Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
05-12-2015, 11:05 AM
Post: #3091
RE: Piłka nożna ogólnie
Lol. Złamali przepis, to niech poniosą karę. Co to za śmieszne odwoływania. "Sytuacja głupsza" w sensie zachowanie władz klubu głupsze, dobrze rozumiem? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2015, 10:35 PM
Post: #3092
RE: Piłka nożna ogólnie
Bournemouth z Borucem w bramce wygrało na wyjeździe z Chelsea 1-0. Mourinho takie kryzysu jak ten to chyba do tej pory z żadną drużyną nie miał. Ciekawe, jak bardzo jest na wylocie. Dla Abrahamowicza to by była tragedia gdyby jego drużyna w ogóle w pucharach nie zagrała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2015, 11:19 PM
Post: #3093
RE: Piłka nożna ogólnie
"Głupsza" bo wypuszczenie zawodnika w końcówce wydaje mi się mniejszym kaliberem przewinienia niż wypuszczenie takiego w wyjściowym składzie. No i jego wpływ na wygraną był większy, bo błąd Legii to była typowa pierdoła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2015, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015 08:57 PM przez Martin.)
Post: #3094
RE: Piłka nożna ogólnie
Znamy już pierwszego spadkowicza z ekstraklasy. Tak to nie pomyłka! Tym klubem jest Śląsk Wrocław.

Obradująca w poniedziałek Rada Nadzorcza Śląska Wrocław podjęła decyzję o odwołaniu Tadeusza Pawłowskiego z funkcji pierwszego trenera. W jego miejsce powołany został Romuald Szukiełowicz.
Romuald Szukiełowicz ma 66 lat. W latach 1988-1991 oraz w sezonie 1995/96 prowadził już Śląsk w najwyższej klasie rozgrywkowej. Łącznie na ławce trenerskiej WKS-u zasiadał 93 razy. Był także trenerem m.in. Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz i Lechii/Polonii Gdańsk. Ostatnio prowadził trzecioligową Foto-Higienę Błyskawicę Gać. Z wrocławskim klubem związał się umową do końca sezonu z opcją przedłużenia.


http://www.slaskwroclaw.pl


Po tym co przeczytałem na stronie Śląska - normalnie się załamałem. Większość z was pewnie w ogóle nie kojarzy tego pana, ale ja go pamiętam doskonale.
Co prawda już raz wyciągnął Śląsk z ostatniego miejsca (sezon 89/90 !!!) na dziewiąte, ale potem jego "osiągnięcia" trenerskie dosłownie powalają.....

[Obrazek: 963f579af64dd00fmed.jpg]

Jedno jest pewne, Szukiełowicz to prawdziwy zamordysta, jeśli któryś z piłkarzy narzekał do tej pory na ciężkie treningi to od jutra zmieni optykę na te kwestie.

Mam czarne myśli. Z drugiej strony ja już z tym klubem przeżyłem wszystko. Spadek do drugiej ligi, spadek do trzeciej ligi, awans do drugiej ligi, awans do ekstraklasy, mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, występy w europejskich pucharach.........co ma być to będzie.



Od kołyski aż po grób.....WKS to jest nasz klub!


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2015, 09:56 PM
Post: #3095
RE: Piłka nożna ogólnie
Szukiełowicz niedawno wprowadził Zagłębie Sosnowiec do I ligi, po czym odszedł. W okolicach Warszawy mówi się o nim, jako o bardzo solidnym trenerze. Wiesz @Martin. Daj mu szansę. Pawłowski też wydawał się na początku poronionym pomysłem, a potem wykręcał do czasu świetne wyniki. Bardziej może martwić sam bajzel na śląskiej karuzeli trenerskiej, ale samo nazwisko Szukiełowicz to w mojej opinii gwarancja przynajmniej utrzymania się.
Spokojnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 10:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2015 10:12 AM przez Martin.)
Post: #3096
RE: Piłka nożna ogólnie
(07-12-2015 09:56 PM)kubala1122331 napisał(a):  W okolicach Warszawy mówi się o nim, jako o bardzo solidnym trenerze.

To niech sobie go okolice Warszawy biorą.

(07-12-2015 09:56 PM)kubala1122331 napisał(a):  Wiesz @Martin. Daj mu szansę. Pawłowski też wydawał się na początku poronionym pomysłem, a potem wykręcał do czasu świetne wyniki.

Dam dam, a co mam zrobić.
Przy Pawłowskim miałem wewnętrzne przekonanie , że się uda tutaj wprost przeciwnie. Już go w połowie lat 90-tych przerabiałem jako trenera.

(07-12-2015 09:56 PM)kubala1122331 napisał(a):  samo nazwisko Szukiełowicz to w mojej opinii gwarancja przynajmniej utrzymania się.

Mam odmienne zdanie, ale chciałbym byś Ty miał rację.

A mi jako kibicowi nie pozostaje nic innego jak w piątek pojawić się na meczu z Górnikiem Łęczna i dopingować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 09:01 PM
Post: #3097
RE: Piłka nożna ogólnie
Żarty się skończyły.

[Obrazek: 566729f652fca4_37801560.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 11:15 PM
Post: #3098
RE: Piłka nożna ogólnie
Liga mistrzów, ostatnia kolejka
Wyniki :

Benfica 1 : 2 Atl. Madryt
Galatasaray 1 : 1 FC Astana
Manchester City 4 :2 Monchengladbach
PSG 2 :0 Szachtar
PSV 2 -:1 CSKA Moskwa
Real Madryt 8 :0 Malmö
Sevilla 1 : 0 Juventus
Wolfsburg 3 :2 Manchester Utd

United opada, pozostaje Liga Europy.
Co Van Gaal zrobił z tego zespołu, tego nie da się oglądać
Czasy Fergusona długo nie wrócą, awans Wolfsburg i PSV

Kanonada Realu , cztery bramki Ronaldo, Hatrick Benzemy.

Jutro dalsza Cześć końca fazy grupowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 09:11 AM
Post: #3099
RE: Piłka nożna ogólnie
Ech, Juve dało sobie zabrać pierwsze miejsce w grupie, a Sevilla rzutem na taśmę wchodzi do LE. Boję się jakiegoś koksa w 1/8 na którego Stara Dama nie jest jeszcze gotowa. Z drugiej strony drugie miejsce w takiej grupie brałbym w ciemno na starcie, więc jestem zadowolony.
Cieszy szczególnie defensywa, tylko trzy stracone gole z takimi rywalami to bardzo dobry wynik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2015, 02:38 PM
Post: #3100
RE: Piłka nożna ogólnie
"Po analizie poprzednich, nieudanych spotkań fani Śląska udzielili cennych wskazówek na przyszłe mecze. Przybyli kibice również głośno analizowali konsekwencje kolejnych meczów oddanych bez walki"

hahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahha Big Grin Big Grin Big Grin Dawno się tak nie uśmiałem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości