo wyrównana para, stawiam na Benficę ale mecz w Rosji późną zimą to nic przyjemnego. Możliwe, że to spotkanie zadecyduje o rezultacie. 55/45

Dynamo - Manchester City - pluć sobie w brodę powinno całe Juve, bo straciło pierwsze miejsce w grupie i w konsekwencji ominęło Dynamo Kijów. A szkoda, bo takiego rywala nawet Man City rozniesie. 30/70

Juventus - Bayern - szlagier, finalista z półfinalistą poprzedniej edycji. Faworytem Bayern i to takim mocniejszym. Niedawno w ćwierćfinale Bayern wygrał pewnie (no ale gol Alaby na samym początku pierwszego meczu dużo ułatwił). Juventus wprawdzie złapał drugi oddech, teraz wygrał z Fiorentiną, już tylko 6 punktów straty do Interu, ale po drugiej stronie Bayern. Będzie bardzo ciężko, wprawdzie w LM idzie nam lepiej niż w Serie A bo rywale tak się nie bunkrują.
No ale trzeba trzymać kciuki, trochę szkoda że los po ciężkiej grupie wrzucił jednego z koksów od razu na 1/8 - 60/40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 06:23 PM
Post: #3117
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius dajesz 60 procent szans na to, że Juve przejdzie Bayern? Czy się pomyliłeś i dla Juve miało być 40?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 07:19 PM
Post: #3118
RE: Piłka nożna ogólnie
(14-12-2015 06:23 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Gogolius dajesz 60 procent szans na to, że Juve przejdzie Bayern? Czy się pomyliłeś i dla Juve miało być 40?

Gogolius to fan Juventusu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 08:12 PM
Post: #3119
RE: Piłka nożna ogólnie
Na mnie losowanie LE i LM nie robi już żadnego wrażenia. Telenowela PSG - Chelsea Londyn, odcinek 458204820.

O tym, jak uczciwe jest to "losowanie".
http://gfycat.com/FearlessExemplaryJuliabutterfly
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 08:17 PM
Post: #3120
RE: Piłka nożna ogólnie
Na mnie to już też nie robi wrażenia, wreszcie słaby Rywal dla City,
Spotkanie Miliarderòw Chelsea vs Psg,, 500 setny raz.
Jak Platini jest zamieszany w korupcję, i odsuńięty
od władz, a Fifa prześiąknieta aferami, to w ćiepłe kulki w losowaniu
Ligi mistrzów , tez uwierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości