Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-10-2015, 12:00 PM
Post: #2991
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja to już w ogóle nic nie pisze na temat dzisiejszego meczu bo......nie mam nerwów, chciałbym żeby było już po wszystkim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 12:01 PM
Post: #2992
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja obstawiam 3:2 Polska, ,,,
Polska! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 05:17 PM
Post: #2993
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziśiaj idziemy po awans,a jutro już myślimy o grudniowym losowaniu grup EURO 2016,..

POLSKA!!!!!!

emocji panowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 07:24 PM
Post: #2994
RE: Piłka nożna ogólnie
1-1, Lewandowski. Optymistycznie, ale przeczucia, skład i słowa Nawałki przed meczem nastrajają mnie strasznie pesymistycznie. Zawsze zostaje listopad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 08:34 PM
Post: #2995
RE: Piłka nożna ogólnie
Co mowil nawalka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 10:01 PM
Post: #2996
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest awans!!! Big GrinBig GrinBig Grin
Emocje do ostatniej chwili! Może gdyby nie karny z dupy dla Irlandii to nie byłoby tyle nerwów, ale to już nieważne. Polska zagra na EURO 2016 we Francji!

Co do meczu to my naprawdę piłkarsko byliśmy lepsi pod każdym względem. Znacznie lepiej prezentowała się wg mnie już Szkocja od Irlandii, ale to zieloni zagrają w barażach. Ale mnie ten Turek w*urwiał...

POLSKA!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 10:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2015 10:16 PM przez Wietnam.)
Post: #2997
RE: Piłka nożna ogólnie
Poooolskka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Kurrrrwa!!!!! Jest UEFA Euro 2016

Zobaczcie co się zapowiada,,
Polska w styczniu organizatorem Mistrzostw Europy w Handballu, z dużymi szansami na medal
Siatkarze są w 1/4 ME,
I Piłkarze jadą na euro, ,,ruszyło się kurwa w grach zespołowych na maksa Smile Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 10:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2015 10:26 PM przez kubala1122331.)
Post: #2998
RE: Piłka nożna ogólnie
Chciałbym napisać coś konstruktywnego, ale jeszcze nie mogę. Zwyczajne po prostu mamy drużynę, z której jestem dumny. Ot tak, jeśli nawet przegramy trzy mecze we Francji, będę chłopaków uwielbiał. Gdyby jeszcze ktoś dwa lata, widząc, za przeproszeniem, bandę pizdeczek, pod Waldemarem Fornalikiem, nie uwierzyłbym, że to się tak szybko przeistoczy w drużynę z charakterem. Tak, byłem wielkim przeciwnikiem Adama Nawałki, ale to jak odmienił tą drużynę, to jest coś cudownego. Nawet jeśli nie wypali nam we Francji, nie mamy prawa Adasia ruszać. Nie teraz.
A sam mecz, no cóż... Nerwy niesamowite. Końcówka meczu to istny horror. Biegałem przed telewizorem razem z chłopakami, skakałem z nimi do główki, dyskutowałem i kłóciłem się z sędzią... Myślę, że w te 90 minut przebiegłem tyle dystansu, ile nie robię w dwa lata. Ale nie chcę więcej takich meczów. Ja jestem dość impulsywny chłopak z lekkim nadciśnieniem, może to się kiedyś skończyć bardzo źle Wink A po meczu? Cóż euforia. Powiecie, że mężczyznom nie wypada płakać. A mi łezka poleciała, nie powiem. Dla takich chwil się żyje. Nie da się zwyczajnie tego opisać.
Jedziemy na Euro!!

Aha, sędzia Turek jest zwyczajną sprzedajną szmatą. Tak tendencyjnego gwizdania nie widziałem od dawna.
Aha 2, Robert jest królem. Aż brakuje m teraz RSC i jego powieści o tym, jak to Robert opierdziela się na kadrze Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 10:47 PM
Post: #2999
RE: Piłka nożna ogólnie
Irlandia nie miala wiele do powiedzenia, dwa strzaly, karny z niczego i tylko przez fakt ze oni wlasnie z niczego sporo goli juz strzelili to drzelismy o wynik. Wystep bardzo dobry, bramki: malina. Rozny rozegrany fantastycznie, akcja przy golu Roberta - super.

Sedzia - no jak mi sie nie podoba sedziowanie to naprawde jest zle Wink

Gratulacje dla repry i byle tak dalej.
Na turnieju bedzie ogrom druzyn w zasiegu, wszystkie te Islandie, Austrie czy Albanie mozemy pyknac.

Jest dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2015, 11:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2015 11:37 PM przez Wietnam.)
Post: #3000
RE: Piłka nożna ogólnie
Cała drużyna zagrała dzisiaj super zajebiście, +niesamowita postawa w defensywie. .
Ale muszę pochwalić jednego zawodnika szczególnie, i nie będzie to Robert bo to wiadome ,
Krychowiak zagrał dzisiaj super zajebiście, to jak dzisiaj walczył i gryzł murawę, +brakma, zachwyty uznania ode mnie,.

Jeszcze jedno co do sędziego, sedziował dzisiaj źle, ale o jednostronniczość Kebaba nie oskarże, oslabił Irlandię w 91 minucie pokazując czerwoną kartkę, drugą żółtą,
Jhonowi O'Shea, pozbawiając ich marzeń o remiśie, kompletnie,
nie dal kartki Glikowi za faul na Longu, dajmy mu zjeść na spokojnie dzisiaj , podwòjnego Kebaba, w jednej z Warszawskich Budek z tym przysmakiem,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości