Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-10-2014, 05:42 PM
Post: #2141
RE: Piłka nożna ogólnie
Szansę Mili wzrosły. Jodłowiec nie zagra. Myślę, że spore osłabienie. Kto go zastąpi? Obawiam się, że Mączyński... Chyba, że Adam zaskoczy i zagra 6 ofensorami. Byłoby to szaleństwo, ale może patrząc na to, że będziemy musieli grać pozycyjnym, może przyniosłoby to skutek?

Gogolius
Byłem pierwszym zwolennikiem Obraniaka w kadrze, ale obecnie nie gra w.Werderze, nie łapię się nawet na ławkę, więc jego tematu nawet być nie powinno tym bardziej że jak już gra to nic nie wnosi.

I sie nie zgodzę że najslabsi byli boczni obrońcy. Najgorsi byli skrzydlowi. Nic do przodu, a wracać, głównie Rybusowi się nie chciało. Rybus sie nie.wracał i Wawrzyniak sam musiał kryć dwóch Niemców. Gdyby to skutecznie robił przez cały mecz to gralby w Bayernie, nie w Ankarze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2014, 08:45 PM
Post: #2142
RE: Piłka nożna ogólnie
"Jodłowiec nie zagra. Myślę, że spore osłabienie. Kto go zastąpi? Obawiam się, że Mączyński.."

No jedyny słuszny wybór, skoro wypadł defensywny pomocnik, a Mączyński jest defensywnym pomocnikiem, lubianym przez Nawałkę, który już raz w meczu towarzyskim Jodłowca zastąpił Wink


Chyba, że Adam zaskoczy i zagra 6 ofensorami. Byłoby to szaleństwo, ale może patrząc na to, że będziemy musieli grać pozycyjnym, może przyniosłoby to skutek?

Ale, że jak? Że sześcioma obrońcami? Czy czterech obrońców + dwóch defensywnych pomocników? Jak to drugie to rozwiązanie naturalne i zero zaskoczenia.

Rybus, racja. Brakowało mu powrotów.

Co do Obraniaka to mi chodziło tylko o sytuację z wczorajszego meczu - bolał mnie brak rozgrywającego, osoby pokroju Pirlo czy Xabiego Alonso, który się zatrzyma, uspokoi, pośle fajne podanie krzyżowe itd. Kogoś takiego w naszej reprze brakowało i będzie brakować bo jedynym nadającym się na tę rolę jest Obraniak. To w jakiej on teraz jest formie to inna rzecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2014, 09:55 PM
Post: #2143
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
OFENSORAMI Big Grin Zresztą nie sześcioma tylko pięcioma (moja matematyka Tongue). Miła, Milik, dwaj skrzydłowi i Lewy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2014, 10:11 PM
Post: #2144
RE: Piłka nożna ogólnie
O kurde... Big Grin Pierwsze słyszę takie słowo, to dopiero inwencja twórcza przy kształtowaniu nowych wyrazów...
padłem...
ofensorzy...


Big Grin

To co innego Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 07:52 AM
Post: #2145
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
To się nazywa brawura językowa, na którą mogą sobie pozwolić tylko najlepsi Tongue Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 12:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014 03:56 PM przez lashandra77.)
Post: #2146
Shocked RE: Piłka nożna ogólnie
Brawura językowa brawura językową ... powiedzcie lepiej jaki będzie wynik dzisiejszego spotkania, myślicie że zdołają nas zaskoczyć raz jeszcze nasi piłkarze ... ja jestem pełen nadziei że ta ... w końcu mamy naprawdę dobrych zawodników grających w najlepszych klubach

____________________
Prawda w oczy kole http://lidkafurmanczyk.blog.interia.pl/ takie mamy ceny!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 06:25 PM
Post: #2147
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie zagra dziś Jodłowiec i Rybus. Może i dobrze. Za Jodłowca wrzuciłbym Milę a za Rybusa Kucharczyka. Jak znam Nawałkę to wystawi Mączyńskiego i Sobotę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 08:00 PM
Post: #2148
RE: Piłka nożna ogólnie
Mączyński!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 08:58 PM
Post: #2149
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale kopanina. Straszne.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 09:39 PM
Post: #2150
RE: Piłka nożna ogólnie
Ach emocje nie mniejsze niż z Niemcami. Tak jak w większości tu przewidywaliśmy to był cholernie ciężki mecz. Mase zdrowia zostawili dziś na boisku Polacy i Szkoci. Szkoda, że nie wygraliśmy, ale ważne że jest remis a nie porażka.
Będę się upierał przy swoim że Mila powinien grać od początku!

Po tych meczach eliminacyjnych chyba można stwierdzić, iż mam wreszcie DRUŻYNE!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości