Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
09-10-2015, 10:36 AM
Post: #2971
RE: Piłka nożna ogólnie
(09-10-2015 10:21 AM)kubala1122331 napisał(a):  Jan Urban trenerem Lecha Poznań. Śmiech na sali, tyle w temacie.

Lepszy Urban jak Czerczesow.

(09-10-2015 10:21 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ta grupa jest strasznie ciężka i jeśli z niej awansujemy naprawdę będzie to spory sukces.

Dokładnie. Ta grupa eliminacyjna jest jedną z najtrudniejszych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 10:42 AM
Post: #2972
RE: Piłka nożna ogólnie
jak tam chętnie bym sobie obejrzał barażyk czy to w Amsterdamie czy to w Stambule, .
To by było coś pięknego, takie mecze,.
Şükrü Saracoğlu wypełnione po brzegi kibicami Turcji i nasza ekipa gladiatoròw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 10:57 AM
Post: #2973
RE: Piłka nożna ogólnie
(09-10-2015 10:42 AM)Wietnam napisał(a):  jak tam chętnie bym sobie obejrzał barażyk czy to w Amsterdamie czy to w Stambule, .

Miej Ty litość... Żadnych baraży!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 11:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2015 11:17 AM przez Wietnam.)
Post: #2974
RE: Piłka nożna ogólnie
na 60 % tak będzie, no chyba że do niedzieli poprawimy grę w obronie i nagle zrobi się z tego super " Catenaccio" Italii z 2006
Irlandczycy stracili tylko 5 bramek, zremisowali z Niemcami na wyjeździe i wygrali wczoraj u siebie, radzę obejrzeć wczorajszy mecz, wydaje się że w tej chwili mają mur nie do przebicia w defensywie, mam nadzieję że znów wielka forma Lewego to przebije i tą przeszkodę
Shane Long jest bardzo szybki i trzeba będzie go upolować, wczoraj z Fletcherem ledwo dawaliśmy rade, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 11:46 AM
Post: #2975
RE: Piłka nożna ogólnie
Irlandia to wczoraj miala wiecej szczescia niz rozumu. Niemcy cisneli ich caly mecz, wyszli z jedna akcja (asysta bramkarza mowi wszystko) i wpadlo. Porownanie kubali do meczu Polska-Niemcy bardzo dobre.

Ja jestem spokojny, rywal ciezki ale dla mnie jestesmy lepsi i nie przegramy tego meczu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 11:48 AM
Post: #2976
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie przesadzajmy z tą "wielką Irlandią". Nie oglądałem meczu, ale czuję, że Niemcy sobie odpuścili ten mecz. Nie mieli potrzeby wygrać i tego nie zrobili. Bo po co by niby mieli, dla Polski? Big Grin Nie bądźmy śmieszni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 12:18 PM
Post: #2977
RE: Piłka nożna ogólnie
Niemcy i odpuszczenie meczu?? Smile
Za dużo śledzę niemieckie media żeby dojść do takiego wniosku,
oni nawet po słabym towarzyskim meczu wylewają pomyje na swoją reprezentacje wczorajszą porażkę okrzykneli jako klape mistrzów świata,śledźiłem rtl po meczu
niektórzy piłkarze oćierali śię o wstyd
relacjonując to co śie dźiało na boisku
narzekając że potrzebują jeszcze jednego punktu aby być już pewnie na euro,chćieli to zrobić wczoraj,ale Irlandczycy to bardzo twardy zespół

Myśle że w niedźiele będźie jeden z najtrudniejszych meczy naszej reprezentacji w ćiągu ostatnich kilku lat
Ludźie myślićie że Irlandia odpuśći??
Oni są o krok od awansu,,
Pokonali Niemców,są naładowani
a my gramy średnią piłkę opartą na wielkiej formie Roberta,..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 01:41 PM
Post: #2978
RE: Piłka nożna ogólnie
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eli...=onetsg_fb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 02:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2015 02:04 PM przez kubala1122331.)
Post: #2979
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Jeśli oceniasz, że na 60% przegramy z Irlandią, to ja nie wiem co my chcemy szukać w barażach z Holandią, Turcją czy Chorwacją. Przecież Wyspiarze, przynajmniej na papierze są sporo słabsi.
Ale u nas to normalne, robienie dream teamu po jednym meczu. Co z tego, że Irlandia przez pierwszą połowę nie mogła przekroczyć połowy, a bramka padła bo wykopie bramkarza i wielkim błędzie Hummelsa, skoro są wielcy, że wygrali. A my jesteśmy słabi i nie mamy szans, bo choć też tych Niemców pokonaliśmy, to dlatego, że mieliśmy szczęście Shy
Dla mnie to Polska jest faworytem, ale Irlandia grając świetny mecz może ugrać awans. Pisanie, że Wyspiarze będą nadzwyczajnie zmobilizowani to trochę przesada, bo jakoś wątpię, żeby nasi sobie wyszli na ten mecz na luzie i mniej zdeterminowani... No tak, zadowolimy się remisem ze Szkocją Big Grin
Aha, na koniec chciałbym przypomnieć, że w tych eliminacjach przegraliśmy dotychczas JEDEN mecz, z mistrzami świata na wyjeździe. Nawet z tą wyspiarską potęgą, której, według niektórych, może co najwyżej czyścić buty, zremisowaliśmy i to do tego na ich terenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 03:10 PM
Post: #2980
RE: Piłka nożna ogólnie
Coraz bardziej prawdopodobne staje się, że Skorża straci posadę a jego zastępcą ma być... Jan Urban. Dodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości